Egyéb Focis Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Brazil Série A: Nincs hiány izgalmakban

Rio állam legnagyobb rangadóját rendezik a hétvégén, hiszen találkozik egymással a Fluminense és a Flamengo. A Coritiba otthonába a listavezető Corinthians látogat, míg a Sao Paulo az Atletico Mineirót fogadja. Izgalmas mérkőzésekre van tehét kilátás a vasárnapi esti programban is. Tovább ITT!


Nem tudom melyik topikban lenne jó helye (nem láttam aktuális szezonra vonatkozó Egyéb focis fogadások topikot..) , de felhívom a figyelmet arra, hogy a lengyel bajnokság mostani fordulójában lejátszott 5 meccs mindegyikén egyaránt 0:0-ás félidő született. Sőt, ha hozzáveszem, hogy az első forduló utolsó 4 meccsén is 0:0 volt, akkor az sorozatban 9 0:0-ás félidőt jelent!!!! Vajon mekkora az esélye annak, hogy a Plock - Lech Poznan 15:30-kor kezdődő meccsén is 0:0 lesz? Szerintem nem sok, bár ezekután a fasz tudja!  ;D A bet365 jelenleg 1.40-en kínálja a félidei gólt. Lehet élőben várok 10 percet, aztán meglövöm egységnyi téttel. Nem mellékesen az 1. fordulóban a Plock nem lőtt gólt (0:2), a Poznan pedig 0:0-t játszott! Félelmetesen underes ez a lengyel bajnokság eddig. Lassan elérik a közép-afrikai ligák szintjét gólhatékonyságban.

Egyébként ezen 9 0:0 után 7 esetben jött a gól a második félidőben, ami 77,8%-os arányt jelent.

Folytatódott a góltalan első játékrész :)
Jagiellonia - Gornik  2:1 (0:0, 2:1)

Idézetet írta: robmiller Dátum július 23, 2017, 12:15:53
Nem tudom melyik topikban lenne jó helye (nem láttam aktuális szezonra vonatkozó Egyéb focis fogadások topikot..) , de felhívom a figyelmet arra, hogy a lengyel bajnokság mostani fordulójában lejátszott 5 meccs mindegyikén egyaránt 0:0-ás félidő született. Sőt, ha hozzáveszem, hogy az első forduló utolsó 4 meccsén is 0:0 volt, akkor az sorozatban 9 0:0-ás félidőt jelent!!!! Vajon mekkora az esélye annak, hogy a Plock - Lech Poznan 15:30-kor kezdődő meccsén is 0:0 lesz? Szerintem nem sok, bár ezekután a fasz tudja!  ;D A bet365 jelenleg 1.40-en kínálja a félidei gólt. Lehet élőben várok 10 percet, aztán meglövöm egységnyi téttel. Nem mellékesen az 1. fordulóban a Plock nem lőtt gólt (0:2), a Poznan pedig 0:0-t játszott! Félelmetesen underes ez a lengyel bajnokság eddig. Lassan elérik a közép-afrikai ligák szintjét gólhatékonyságban.

Egyébként ezen 9 0:0 után 7 esetben jött a gól a második félidőben, ami 77,8%-os arányt jelent.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum július 23, 2017, 21:56:30
Folytatódott a góltalan első játékrész :)
Jagiellonia - Gornik  2:1 (0:0, 2:1)

Jaja, már 11 meccs sorozatban 0:0. Őrület.

Jellemző a holland focira, hogy durván overes bajnokság. Tavaly ennek ellenére elég alacsony fordulatszámon pörgött a németalföldi pontvadászat, de úgy fest idénre minden visszatér a régi kerékvágásba! Aki esetleg a hétvégén az összes holland meccsre kombis overt tolt, az ma tuti rendesen leissza magát a nyereményből  :redchug: :redchug: