Magyar Foci Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyar Foci Fogadások 2016/17



Ebben a témában lehet beszélgetni a Magyarországon zajló bajnokságokról: OTP Bank Liga, NB II, Magyar Kupa, Ligakupa mérkőzésekről!

Folytonosan közöljük az aktuális programokat, illetve egyéb fontosabb statisztikákat.

Ha van egy jó tipped, akkor oszd meg velünk!  :beerchug:

Podcast: NB1 szezonbeharangozó

Újra itt van a Van egy jó tipped, amiben ezúttal az NB1 következő idényéről beszélget Sound és gavrilo14.
Szerintem érdemes végighallgatni, 45 perc beszélgetés a Mennyeiről!


Nem tudja véletlenül valaki,hogy az MTK hol játssza a hazai meccseit?

Az EL-meccset még Gyirmóton, de aztán a bajnokikat Dunaújvárosban.


Közben meg Nagy Ádám a Bolognába ment. Ne legyen igazam, de nem lesz az jó neki. Spanyol, francia vagy portugál csapathoz kellett volna menni ahol jobban tudna érvényesülni és a fizikum kevésbé fontos.
Most már mindegy, hajrá Ádám!  :ok:

Azért mert az Nemzeti Blikk Sport megírta, hogy még a Barcelona is meg akarja venni, lehet hogy csak a Bolognának volt konkrét ajánlata. Ez amúgy egy népszerű hozzászólás amit írtál, ma már sok helyen láttam :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 14, 2016, 19:32:19
Azért mert az Nemzeti Blikk Sport megírta, hogy még a Barcelona is meg akarja venni, lehet hogy csak a Bolognának volt konkrét ajánlata. Ez amúgy egy népszerű hozzászólás amit írtál, ma már sok helyen láttam :D

Az szép, akkor hogy lehet hogy hozzám csak most jutott el a hír?  :D
Barcába ne menjen, azok kevesek hozzá (lol). De a Benfica és a Braga is nagyon akarta, Marseille-ben is komolyan érdeklődtek iránta. Sztem mind jobb lett volna. Idő még lett volna helyezkedni, tárgyalni, szóval biztos mindenki jól járt ezzel a szerződéssel, de... meglátjuk. 

Szimpatikus, alázatos kölyöknek tűnik nekem Ádám, de az olasz fertőben szerintem nem fogja tudni azt hozni, amit a Fradiban, ahol mondjuk egy Gerát mentorának tekintett szerintem. Szurkolok neki, remélem, hogy kap majd lehetőséget, és nem azt halljuk majd télen, hogy a Bologna kölcsönadta a harmadosztályú yxz csapatnak.


Idézetet írta: Irtis Dátum július 15, 2016, 17:03:46
Rudolfnak se jött be a Serie A.

Konkrétan egy olyan magyar játékos neve sem jut eszembe, aki a Serie A-ban maradandót alkotott volna. De majd Nagy lesz a kivétel. 8)

Közben hangolódván az NB I-es nyitányra olvasom, hogy Urbányi István vezetésével vág neki a Gyirmót a bajnokágnak. :) A Kansas City utánpótlásában dolgozott legutóbb, kíváncsian várom a visszatérését a magyar elitbe. A Mezőkövesd tolódásával szemben vajon milyen taktikát talál ki mára? :)

Most találtam:

A monkeyBet minden felhasználója 5000 Ft-os bónuszt kap, aki elejétől a végéig megnézi a Mezőkövesd - Gyirmót meccset! Aki a félidei 'elemzést' is megnézi, további 1500- Ft-os freebet kap! További 3000 Ft-ot adunk, ha a 'tolódás' szót megemlíti a népszerű Pinyő a meccs utáni nyilatkozatában. És ez még nem minden! Ha a geci, köcsög, fasz szavak közül említi valamelyiket a játékvezető jellemzésére, a következő fordulóra egy 10.000 Ft-os freebetet adunk, melyet bármelyik magyar NBI-es meccsre felhasználhatsz!

Részvételi feltételek:
-maximum két üveg sör elfogyasztása engedélyezett (szotyiból bármennyit fogyaszthatsz, de nem tesz jót a bőrnek)
-nem ér a távirányítót babrálni
-aki elalszik, esetleg elbóbiskol, az sem kaphat bónuszt
-egy háztartásban csak egy bónusz aktiválható, ha faterral, muterral nézed, akkor is csak egy valaki kaphat bónuszt

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 16, 2016, 14:29:32
Most találtam:

A monkeyBet minden felhasználója 5000 Ft-os bónuszt kap, aki elejétől a végéig megnézi a Mezőkövesd - Gyirmót meccset! Aki a félidei 'elemzést' is megnézi, további 1500- Ft-os freebet kap! További 3000 Ft-ot adunk, ha a 'tolódás' szót megemlíti a népszerű Pinyő a meccs utáni nyilatkozatában. És ez még nem minden! Ha a geci, köcsög, fasz szavak közül említi valamelyiket a játékvezető jellemzésére, a következő fordulóra egy 10.000 Ft-os freebetet adunk, melyet bármelyik magyar NBI-es meccsre felhasználhatsz!

Részvételi feltételek:
-maximum két üveg sör elfogyasztása engedélyezett (szotyiból bármennyit fogyaszthatsz, de nem tesz jót a bőrnek)
-nem ér a távirányítót babrálni
-aki elalszik, esetleg elbóbiskol, az sem kaphat bónuszt
-egy háztartásban csak egy bónusz aktiválható, ha faterral, muterral nézed, akkor is csak egy valaki kaphat bónuszt
Jobb, mint egy angol, spanyol vagy német bajnoki.  :great:
Külön öröm volt látni Simon Andrist, akivel és aki ellen játszottam még kiskoromban, illetve Urbányit a padon, akit szintén ismerek személyesen. Remélem bennmaradtak, mert szimpatikus csapat a Gyirmót.  :ok:
Pintérnek meg egy külön fricska, hogy döntetlen lett.

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/bologna-nem-nagy-lesz-a-regista-kozeppalyast-keresnek-2513763
alexthebest-el és a kétkedőkkel értek egyet. Alighogy leigazolta a Bologna Ádámot, már vesznek is a helyére egy 30 éves középpályást vagy egy Interből kihullott afrikait... mintha oda se ment volna. Filkor Attila útjára lépett Nagy Ádám is ezáltal. Ennél a Braga, de még Ausztria is jobb lett volna. Remélem, Tajti ennél többet fog játszani.