Női és Férfi NB1 Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 szeptember 22, 2016, 10:54:00, oakland23
Tippmixpro a 2. fordulóból 4 meccsre már felköhögte a szorzókat:

09.23.  18:00   Mosonmagyaróvár - Siófok      4,20   10,50, 1,25   
09.23.  18:00   Budaörs - Debrecen      3,85   9,50   1,30   
09.23.  18:00   Békéscsaba - MTK      1,60   7,70   2,65   
09.24.  16:00   Győr - FTC      1,10   13,50, 6,80   

A Siófok szerintem még 1.25-ön is játszható, de önmagában nagy tétet azért nem mernék odaverni neki. Aztán a Győr-Fradin titkon reméltem egy 1.25 körüli szorzót a Győrre, de sajnos ez az 1.10 reális... Hátha a bet365-nél bőkezőbbek lesznek, és adnak egy jó 1.12-t  ;D

Kispest-Várda meccsre egyelőre nincs odds, de reméljük lesz.

* Bet365 is kitette a pénteki meccseket, ott kb minden odds ugyanaz, de a Siófok 1.30 az 1.25 helyett... Az is valami  :D

ja dettó én is jobbat vártam a győrre  ;D

sztem itt a csaba meccsen erősebb az underdog, előző körben mind a kettőre rászámoltak, de sztem az MTK most jobb, egy kis hendi, vagy akár simában is tolható, ja meg Pestre igazolt a Csabától Nikolayenko Olha, aki nem fiatal mondjuk, de évekig a házi gólkirály volt csabán

elvileg a debrecennek is viszonylag simának kell lennie, örsre igazolt az exgyőri Hornyák  ;D

várda meccs vasárnapi, hátha adnának egy 1.9 körülit

Békéscsabán ráadásul van egy rahedli sérült is. 11 mezőnyjátékos van, abból is Walfisch hosszú sérülésből épülget.

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-ujabb-sulyos-serult-bekescsaban-2527029

Fehérváron pedig Mayer Szabinának szakadt el a térdében a keresztszalag az EHF kupa meccsen.


'csaba-MTK-n meg is fordultak az esélyek, bet365-nél 1.80 a 'csaba, tippmixprón még 2.00

Ettől függetlenül, és kiindulva a korábbi évekből, ezeknél csapatoknál totál kiszámíthatatlan, hogy épp mi fog történni.
Egyedül a GYőr győzelme biztos, de sírvafakadok, amikor az 1.10-es oddsot látom



Egy kicsit esik még az Mtk line és lesz egy vállalható Csaba plusz hendi. Pláne azoknak akik 2,6-on tették az Mtk-t :)

Holnap zsoldosok vs fradi hát marha kíváncsi leszek mi lesz én egy +5 győri győzelmet saccolok előre ;D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 23, 2016, 21:07:04
Holnap zsoldosok vs fradi hát marha kíváncsi leszek mi lesz én egy +5 győri győzelmet saccolok előre ;D

Szerintem a Győr erőt demonstrál, és meglesz a közte 10  ;)

közben a bet365 feltette a Kispest-Várdát, sajnos a Várdára titkon várt 2.00-es körüli odds helyett így nyit a piac:

3.40  10.00  1.40

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 24, 2016, 12:13:23
Szerintem a Győr erőt demonstrál, és meglesz a közte 10  ;)

közben a bet365 feltette a Kispest-Várdát, sajnos a Várdára titkon várt 2.00-es körüli odds helyett így nyit a piac:

3.40  10.00  1.40

Ja, az sajnos reális elnézve ezt a Kispestet. Ha nincs semmi susmus és tiszta meccs akkor Várda nyerni fog szerintem, kötelezően be kell nekik húzni ezt a bentmaradásért mert ez a Kispest szinte biztos kieső. Jobba keretük, ha nem is világverő a Várda sem.
Ami még érdekes, az Érd- Vác. ez nagyon nagy meccs lehet és nem esélytelen a Vác, ehhez képest az odds túlzott, én bepróbáltam +2.5-et Vácra, szoros lehet. Érd nagyon erős otthon, jó kerettel, de ez a Vác azért leigazolta a brazil válogatott két emberét, a kapus Arenhartot, meg Nascimentót + ott vannak a montenegrói válogatottak, ők sem piskóták.
A Vácban van érték ilyen oddsszon ha nyer ha kikap szerintem.
Azon sem lepődnék meg ha Dunaújváros nem nyerne, ők ahogy láttam változatlan kerettel vannak mínusz Triscsuk akinek a távozása nagy érvágás, alapember volt. Fehérvár viszont jól igazolt, Mendy meg Piedade is erősítés, és játékban vannak, kétszer nagyon elverték a Gdyniát a kupában, ez is lehet simán 2-es.

#25 szeptember 24, 2016, 19:10:20, csak1tomi
második félidőbe rekt
28:19
második félidőben dobtak 6ot ehh ;D
nem csak kikaptak 9el de Kovacsics és Monori is lesérült hát így Fradi bl rip :'(
Grimsbő meg egy állat volt :great:

hát 1,4-ért már nem egy value a várda win az biztos  ;D

hétközi forduló is lesz, a fradi majd levezeti a feszkót a kispesten  ;D

na megjöttek az oddsok

Loki - ETO
Loki +9,5 @1,85
szerintem itt nem lesz tönkreverés, nemigen hiszem h rászámolnának erre a lokira a főnixben

Kisvárda - Érd
hát ez egy atomkombi alapja lehet 1,2-ért a vendég win

sajnos a többi meccsre, amire lőnék nincsen (még) hendi, pedig a dunaúj nagyon elveri a csabát, csakúgy mint a vác a móvárt, hogy aztán a fradi kb 15-20 góllal tönkreverje a kispestet. Bízok még ezekben, hogy adnak vmi hendi határt, vagy legalább a pro, ami betette a két legmegtippelhetetlenebb meccset

siófok-fehérvár 1,55 8,10 2,75
hát ennyiért inkább V

MTK - Budaörs    1,45 8,70 3,05
szintén ennyiért V

ELIOS Kispest NKK
19 - 43   
FTC-Rail Cargo Hungaria

ez a ciki nem a faláb  ;D ;D kár h erre nem adtak hendit

amúgy szerintem megszűnik a hegemónia, a fradi nem fog odaérni a második helyre