Magyarország a foci Eb-n

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2016, 20:14:40
Alaba a meccs után: "Ez most furcsán fog hangzani, de mi voltunk a jobb csapat"

Idiótája ;D ;D
A műtét sikerült, a beteg meghalt.

Ádámnak minden bűne megbocsájtva!!!

Életem egyik legszebb napja!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 14, 2016, 20:52:26
Ádámnak minden bűne megbocsájtva!!!

Életem egyik legszebb napja!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ugyanezt mondtam, Ádám felmentette magát, ha már életében nem rúg gólt, én akkor is imádni fogom.
A fiúk egytől egyig nagyot játszottak (az első öt ideges perc kivételével), senkit nem lehet lehúzni. Gyönyörű győzelem volt. A körút viszont romokban  ;D ;D
Arra kiváncsi leszek mások mikor veszik észre és ismerik el azt a rengeteg melót amit a CSAPAT elvégzett. A norvégok után az osztrákok, érted baszd meg, az osztrákok is lenéztek minket, elég volt ránézni Arnautovicra meg a csapkodására.
Nem akarom elkiabálni, de nagy valószínűséggel nyolcaddöntős a magyar válogatott!!!

Gyönyörű, hihetetlen,ennyire még nem örültem és voltam büszke foci meccs után!

1,12-ért adják a magyar továbbjutást. Azért ez biztató!

Ezt amúgy láttátok? Ezek állandóan szopnak velünk :D

Arra gondoltam, hogy Ronaldo kisfiának újra el kell elbeszélgetnie az édes drága apukájával. Szóval megcsináltam eztet itten.


Láttam jó néhány válogatott meccset, de a bdsrstnt, ezek soha nem játszottak még ilyen jól. ;D TiB, leterhelted a FB-ot, nem akarja betölteni.  :redchug:

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 14, 2016, 20:23:14
Csak pozitivan!Izland-ot is megverjük! :-) :-)


Azt azért tegyük hozzá, mielőtt mindenki elkönyveli, hogy 2 meccs után már biztos 6 pontunk lesz, hogy az izlandiak elleni meccs SOKKAL keményebb lesz! Nekünk se fog ízleni nagyon ez a stílus. Aki megveri ebben a csoportban Izlandot, az továbbjut. (Persze az is benne van, hogy Izland veretlen marad, ennek ellenére lesz 2-3 továbbjutó a csoportból) :-)
Szerintem már ezzel a 3 ponttal is tovább lehet jutni, ha szerzünk még egyet, akkor tuti meglesz. EB előtt 4 pontra tippeltem a csoportban, de nem hittem benne, ezek után még be is jöhet, ha esetleg több lesz, én leszek a legboldogabb.
Bátorkodom megjegyezni, hogy ha valahogy, netán, netalán, netalántán megverjük Izlandot és Ausztria összeszedi magát vagy inkább a játékát és pontot szerez a Portugália ellen, csoportelsők lennénk! Ez sokkolná igazán a világot!  ;)

azért argentínától én is tartok.  :redchug: nekik nehéz lesz gólt rúgni.  :'(

https://www.youtube.com/watch?v=Z1Hx6J_LKy0

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 15, 2016, 13:26:07
Bátorkodom megjegyezni, hogy ha valahogy, netán, netalán, netalántán megverjük Izlandot és Ausztria összeszedi magát vagy inkább a játékát és pontot szerez a Portugália ellen, csoportelsők lennénk! Ez sokkolná igazán a világot!  ;)

Majdnem akkorát ütne, mint Costa Rica csop. elsősége ;D

https://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup_Group_D


bakker, most nézem, hogy az izland - magyarra nem a szokásos 3+3000-es kockázatmentes promót ajánlják, hanem most 8+8000 a maximum  :o
Azért ez már valami  :ok: , megjegyzem, a 3+3000-es sem semmi  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 16, 2016, 11:44:32
bakker, most nézem, hogy az izland - magyarra nem a szokásos 3+3000-es kockázatmentes promót ajánlják, hanem most 8+8000 a maximum  :o
Azért ez már valami  :ok: , megjegyzem, a 3+3000-es sem semmi  :)


Ez engem is NAGYON meglepett, meg se néztem az emilt, se az ajánlatot, csak miután itt olvastam, mert azt hittem elírás.
Nem tudom adtak-e már ekkora élőt, de mióta regisztáltam oda, még nem. Lehet mindig EB-meccset kéne játszanunk?!?  :)