Bajnokok Ligája Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2017: Ki lesz a végső győztes?

Real Madrid
12 (42.9%)
Juventus
16 (57.1%)

Összes szavazó: 28

Szavazás lezárva: június 02, 2017, 08:52:36

Nocsak.Mégis nyert a Barcelona továbbjut-szelvényem.Ezért jó online fogadni!Papíralapú szelvényt már rég összetéptem volna.  :great:

Idézetet írta: router12 Dátum március 09, 2017, 00:54:43
Eppen errol beszelgettunk a haverokkal. Ha belevesszuk, hogy a New England 22-esen volt a Falcons a vege elott par perccel, amibol vegul punt lett, akkor talan ok.
Az Atlanta nagyobb luzer.
Ma este kellett azert egy joindulatu biro is Messieknek a tovabbjutashoz, de ha anno a Falconsnak lett volna annyi esze, hogy 25 pont elonybol tobbet meg sem probal passzolni a meccsen mar megnyerte volna azt. Arrol nem is beszelve hogy ha barmelyik (mondom, barmelyik) utolso negyedes tamadasuknal leterdelik az elso harom downjukat mar nem maradt volna eleg ideje a Pats-nak kiegyenliteni a vegen...

Idézetet írta: junglefever Dátum március 09, 2017, 01:06:45
Az Atlanta nagyobb luzer.
Ma este kellett azert egy joindulatu biro is Messieknek a tovabbjutashoz, de ha anno a Falconsnak lett volna annyi esze, hogy 25 pont elonybol tobbet meg sem probal passzolni a meccsen mar megnyerte volna azt. Arrol nem is beszelve hogy ha barmelyik (mondom, barmelyik) utolso negyedes tamadasuknal leterdelik az elso harom downjukat mar nem maradt volna eleg ideje a Pats-nak kiegyenliteni a vegen...
Ráadásul az Atlanta jól játszott, míg a Barca nem játszott igazán jól, csak szerencsés volt.

Ezután megyek és rakok egy kis pénzt a Monaco-ra 2.1-ért illetve a Nice-ra 21.00ért , hogy valamelyik megnyeri a francia bajnokságot. Az ilyen vereség és kiesés ott maradt a fejekben...

Lehetne kérni egy semleges birót is a meccsre,aki nem csak a barcának fúj?Aki észreveszi,hogy 1-0-nál a Psg is lőhetett volna 11-est esetleg más szituációkat is észrevesz és nem mindig hazai oldalra téved-véletlenül?ÁÁÁ,hogy évek óta nem lehet,kár érte. :redchug:

Kár, hogy csak egy kis apróval tettem, de azért csak megosztom már a szóló 21x oddsomat, amit a Barcán fogtam. 3-1-nél raktam 6-1-es végeredményre, közvetlen a Cavani gól után.  :D

mekkora bunda volt...  :crazy:


Idézetet írta: butyi Dátum március 09, 2017, 09:27:59


mekkora bunda volt...  :crazy:

Felfoghatatlan számomra hogy ezt hogyan fújhatták be. Még a kétes szituációtól is nagyon messze van....

Először is szeretném megköszönni a bíróknak, hogy továbbdobtak minket. Másrészt ez a győzelem nem jöhetett volna össze a PSG csapata nélkül sem, hiszen ilyen balfék társaságot rég láttam. 4-0-ás előnnyel elmenni egy visszavágóra, majd tele gatyával kimenni, hát meg is érdemelték. Még egy Napoli is lehozta volna a továbbjutást. Az a gond, hogy mi Barcások annyira nem érdemeltük meg a továbbjutást, de legalább küzdöttünk és nem adtuk fel. Csoda? Nem hinném, ezekből mostanság túl sok van, mert erre vevő a nép, meg lehet miről beszélni.

Annyi viszont intő jel lehet a másik hét továbbjutó számára, hogy a Barcát sosem szabad leírni, bármikor bárkinek képesek 4-5 gólt verni, pedig szerintem az elmúlt éveket összevetve idén vagyunk a legrosszabb formában. És úgy rúgtunk hatot (vagy rúgattak a bírók..), hogy gyakorlatilag nem játszottuk jól. Mi lesz ha talán elkapjuk idén a fonalat? Bár ennek azért nem adok túl sok esélyt.

Idézetet írta: gerry Dátum március 08, 2017, 22:54:53
két 11-es megvolt  :D :D :D

És nekem is.

Barca-fanként, még akkor is, ha csak divatszurker az ember, óriási élmény volt.  Ha majd bundázzák a sorsolást, -márpedig bundázzák  ;D -, most egy jó kis Real-Barcát oda-vissza megnéznék, és szerintem nem csak én  :D

Igen, Suarez első műesése sárgás volt, a 2-nál Aytekin nem mert neki még egy sárgát adni, inkább befújta a tizit  ;D. Szerintem ő is úgy volt vele, inkább befújja, mintsem pirosat adjon Suareznek, mert ugye ha műesés, akkor piros. Úgy volt vele, belövik, 5-1, nem reklamál a Barca, mert befújta, meg a PSG is boldog lesz az 5-1-el. Csak ugye ő sem számolt Sergi Robertóval  ;D

Amúgy meg: Profi csapat a PSG? Egy lófaszt! Emerynek tudnia kellett volna, hogy ha a Barca 0-4-ről indul, otthon egy tizit tuti megkap majd, de inkább kettőt. Persze, kamu volt Suarez esése, de amikor az Atletico elleni párharcban a teljesen egyértelmű kezezés után nem ítéltek tizit a Barcának, akkor hol volt az UEFA-maffia. Ugye-ugye... szóval hosszú távon kiegyenlítődnek ezek a dolgok, csak az anti-Barcások ezt valahogy könnyebben felejtik.  ::)

Idézetet írta: router12 Dátum március 09, 2017, 08:35:50
1-0-nal szerintem az nem volt tizi, de Dimaria ziccerenel a vegen szerintem nagyon tiszta tizi volt, furcsa, hogy alig ismeteltek es kozelrol se mutattak, szerintem kirugta a tamaszkodo labat, azert volt ilyen bena a loves.
http://m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-szabalytalankodtam-di-maria-lovesenel-mascherano-2556655

Azt mondja Mascerano, hogy nem azon a szabálytalanságon múlt a továbbjutásuk. Végülis igaza van, mert ha megkapja a büntetőt a PSG az még be is kellett volna lőni, ha meg esetleg értékesítetik, a Barca rúgott volna még négyet 3-2 után. :D

Idézetet írta: rosco Dátum március 09, 2017, 11:28:25
http://m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-szabalytalankodtam-di-maria-lovesenel-mascherano-2556655

Azt mondja Mascerano, hogy nem azon a szabálytalanságon múlt a továbbjutásuk. Végülis igaza van, mert ha megkapja a büntetőt a PSG az még be is kellett volna lőni, ha meg esetleg értékesítetik, a Barca rúgott volna még négyet 3-2 után. :D

A meccset addig lehet hosszabbítani ameddig csak összejön nem?

Egyébként én nem láttam a meccset, de örvendek, hogy már nem csak az Ac Milan a legnagyobb lúzer a foci-világban. Feliratkozott a listára a PSG is.  ;D

Úgy mellékesen megjegyzem, hogy Ázsiában rengeteg pénzt helyeztek a Barca továbbjutásra.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2017, 11:59:15
A meccset addig lehet hosszabbítani ameddig csak összejön nem?

Egyébként én nem láttam a meccset, de örvendek, hogy már nem csak az Ac Milan a legnagyobb lúzer a foci-világban. Feliratkozott a listára a PSG is.  ;D

Úgy mellékesen megjegyzem, hogy Ázsiában rengeteg pénzt helyeztek a Barca továbbjutásra.  ;D ;D ;D
Tényleg orbitálisan hatalmasat bukott a PSG. Nem is emlékszem arra, hogy mikor láttam legutóbb ilyen beszari focicsapatot!
:beerchug:

Én emlékszem - 2013-ban a Barcelona a jó kis összesített 0-7 mindkét meccsén csak a végső sípszót várta a Bayern ellen, annyira nem tudták mi folyik körülöttük  :D

Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2017, 11:59:15

Úgy mellékesen megjegyzem, hogy Ázsiában rengeteg pénzt helyeztek a Barca továbbjutásra.  ;D ;D ;D
egyértelműen bunda volt  :beerchug:
mint ahogy az itt párhuzamba állított patriots-falcons is..
színház kell a népnek, meg is kapja a pofájába.. :crazy: :-\
???

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 09, 2017, 09:44:26
Annyi viszont intő jel lehet a másik hét továbbjutó számára, hogy a Barcát sosem szabad leírni, bármikor bárkinek képesek 4-5 gólt verni, pedig szerintem az elmúlt éveket összevetve idén vagyunk a legrosszabb formában. És úgy rúgtunk hatot (vagy rúgattak a bírók..), hogy gyakorlatilag nem játszottuk jól. Mi lesz ha talán elkapjuk idén a fonalat? Bár ennek azért nem adok túl sok esélyt.

A Barca ellen meg van a recept: lásd első meccs, ahol már az első percektől le támadott a PSG. Most meg mit csinálnak. A futó di Maria-t kispadoztatja, a hátvédsort meg hátra küldi a 16-s vonalra. Öngyilkosság... és az is lett..