Eb hírek/pletykák/érdekességek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem értem, hogy ez a botlábú Kane meg Sterling minek játszik. Miért nem lehet Vardyval kezdeni meg Rashforddal. Rooney meg elhiszem, hogy faszán védekezik, de Wilshere mérföldekkel jobban játszott ebben a 10 percben mióta fent van, mint Rooney a maradék 60-70-ben.

Hodgson nem fogja megúszni  :D :D Végig jegeli a góllövőket, jön itt a habi cserékkel  ;D ;D Sztem veszélyben a továbbjutás, ezeknél a ruszkiknál Wales és Szlovákia is sokkal jobb.

csak nekem furcsa, hogy egy eb focimeccsen egy világbajnok párbajtőr vívó elemez?  ;D

ez olyan, mintha a konyhafőnökben két szakács mellett lett volna még egy karosszérialakatos

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 11, 2016, 22:59:06
csak nekem furcsa, hogy egy eb focimeccsen egy világbajnok párbajtőr vívó elemez?  ;D

ez olyan, mintha a konyhafőnökben két szakács mellett lett volna még egy karosszérialakatos

Nyugi lesz rosszabb is...
Tegnap például egy színész elemzet. Holnap meg jön  a szakács :)

Nem értem ezt a PL vs többi bajnokság összehasonlítását ettől a noname elemzőtől. Lehet nincs szünet a PL-ben, de ők már a BL-ben nincsenek versenyen a nyolcaddöntők után.  ;D ;D  Ugyanannyi meccs van a többi nagy ligában is (spanyol, olasz, francia), a ligakupa meg hasonló nevenincs kupákat meg ne vegyük ide, ahol mindenki 3. számú csapattal tolja. Ennyi erővel a spanyol kupa meg oda-vissza vágós.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 11, 2016, 23:09:49
Nem értem ezt a PL vs többi bajnokság összehasonlítását ettől a noname elemzőtől. Lehet nincs szünet a PL-ben, de ők már a BL-ben nincsenek versenyen a nyolcaddöntők után.  ;D ;D  Ugyanannyi meccs van a többi nagy ligában is (spanyol, olasz, francia), a ligakupa meg hasonló nevenincs kupákat meg ne vegyük ide, ahol mindenki 3. számú csapattal tolja. Ennyi erővel a spanyol kupa meg oda-vissza vágós.

Ez igaz, én sem értem. Viszont ahogy levezette (no name-nek azért ne nevezzük) az parádés, és gyakorlatilag a pályán minden második évben bizonyítva vannak a szavai. Ergo, van ilyesmi probléma, de nem azért mert több meccset tolnak, hanem mert gyengébb a fizikumuk  :)

#66 június 11, 2016, 23:25:01, Pozzato
Lehet az van, amit te is mondasz, hogy nem jó a fizikumuk. Egyszerűen gyengék, és nem azért mert az angol liga hú de kemény, hanem mert alapból rosszul készülnek fel.
Ha pedig ennyire fáradtak a zsenik, akkor miért nem játszatják a Leicester pár játékosát (Drinkwater??). Vardy is élete formájában van és ott ül a padon. Rashford kb egy fél szezont tol, elvileg ő is kipihent. Szerintem csak szimplán edzői hibáknak köszönhetik az x-et. Nem kell itt semmi mást belemagyarázni.


u.i.: Hogy hívják ezt a szakértőt? Mert én továbbra se tudom.  :-\

Hegedűs Henrik a neve. Több helyen is ír/írt, szerintem könyve is volt, vagy legalábbis fordítása. NST-blogon volt alapító heinrich néven, egyik kedvencemmel benito-val (bár őt aligha ismeri olyan aki nem juventino).


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 11, 2016, 23:13:15
Ez igaz, én sem értem. Viszont ahogy levezette (no name-nek azért ne nevezzük) az parádés, és gyakorlatilag a pályán minden második évben bizonyítva vannak a szavai. Ergo, van ilyesmi probléma, de nem azért mert több meccset tolnak, hanem mert gyengébb a fizikumuk  :)

Az angoloknál azért a kupasorozatoknak is van súlya, de igazából nem is fizikailag fáradhatnak el, hanem "fejben", mivel túl sok a valódi tétmeccs a Premier League-ben.
Náluk a kiscsapatok is ilyen Stoke meg Leicester (hehe) szintűek, nem az van, hogy csak a gólkülönbség a kérdéses a meccsek 2. félidejében, mint mikor a Real, a Barca vagy a Bayern gálázik a hazai alsóház ellen.
Ha csak a nehéz meccsek számát nézzük, akkor tényleg nagyobb terhelést kaphatnak az angol csapatok. (...és az Angliában játszó légiósok!  :P )

"UEFA to take action against Russia after fans stormed rival supporters in violent clashes but England will NOT face charges"

Értitek ti ezt? Szegény angolokat megverték a ruszkik. Ők csak csendben, tisztességesen szurkoltak a csapatnak, majd jöttek ezek a mocsok vodkafejűek.

Miért csak a ruszkikat büntetnék?

Ok...Az angolok nem  angyalok, de most csak védték magukat. És miért büntetnék őket a ruszki piroteknika miatt.
És igen, szurkolni azért tudnak, ha nem is csendesen, de tisztességesen.

PL-ben játszik minden Angol válogatott, ruszki PL meg nem az UEFA fejős tehene. (gondolom)
De hiába verem szét a parlamentet román mezbe azért nem kapnak a románok pont levonást...


Vagy szoros lesz, vagy valamelyik csapatnak kijön a lépés és lő két-három gólt (by Knézy).

Ilyen egy igazi szakértő, gyakorlatilag nem tud tévedni  ;D