Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ebben a témában a 2016-os Rió-i nyári olimpiai játékok eseményeiről lehet beszélgetni.

Hajrá Magyarok!  :beerchug:



Hosszú Katinka nem tud érmeket ígérni

Sajtótájékoztatót tartott Hosszú Katinka, melyen az olimpiai szerepléséről is beszélt, illetve bejelentette, hogy saját úszóklubot alapít. Nem ígér érmeket, de mindent meg fog tenni, hogy büszkék lehessünk rá. Olvasd Tovább!


Teljes mértékben igazat adok Katinkának!Az iskolája példaértékü!Ki kell lépni az uszószövetség sötét árnyékából.

Férfi kosár Win 1,08 szerintem van benne érték.....
beszélhetnénk itt olimpia végső győztesekről, mi lehet jó mi nagy odds és esélyes, végső győzetsek
érmek száma M.o stb.
bundáznak olimpián vagy sem? stb. jöhetnek a tippek alátámasztással.

Nálam az első érem Verrasztó Dávidé 08.06. 08.00-kor 1,6ért Unibet  Bátrabbak 11-ért az arany Bet365

női 400 m
unibet
Felix 1.60
Miller 2.50
aztán jön Grenot 26-os oddsal

bet365
Felix 1.90!
Miller 2.90
Semenya 3.50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ugye 800-on 1.06 van Semenyára, de engem meglepetésként ér, hogy a bet365 3. helyen hozza ki favoritként Semenyát. Unibeten egy kombiba még pár napja behúztam Felixet, nekem az egyik kedvencem, remélem, hogy hozza. De ha mégsem, akkor nyerjen inkább a S. Miller vagy Ohorogu vagy akárki, csak ne Caster!!!

Ha valakit érdekelne, itt a magyar résztvevők programja: http://www.mob.hu/20160805

A 400 női vegyesúszás döntője például hajnali háromnegyed 4-kor lesz jövőhét szombaton. Szóval ez egy remek olimpia lesz :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 27, 2016, 09:05:10
női 400 m
unibet
Felix 1.60
Miller 2.50
aztán jön Grenot 26-os oddsal

bet365
Felix 1.90!
Miller 2.90
Semenya 3.50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ugye 800-on 1.06 van Semenyára, de engem meglepetésként ér, hogy a bet365 3. helyen hozza ki favoritként Semenyát. Unibeten egy kombiba még pár napja behúztam Felixet, nekem az egyik kedvencem, remélem, hogy hozza. De ha mégsem, akkor nyerjen inkább a S. Miller vagy Ohorogu vagy akárki, csak ne Caster!!!

Semenya az egy faszi, igaz?????

Aki akar még fogadni a magyar aranyérmekre, az még a betclicen megteheti. Ott azonban nagyon ajándék szagú 1.9-ért brazil 8.5+arany. Minden döntő amit vívni fognak, lejteni fog a pálya. Amúgy meg nem is tudom volt-e már olyan, hogy legalább 10 aranyat ne nyert volna a házigazda.
Más.Úszásban Hagino 400 vegyesen ajándék 1.5-ért,plusz meglepetésnek Le Clos 3.00-ért 100 pillén. Bár utóbbi nekem nem meglepi, hisz ki az a Michael Phelps?  :police:

A magyar csapat riói szálláshelye (VIDEÓ)

A MOB kommentárjából kiderül, hogy a magyarok szálláshelyéhez közel van a buszmegálló, illetve láthatjuk, hogy a szomszédban laknak a németek, akik ezt hatalmas zászlókkal jelezték is. A fürdőkbe elfelejtettek tükröt rakni, és a wc papírt egy szemetesbe kell gyűjteni, hogy teljes legyen luxus. Annyi emeletes ház van viszonylag kis területen, hogy az olimpiai falu elnevezés kissé értelmét veszti. Kattintás után videón megnézheted! KATT!


Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 27, 2016, 16:11:48
Más.Úszásban Hagino 400 vegyesen ajándék 1.5-ért,plusz meglepetésnek Le Clos 3.00-ért 100 pillén. Bár utóbbi nekem nem meglepi, hisz ki az a Michael Phelps?  :police:

Most ezt nem okoskodásként írom, de Le Clos volt már világbajnok is 100 pillén, plusz van egy ezüstje négy évvel ezelőttről, szóval ha ő nyerne, azért nem lenne annyira meglepő. Egyébként szegény srácnak nem alakult túl jól eddig az év, hiszen pár hete bejelentette, hogy mindkét szülője rákkal küzd. Gyerekkori idolja amúgy pont Phelps.

Az tűnik egyértelműnek, hogy ez a szám Phelps-Cseh-Le Clos hármas között dől le. Én azon agyalok, hogy ez ellen fogadok, és mondjuk megjátszom Schoolingot 1-3-ba 3.50-ért. Remélem lesznek majd páros fogadások is, mert Zhuhao és Czerniak elég jól szokták mozgatni a szorzókat.

Idézetet írta: TiB Dátum július 27, 2016, 23:59:02
Most ezt nem okoskodásként írom, de Le Clos volt már világbajnok is 100 pillén, plusz van egy ezüstje négy évvel ezelőttről, szóval ha ő nyerne, azért nem lenne annyira meglepő. Egyébként szegény srácnak nem alakult túl jól eddig az év, hiszen pár hete bejelentette, hogy mindkét szülője rákkal küzd. Gyerekkori idolja amúgy pont Phelps.

Az tűnik egyértelműnek, hogy ez a szám Phelps-Cseh-Le Clos hármas között dől le. Én azon agyalok, hogy ez ellen fogadok, és mondjuk megjátszom Schoolingot 1-3-ba 3.50-ért. Remélem lesznek majd páros fogadások is, mert Zhuhao és Czerniak elég jól szokták mozgatni a szorzókat.
[/quote

Ahhoz képest a bet365 még jobb szorzóval kínálja a dél-afrikai győzelmét(4.5!).

Az csak jó, hogy emelkedik, így neked van benne érték. :) :ok: