1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: paramparam Dátum szeptember 11, 2020, 09:17:27
első pénzkivétemnál akadt egy kis problémám:

az összes nyeremény visszavették, amit egy hónap alatt sikerült összegyujteni , s a befizetést meghagyták, végülis jobb 1 nyerő embertől megszabadulni mint százezer nem nyerőtől :-)

És mit követtél el azok közül, amit leírtak? Mert az kicsit erős, hogy még az üggyel kapcsolatos kérdéseidet is ignorálni fogják.

Idézetet írta: paramparam Dátum szeptember 11, 2020, 09:17:27
első pénzkivétemnál akadt egy kis problémám:

az összes nyeremény visszavették, amit egy hónap alatt sikerült összegyujteni , s a befizetést meghagyták, végülis jobb 1 nyerő embertől megszabadulni mint százezer nem nyerőtől :-)


:D :D   Ha irodam lenne en is 100.000 nem nyerot tartanam meg :D :D    ez jo volt. :great:

Valakinek működö link?

Idézetet írta: Lancer Dátum szeptember 17, 2020, 17:39:46
Valakinek működö link?

Nincs sajnos.  :(
Csak a mobilos applikáció működik! (nálam legalább is)

:beerchug:

Nekem is működött az app... Egészen máig... Ma kiírta, hogy az alkalmazás nem használható az országomban... Talán a VPN-es megoldás marad PC-ről...

De amúgy az az érdekes, hogy a 22bet meg működik... pedig egy kutya a kettő...

Nálunk blokkolják vagy az 1xbet nem engedi ide?

Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 30, 2020, 09:35:23
Nálunk blokkolják vagy az 1xbet nem engedi ide?

Egy másik sportfogadó oldalon ezt találtam:

Akik az 1xBet sportfogadás és szerencsejáték szolgáltató oldalát akarták az elmúlt napokban megnyitni, azzal a megdöbbentő ténnyel szembesültek, hogy az webszájt nem érhető el hazánkból semmilyen módon (alternatív linken sem). És sajnos nem csak Magyarország, hanem számos más európai ország esetében is fennáll ez a probléma.

Ezért fontosnak tartottuk, hogy tájékoztassunk olvasóinkat – értve ezalatt főként azokat, akik számlával rendelkeznek az 1xBet-nél – a nemrégiben kialakult szituáció kapcsán. A cég a világhálón fellelhető hírek szerint az oroszországi hatóságok célkeresztjébe került, mivel az operátor egyebek mellett számos országban lokális licenc (működési engedély) nélkül végezte a tevékenységét, és – állítólag – egyéb szabálytalanságokat is elkövetett. Valószínűsíthető, hogy emiatt alakult ki az az a ,,siralmas" helyzet, hogy az 1xBet weboldal elérhetetlenné vált a többi között Magyarországon is.

Jelenleg az operátor webhelye az alábbi listán található országok egyikéből sem érhető el:

Ausztria
Belgium
Bulgária
Magyarország
Görögország
Németország
Dánia
Olaszország
Írország
Litvánia
Lettország
Málta
Hollandia
Portugália
Lengyelország
Románia
Szlovénia
Szlovákia
Franciaország
Finnország
Horvátország
Csehország
Svédország
Észtország

Nagyon vigyázni kell az Orosz oldalakkal.

Idézetet írta: grof19 Dátum szeptember 30, 2020, 13:23:20
Nagyon vigyázni kell az Orosz oldalakkal.

Mondjuk ezt eddig is tudtuk csak azért rosszul esik egy kicsit. Azt sem tudom mennyi pénzem ragadt bent valamikor az első hullám idején játszottam utoljára bárhol is.

Nálam még működik a mobil applikáció! Pc-s verzió hónapok óta nem ...  :noway:

Idézetet írta: snooker Dátum szeptember 30, 2020, 13:18:20
Egy másik sportfogadó oldalon ezt találtam:

Akik az 1xBet sportfogadás és szerencsejáték szolgáltató oldalát akarták az elmúlt napokban megnyitni, azzal a megdöbbentő ténnyel szembesültek, hogy az webszájt nem érhető el hazánkból semmilyen módon (alternatív linken sem). És sajnos nem csak Magyarország, hanem számos más európai ország esetében is fennáll ez a probléma.

Ezért fontosnak tartottuk, hogy tájékoztassunk olvasóinkat – értve ezalatt főként azokat, akik számlával rendelkeznek az 1xBet-nél – a nemrégiben kialakult szituáció kapcsán. A cég a világhálón fellelhető hírek szerint az oroszországi hatóságok célkeresztjébe került, mivel az operátor egyebek mellett számos országban lokális licenc (működési engedély) nélkül végezte a tevékenységét, és – állítólag – egyéb szabálytalanságokat is elkövetett. Valószínűsíthető, hogy emiatt alakult ki az az a ,,siralmas" helyzet, hogy az 1xBet weboldal elérhetetlenné vált a többi között Magyarországon is.

Jelenleg az operátor webhelye az alábbi listán található országok egyikéből sem érhető el:

Ausztria
Belgium
Bulgária
Magyarország
Görögország
Németország
Dánia
Olaszország
Írország
Litvánia
Lettország
Málta
Hollandia
Portugália
Lengyelország
Románia
Szlovénia
Szlovákia
Franciaország
Finnország
Horvátország
Csehország
Svédország
Észtország

Remélhetőleg az általad idézet szöveg nem hivatalos szöveg, mert abban az esetben siralmas.  :redchug:

Aki sehogy sem tud belépni, annak ajánlom az 1XBet-esek asztali szoftverét (PC), ami 1XWin néven fut. Ezzel még most is be lehet lépni gond nélkül.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 22, 2020, 12:02:35
Aki sehogy sem tud belépni, annak ajánlom az 1XBet-esek asztali szoftverét (PC), ami 1XWin néven fut. Ezzel még most is be lehet lépni gond nélkül.

Tudsz egy linket küldeni?

Idézetet írta: mcfly Dátum november 06, 2020, 20:16:20
Tudsz egy linket küldeni?

Én még anno a weblapjukról le tudtam tölteni... de most a gugli ezt dobta ki elsőként, szerintem működhet:

https://1xwin.software.informer.com/

Én ukrán VPN-en keresztül szoktam rámenni, működik.
Eddig Nord VPN-t használtam, de ott lejárt az előfizetésem és mivel az utóbbi időben keveset hsználtam, már fizettem elő újra. Találtam helyette ezt:
https://play.google.com/store/apps/details?id=vpn.ukraine_tap2free&hl=hu&gl=US

Ez is működik és az ingyenes verzió elég hozzá.