Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Németország - Franciaország: jólTippelek??? (10.000 Forint Unibetes bónusz)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 12, 2016, 15:42:01
Szia,

Ma ment át a lista.

Ha már online vagy,gyorsan megkérdezem,hogy az Unibethez is küldtétek a "Mérkőzéstipp" nyertesek listáját?  ::)

Mert azok 1 napon belül jóváírják,nem úgy,mint a bet365  :D :redchug:

Döntő - Eredmény:

Portugália - Franciaország: slices (15.000 Forint Unibetes bónusz)

Gratulálunk!  :ok:

A jó hír hozót meg kell süvegelni.  :beerchug: :beerchug:

Köszi org. :atv: :atv:

Idézetet írta: runin Dátum július 12, 2016, 15:46:46
Ha már online vagy,gyorsan megkérdezem,hogy az Unibethez is küldtétek a "Mérkőzéstipp" nyertesek listáját?  ::)

Mert azok 1 napon belül jóváírják,nem úgy,mint a bet365  :D :redchug:

Hamarosan megy a lista az Unibethez.

Egy kis információ: a bet365 jóváírás azért tűnhet bonyolultabbnak, mivel ott egy teljes részleg foglalkozik ezzel, míg az Unibet esetében a direkt kapcsolattartónk írja jóvá.
Az egyik profibb, a másik gyors és ezzel a bónuszvadászoknak kedvezőbb.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 12, 2016, 21:05:21
Hamarosan megy a lista az Unibethez.

Egy kis információ: a bet365 jóváírás azért tűnhet bonyolultabbnak, mivel ott egy teljes részleg foglalkozik ezzel, míg az Unibet esetében a direkt kapcsolattartónk írja jóvá.
Az egyik profibb, a másik gyors és ezzel a bónuszvadászoknak kedvezőbb.

About sportingbet? Oda még soha nem nyertem  ???

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 12, 2016, 21:05:21
Hamarosan megy a lista az Unibethez.


Meg is jött. :ok: Úgy belegondolva, mikor postagalambokkal értekeztek egymással.... :redchug:

#82 július 14, 2016, 00:44:58, Knapp
Pár órája jóváírt az Unibet egy 5000 ft-os "orgos" bónuszt (az Anglia-Izland meccsel nyertem tudtommal ennyit), ami tök jó, de én úgy emlékszem, hogy ezt már megkaptam bő 10 nappal ezelőtt.
Elképzelhető, hogy kétszer írták jóvá?! Esetleg a nyerteslista lett kétszer elküldve?
Vagy észrevétlenül nyertem még egyszer 5000 ft-ot valamelyik játékban?   :P  (ilyen is előfordul néha...)

Persze nem szeretnék túl hevesen reklamálni és ezzel bárkinek is problémát okozni, de az elmúlt hetekben az Unibet több, mint korrekt volt a bónuszok jóváírásánál, példaként említhetem, hogy a fontban nyert bónuszokat 400 ft-os "fix" árfolyamon számolta a brexit után is, miközben az árfolyam már rég 380 alatt járt...


Kiegészítés:
Idézetet írta: Knapp Dátum június 30, 2016, 15:54:31
Köszönöm, ma nekem is jóváírásra került!


Ha beírták, nem illik visszautasítani! Egyébként meg akit zavar, nem kötelező elfogadni a bónuszokat  :redchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum július 14, 2016, 00:41:02
Pár órája jóváírt az Unibet egy 5000 ft-os "orgos" bónuszt (az Anglia-Izland meccsel nyertem tudtommal ennyit), ami tök jó, de én úgy emlékszem, hogy ezt már megkaptam bő 10 nappal ezelőtt.
Elképzelhető, hogy kétszer írták jóvá?! Esetleg a nyerteslista lett kétszer elküldve?
Vagy észrevétlenül nyertem még egyszer 5000 ft-ot valamelyik játékban?   :P  (ilyen is előfordul néha...)

Persze nem szeretnék túl hevesen reklamálni és ezzel bárkinek is problémát okozni, de az elmúlt hetekben az Unibet több, mint korrekt volt a bónuszok jóváírásánál, példaként említhetem, hogy a fontban nyert bónuszokat 400 ft-os "fix" árfolyamon számolta a brexit után is, miközben az árfolyam már rég 380 alatt járt...


Kiegészítés:

Utóbbi jóváírás volt tőlünk. Az biztos, hogy az Anglia - Izland mérkőzés által.