Bajnokok Ligája Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2017: Ki lesz a végső győztes?

Real Madrid
12 (42.9%)
Juventus
16 (57.1%)

Összes szavazó: 28

Szavazás lezárva: június 02, 2017, 08:52:36

Bajnokok Ligája: ELbukja a Sevilla?

Miután a Besiktas nem élt az esélyével, a Napoli és a Benfica jutott tovább kedden, szerdán pedig már csak két kiadó hely van, erre pályáznak négyen. Olvasd tovább ITT!

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 07, 2016, 09:14:41

Agyonnyomta őket a tét, és valószínűleg a mínusz 14 Celsius-fok sem ízlett a törököknek  ;D
Egyébként szinte evidencia volt, hogy ebben a csoportban, ahol Európa legnagyobb bundás nemzetei delegálnak csapatot, lesznek érdekes eredmények. Török, olasz, portugál meg ukrán csapatok :D

Durva lenne ha egy BL-továbbjutást bundáznának el, de az sem normális hogy a 1.95 - 2.00 közötti nyitóoddsz 2.35 - 2.4 -ig felment  ::)

Ki tudja, mi volt ott, de azért -14 fokban focizni egy olyan csapatnak, amely nincs hozzászokva, nem lehet egyszerű. Volt korai gól, korai kiállítás és büntető.

Egyébként pedig 100-ból 99 spori a büntető helyett szabadrúgást ítél kifelé, ezt is tegyük hozzá.

Idézetet írta: TiB Dátum december 06, 2016, 22:22:03
Nem lennék ma metroállomás Kijevben. A török szurkolók már égetik a zászlókat :D

Mivel tüzifát nem vittek magukkal Isztambulból a -14 celsiusba, így csak a zászló volt kéznél.

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum november 30, 2016, 02:26:39
A Real - Dortmund szerintem hatalmas X lesz, úgysincs tétje  ;)

Akárhogy nézem, a Real Madridnak jobb a 2. hely. Szerintem a Real csak a Bayerntől félhet, márpedig ha a Madrid első lesz, akkor összesorsolhatják a Bayernnel. Ha a 2. helyen marad, akkor a Barcát meg a Atletit elkerüli, hisz itt még spanyol a spanyollal nem találkozhat. Kaphat egy Arsenalt, esetleg egy Juvét, de ha a Juve megbotlik, és a Sevilla beelőzi, akkor még a Sevilát sem, meg a Juvét sem.

Szóval ja, X2-ben jó lehet a meccs
Vagy ha már lúd, legyen 2-es.
A Real giga klub, és nem nagyon számít neki az a pénz, amit az UEFA a győzelemért fizet. De ha marad második elkerüli a Bayernt.
A BVB-nek viszont számíthat az a zseton, amit az UEFÁ-tól kap a győzelemért, na meg a csoportelsőségért.
Emlékezzünk csak 3-4-es Loki-Firenze meccsre, ahol ugye mindkét csapat jól járt. Ha a BVB csoportelső, nem kaphatja a második Bayernt és a Leverkusent, nem kaphatja a Realt, mert csop. ellenfél. Kaphat egy PSG-t vagy Man. City-t, de ha második, kaphat egy Barcát vagy egy Atleticót.

Akárhogy is nézzük, mindkét csapatnak jó, ha a jelenlegi sorrend marad. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a végeredménye ennek a találkozónak.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 07, 2016, 13:35:38
Akárhogy nézem, a Real Madridnak jobb a 2. hely. Szerintem a Real csak a Bayerntől félhet, márpedig ha a Madrid első lesz, akkor összesorsolhatják a Bayernnel. Ha a 2. helyen marad, akkor a Barcát meg a Atletit elkerüli, hisz itt még spanyol a spanyollal nem találkozhat. Kaphat egy Arsenalt, esetleg egy Juvét, de ha a Juve megbotlik, és a Sevilla beelőzi, akkor még a Sevilát sem, meg a Juvét sem.

Szóval ja, X2-ben jó lehet a meccs
Vagy ha már lúd, legyen 2-es.
A Real giga klub, és nem nagyon számít neki az a pénz, amit az UEFA a győzelemért fizet. De ha marad második elkerüli a Bayernt.
A BVB-nek viszont számíthat az a zseton, amit az UEFÁ-tól kap a győzelemért, na meg a csoportelsőségért.
Emlékezzünk csak 3-4-es Loki-Firenze meccsre, ahol ugye mindkét csapat jól járt. Ha a BVB csoportelső, nem kaphatja a második Bayernt és a Leverkusent, nem kaphatja a Realt, mert csop. ellenfél. Kaphat egy PSG-t vagy Man. City-t, de ha második, kaphat egy Barcát vagy egy Atleticót.

Akárhogy is nézzük, mindkét csapatnak jó, ha a jelenlegi sorrend marad. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a végeredménye ennek a találkozónak.

Viszont az egész világ tudja ezt, épp ezért a Real nem teheti meg, hogy rájátsszon erre, mert a klub imázsa sérülne. Mondjuk a BVB éppenséggel van annyira erős csapat, hogy alapból benne legyen egy X a meccsben. Én amondó vagyok, hogy a Real behúzza a meccset, hogy még véletlenül se vetődjön fel az emberekben a hátsó szándék.

Kurvára kíváncsi leszek amúgy én is. :)

Nyer a Real, ez nem kérdés. Nincs kitől félni  8)

Végül is lehet igazatok van, hisz nem feltétlenül kell a meccset bundázni, amikor lehet a sorsolást is  :D

De azt sem hiszem, hogy a BVb olyan tutyimutyi játékot fog produklni, mint tegnap a Galdbach. Hát az valami förtelem volt...

Real azért csak megoldotta okosan.  ;D Jó nekik a második hely, így majd "véletlenül" megkapják a Monacot vagy a Napolit (esetleg Leicestert).  ;D

Legyen Juve-Real, aztán mindenki írja le totál a Juvét, és nyerjenek oda-vissza. Kevés párosítás van, ami mindig izgalmas meccseket hoz, de ez ilyen lenne. Plusz Zidane Vs Juve, Morata Vs Juve, annyi szalagcímet/cikket lehetne rá írni, hogy felsorolni is nehéz. Amúgy ha összejön egy Atletico-Porto, én eladom a szomszéd házát és a pénzt felrakom az oda-vissza 0:0-ra.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 07, 2016, 22:39:33
Real azért csak megoldotta okosan.  ;D Jó nekik a második hely, így majd "véletlenül" megkapják a Monacot vagy a Napolit (esetleg Leicestert).  ;D

Napoli akkor be is jött. Barcának egy Münchent vártam, de a PSG se sokkal könnyebb. Szegény Arsenal meg mindig beszopja. Valamelyik csapatot szeretik a sorsolásnál, valamelyik nem. Arsenalt meg utálják.  ;D

Most komolyan nem értem a Madrid-fóbiásokat, a Realnak nehezebbet nem nagyon lehetett volna húzni  :redchug:. Egyedül a Juve, bár a formájuk alapján  :( A Napoli Milikkel, talán pár igazolással keményebb lesz mint az Arsenal (a többinél meg már most is) , amelyik minden tavaszra lufivá válik. Kicsit sajnálom is őket megint a Bayernnel, de lúzerek, ezt évek óta tudjuk, és valljuk be, tesznek is érte  :D
A Juve-Porto két szar meccs lesz ezt most megmondom. A Monaco szerintem nehéz falat lesz idegenben kezdve, a Dortmund meg tök sima tj. A legjobb nyolcban megint négy spanyol lesz, dominancia a köbön.

Nem vagyok Arsenal-fan, sőt, de azért lássuk be, hogy az elmúlt években háromszor kapták meg a Bayernt az első körben, kétszer a Barcát, azért az közel sem egy Lyon-CSZKA-Roma-Schalke (őket 2x egymás után, igaz volt még egyszer ha jól emlékszem egy MU is) szint. Nekem Realos ismerősöm mondta, hogy a lehető legkönnyebb ellenfelet kapták, őrült is neki, mint majom a farkának (de ő is ezt várta, ahogyan én is).

Lehet anno az Arsenalnak nem új stadionra kellett volna költeni, hanem juttatni pár eurót Infantioéknak, és akkor ő is Real szintű Európa-ligás ellenfeleket kapnak.  ;D

Azért szerintem egy Juve álmából felkeltve is megszorongatja a Real tökeit, de egy Napoli még csúcsnapjain is kikap tőlük 2-3 góllal.


Idézetet írta: Pozzato Dátum december 12, 2016, 14:53:19
Nem vagyok Arsenal-fan, sőt, de azért lássuk be, hogy az elmúlt években háromszor kapták meg a Bayernt az első körben, kétszer a Barcát, azért az közel sem egy Lyon-CSZKA-Roma-Schalke (őket 2x egymás után, igaz volt még egyszer ha jól emlékszem egy MU is) szint. Nekem Realos ismerősöm mondta, hogy a lehető legkönnyebb ellenfelet kapták, őrült is neki, mint majom a farkának (de ő is ezt várta, ahogyan én is).

Lehet anno az Arsenalnak nem új stadionra kellett volna költeni, hanem juttatni pár eurót Infantioéknak, és akkor ő is Real szintű Európa-ligás ellenfeleket kapnak.  ;D

Azért szerintem egy Juve álmából felkeltve is megszorongatja a Real tökeit, de egy Napoli még csúcsnapjain is kikap tőlük 2-3 góllal.

Persze a MU-t gyorsan zárójelbe raktad, jellemző  ;D A kieséses szakaszban tényleg sokszor volt szerencsés a Real mostanában, de MOST hogy lehetett volna erősebbet adni nekik??  :o Nem kaphattak spanyolt, rajtuk kivül az egyik legerősebb csoportelső meg velük volt egy négyesben. Juve és ennyi, de most az sincs egyben. Lehet sírni az ellendrukkereknek, de ez most egy olyan berögzött trollkodásnak tűnik, mint amikor évekig előhozták azt a szerencsétlen sporit aki besegített a Barcának a Chelsea ellen.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 12, 2016, 14:40:58
Most komolyan nem értem a Madrid-fóbiásokat, a Realnak nehezebbet nem nagyon lehetett volna húzni  :redchug:. Egyedül a Juve, bár a formájuk alapján  :( A Napoli Milikkel, talán pár igazolással keményebb lesz mint az Arsenal (a többinél meg már most is) , amelyik minden tavaszra lufivá válik. Kicsit sajnálom is őket megint a Bayernnel, de lúzerek, ezt évek óta tudjuk, és valljuk be, tesznek is érte  :D
A Juve-Porto két szar meccs lesz ezt most megmondom. A Monaco szerintem nehéz falat lesz idegenben kezdve, a Dortmund meg tök sima tj. A legjobb nyolcban megint négy spanyol lesz, dominancia a köbön.

Nápoly nem könnyű ellenfél, hisz még is csak olaszok. Meg amúgy igen, a Realnak eleve nem lehetett volna sokkal nehezebb ellenfelet húzni. Nem értem én se ezeket a hangokat. Sorsolás van, kapnak valakit aztán cső, azt kell legyőzni. Most ők arról nem tehetnek, hogy tavaly pl EL szintű csapatokon keresztül vezetett az út számukra a BL döntőbe. Nem kérhetnek új sorsolást....  :D