NBA Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum május 21, 2017, 13:58:12
Láthatjuk, hogy bedarálják a GSW-t? Mindezt az a félidő alapján, amíg fent volt? :redchug:
Vele is egy 4-1, vagy 4-2-nek nézett ki ez előzetesen, nem kell ennyire meglepődni, meg sírni, most pár évig ez van. Felépítettek több éves munkával egy remek GSW-t, ellenük pedig csak (egyébként kockázatos GM húzásokkal) ilyen 2-3 sztárral felálló szupercsapatokkal lehet esély..
De ez inkább ismét kelet-nyugat probléma. A Cavs nem a ligából emelkedik ki, "csak" keletről.

Pontosan, az alapján az egy félidő alapján. Miért te honnan tudod, hogy 4-1 vagy 4-2 lett volna? Mert azt mondták? Azt mondták az első meccs előtt, hogy ez sima GSW lesz (sőt, én is ezt gondoltam), aztán látható volt, hogy Leonard kiválásig mennyire sima GSW volt.   :redchug:

Tavaly is látható volt, hogy a Cavs csak keletről emelkedik ki. Lehet épp ezért szorongatták meg (sőt, le is győzték) a GSW-t, mert csak keletről emelkednek ki.

Bármennyire is egyoldalúnak tűnt, azért egy mai Boston-győzelmet megtippeltem 150 forinttal. A 15-szörös odds jól nézett ki. :D

Május 24., szerda:

02:30   Cleveland Cavaliers - Boston Celtics    1.05   13.28


Tippek, vélemények?

Május 26., péntek:

02:30   Boston Celtics - Cleveland Cavaliers    3.78   1.34


Tippek, vélemények?

NBA - döntő



Június 02., péntek:

03:00   Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers    1.32    3.61


Tippek, vélemények?

NBA Döntő 2017 Tippjáték

Tippelj a 2017-es NBA döntőjének mérkőzéseire. A legjobb tippelők értékes sportfogadás bónuszokban részesülnek.

Nyeremények:

1.hely: 20€ Bet365 bónusz
2.hely: 10€ Bet365 bónusz
3.hely: 5€ Bet365 bónusz



Csak bennem van egy olyan erzes, hogy a Cleveland az elso meccsen megtori a GSWt es nagyon nyernek? :D Vagy ha nem is nagyon de valamiert ugy erzem behuzzak az elso meccset..

Most komolyan kivettek az azsiai hendiket es csak a +/-7 maradt? Het kozben meg lattam +15tol -15ig..

Idézetet írta: peshark Dátum június 01, 2017, 17:58:23
Most komolyan kivettek az azsiai hendiket es csak a +/-7 maradt? Het kozben meg lattam +15tol -15ig..
Szerintem nemsokára visszateszik, addig is például a sportingbetnél tudsz fogadni.  :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 01, 2017, 18:02:45
Szerintem nemsokára visszateszik, addig is például a sportingbetnél tudsz fogadni.  :ok:

Az a problema, hogy a Tipster ligat akarnam vele megkinalni :D Oda pedig betes oddsok es lehetosegek kellenek ugye.


NBA - döntő



Június 05., hétfő:

02:00   Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers    1.23   4.56


Korábbi eredmény:

06.02.   Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers   113 : 91


Tippek, vélemények?

Durant és Curry megint milyen triplákat vertek be  :o KD óriási plusz a tavalyi GSW-hez képest, ebből söprés is lehetne, ha nem lenne ott fent fontos hogy sokáig húzzák  :-X Nem túl bizalomgerjesztő ahogy Lebron hullafáradtan lehuppant a végén a padra, de hátha összekapja a fiúkat. Szeretem nézni a gálát is, nincs vele gond, de egy igazi döntő feeling jobb lenne.

Idézetet írta: router12 Dátum június 05, 2017, 09:42:13
Igen, es mar tavaly is megnyertek volna, ha Green nem baszatja ki magat a legfontosabb meccsrol. Ehhez kepest jott iden KD, dobbenet, hogy milyen jok. Pedig Lebron ugy jatszott ma hajnalban, mint az alom, Love is jo volt, es egy pillanatig nem volt eselyuk. Siamn meg tudnak csinalni a 16-0-s PO-t, de ahhoz tul sokan nezik, hogy igy legyen. Otthon annyira erinthetetlenek, hogy belefer 1, 2 ? clevelandi vereseg is.

Döbbenet? A liga top 10 játékosából 3 a kezdőben, nem fair a dolog, soha nem volt az.

Idézetet írta: router12 Dátum június 05, 2017, 09:42:13
Igen, es mar tavaly is megnyertek volna, ha Green nem baszatja ki magat a legfontosabb meccsrol. Ehhez kepest jott iden KD, dobbenet, hogy milyen jok. Pedig Lebron ugy jatszott ma hajnalban, mint az alom, Love is jo volt, es egy pillanatig nem volt eselyuk. Siamn meg tudnak csinalni a 16-0-s PO-t, de ahhoz tul sokan nezik, hogy igy legyen. Otthon annyira erinthetetlenek, hogy belefer 1, 2 ? clevelandi vereseg is.
Pont a tavalyi ev miatt nem engedhetnek meg kiengedest egy pillanatra se..
Lezarjak Idegenben, ha tehetik. Ilyen kozhelyek h a liganak nem erdeke, meg otthon akarnak unnepelni, hagyjuk is :D