Női és Férfi NB1 Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Román újságok szerint győri fizetésének 1,6 szorosát kapja majd.

Csak volt az a pénz...

Amúgy meg szerintem mint a magyar válogatott szurkolói, nekünk szerintem örülnünk kéne, mert az így nálam elég egyértelmű, hogy a román válogatott előre aligha fog Martinnal lépni! Ugye a Győr most már évek óta világklasszisokat igazol, aztán mégsem nyeri halomra magát a Győr. A román válogatottban viszont van egy Neagu, akinek ha van kedve játszani és egészséges, bárkinek, bármikor dob 12-13 gólt, de ennyi. Ott majd nem mondhatja, hogy kell Löke, Mörk, Bulatovic, Radicevic, Grimsbö, stb.. abból kell főzni, ami van. Ezzel a győri kerettel, hátérmunkával, bárki ugyanúgy final four-ba jutna, ott meg tényleg nüanszokon múlnak dolgok...

Idézetet írta: slices Dátum október 05, 2016, 04:43:26
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-ambros-martin-roman-szovetsegi-kapitany-lesz-2529293

Ez igen :laugh: :laugh:  Még kevesebbet akar Győrrel foglalkozni... Talán mehetne is...

TALÁN szezon végén megy is a picsába bármi lesz és jön a Győrhöz Rasmussen, tessék ezt fentartásokkal kezelni :great:


Sziasztok,

A Bet365 nagyon lecsökkentette a magyar női élő kézilabda fogadások számát, ezért aki szeret ilyenre fogadni, írni kéne nekik egy e-mailt, hogy lehetőség szerint tegyék ezeket vissza, én írtam már nekik.
Minél többen írunk annál nagyobb az esély, hogy visszakerülnek.

e-mail:    [email protected]

Én ezt írtam:

"Tisztelt Bet365,

Mint az Önök aktív felhasználója, sajnálattal látom, hogy a magyar női kézilabda piacokon nagyon visszaesett az élő fogadási lehetőségek száma.
Sok Bet365 felhasználó, akikkel beszéltem, illetve jómagam is nagyon hiányoljuk ezt a lehetőséget, és szeretnénk kérni minden női meccsre az élő fogadási lehetőségeket.

Üdvözlettel,

Idézetet írta: Laca87 Dátum október 15, 2016, 08:56:58
Sziasztok,

A Bet365 nagyon lecsökkentette a magyar női élő kézilabda fogadások számát, ezért aki szeret ilyenre fogadni, írni kéne nekik egy e-mailt, hogy lehetőség szerint tegyék ezeket vissza, én írtam már nekik.
Minél többen írunk annál nagyobb az esély, hogy visszakerülnek.

e-mail:    [email protected]

Én ezt írtam:

"Tisztelt Bet365,

Mint az Önök aktív felhasználója, sajnálattal látom, hogy a magyar női kézilabda piacokon nagyon visszaesett az élő fogadási lehetőségek száma.
Sok Bet365 felhasználó, akikkel beszéltem, illetve jómagam is nagyon hiányoljuk ezt a lehetőséget, és szeretnénk kérni minden női meccsre az élő fogadási lehetőségeket.

Üdvözlettel,

Tőem visszakérdezték, hogy konkrétan van-e meccs amit akarok élőben, a mai MTK-Kispest jó lenne 18 órától, ezt érdemes válaszolni.  :great:



20-as oddson verte a kispest az mtk-t idegenben  ;D ;D


Idézetet írta: hubika88 Dátum október 16, 2016, 11:33:41
20-as oddson verte a kispest az mtk-t idegenben  ;D ;D

Nyilván az sem volt bunda, ahogy a Vasas-MTK NBI-es focimeccs sem  ;D Túl sok zsetont vitt el az MTK stadionja, úgyhogy klubszinten folyik a bundázás szerintem  ;D
(persze ez csak rosszindulatú feltételezés, semmilyen alapja sincs  :D )


Idézetet írta: hubika88 Dátum október 16, 2016, 11:33:41
20-as oddson verte a kispest az mtk-t idegenben  ;D ;D

Én az MTK-ból bármit kinézek :D  :bash: :noway:

Vác-Dunaújváros meccs: A Tippmixprón a vendég, a bet365-ön a hazai csapat az esélyesebb. Én csapatként a Dunaújvárost erősebbnek tartom, lehet lökök rá picit, meg amúgy is elvileg TV-s meccs

Siófokra meg 1.36 van a Kisvárda ellen, és bár jelenleg ugyanúgy áll a két csapat, azért a Siófok erősebb, mese nincs. a Várda legutóbb a Móvár ellen is kikapott idegenben, ha sokkal nem is, 3-4 góllal jelenleg nálam a siófok erősebb. Nem egy óriási szorzó, de nálam max 1.15-öt érne a siófok, így ez nálam value. Aztán majd meglátjuk  :)

Érd - MTK -7,5 H

Érd nem nagyon szokott buzizni, főleg nem otthon, az eto veri őket otthon is, de most pl otthon a fradit is megszedték, Szabó Edina elveri a szájukat ha belazsálnak. Az MTK képes volt 20-as oddson szopni kispest ellen, az eto 15 a dunaúj 11-et tett közéjük, érden is rá kéne számolni elvileg, hja meg az MTK a kupában 50. percig 3-4 góllal szopott Egerben, onnan nyertek nagy nehezen, elég gyengusz csapat ez

kispest-csaba

nocomment, nobet tipik esete, 57,5 a határ, ha a fejemhez tartanának egy aranyos kis UZI-t h mindenképp mondjak vmit akkor under