Európa Liga Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem Pogbának még csapaton belül is van jobb alternatívája Herrera személyében. Illetve ha támadó középpályásként tekintünk rá, akkor meg elbújhat Mikhytarian (Tarján Miklós) mögött. (Ja, és a bagóért eladott Schneiderlin is simán van olyan hasznos, mint ő.)

Idézetet írta: Pokerman Dátum május 04, 2017, 11:53:56
Sok igazság van benne, de szerintem a Wass,Radoja vs Pogba,Fellaini párharc simán a vöröseké, míg úgy is, hogy Fellainit szinte semmire sem tartom. Egyébként 1-1-et várok.
Bizonyos dimenziókban egyértelműen jobb a Pogba-Fellaini páros, ez pedig a fejjáték. Levegőben jobb lehet a Man. U, mondjuk ha Smalling is játszik, meg az említett két jómadár, akkor őket a Celta nehezen veszi majd fel pontrúgásoknál.
Remélem amúgy, hogy jó meccs lesz, tegnap a Monaco-Juvén pl. sikerült elaludni  :D

Idézetet írta: fcbayern Dátum május 04, 2017, 12:09:33
Szerintem Pogbának még csapaton belül is van jobb alternatívája Herrera személyében. Illetve ha támadó középpályásként tekintünk rá, akkor meg elbújhat Mikhytarian (Tarján Miklós) mögött. (Ja, és a bagóért eladott Schneiderlin is simán van olyan hasznos, mint ő.)

Igazad van. Csak azt nem értem, hogyha ezt mi is látjuk  akkor Mourinho miért nem játszatja többet. Amíg volt Zlatan alig játszott amióta nincs egy kicsit többet játszik csereként. Pedig van esze, egyből előre támad és jól lát a pályán.

Pogba az ék mögött hasznosabb lenne, Herrera meg mehetne vkp-ba. Fellainit meg eladni a bánatba  ;D

Minnel több MU meccset nézek annál jobban utálom őket..????

Egyébként ez a celta nagyon gyenge volt ma, nem pont ilyen meccsre számítottam.

Ennyi volt bennük vajon, vagy pedig csak rossz napot fogtak ki!?

#35 május 08, 2017, 06:01:11, SPF Infó
Európa Liga Fogadások 2016/17.



Május 11., csütörtök:

2017.05.11 21:05   Manchester United - Celta Vigo   1.55   4.04   5.75

2017.05.11 21:05   Lyon - Ajax Amsterdam   1.68   4.00   4.51

Az első mérkőzések eredményei:

Celta Vigo - Manchester United   0 : 1   
Ajax - Lyon   4 : 1


Tippek, vélemények?

Európa Liga Fogadások 2016/17 - döntő




Május 24., szerda:

20:45   Ajax - Manchester United    4.41   3.49   1.89


Szorzók a végső győztesre:

Manchester United   1.50

Ajax   2.62


Tippek, vélemények?

Európa Liga: Fiatalok döntője

A Manchester United első Európa Liga győzelmére készül, az Ajax pedig egy európai kupasikerrel vigasztalódna az elbukott bajnokság után. Mourinho vajon képes győzelemre vezetni az övéit, vagy a holland focisuli hosszú évek után megint nyer egy európai kupadöntőt? Előzetes ITT!

Engedik ma vajon az Ajaxnak, hogy nyerjen? :) Mert ilyen hianyzokkal szerintem siman megfoghatjak a MU-t, bar az is erdekes, hogy az Ajax ugye a bajnoksag alapjan BL-selejtezos. Mi lenne ha ok nyernenek? Ki kapna azt a BL selejtezos helyet? :D Errol van valakinek barmilyeb infoja?

Remélem a fiatalabb csapat nyer, és jó meccs lesz. Mourinho ezeknek az ellenkezőjét akarja sajnos ;D

Mindenki undert vár, csak én érzem úgy hogy egy marha jo kis meccset láthatunk ma? Mu nem is tudom mikor játszott utoljára egy 4-5 gólos meccset. Szerintem ma min. 4 gól lesz.

Idézetet írta: davixxx Dátum május 24, 2017, 19:50:13
Mindenki undert vár, csak én érzem úgy hogy egy marha jo kis meccset láthatunk ma? Mu nem is tudom mikor játszott utoljára egy 4-5 gólos meccset. Szerintem ma min. 4 gól lesz.
Én egyáltalán nem várok undert!
:beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 24, 2017, 19:50:13
Mindenki undert vár, csak én érzem úgy hogy egy marha jo kis meccset láthatunk ma?

Én nem várok semmit, remélem igazad lesz. Az EL-finálék többségében mindig nagyon jók, szóval ne szakítsák meg a hagyományt. Nekem a kételyem Mourinho miatt van, mert ő egy sörmeccset is képes 1:0-ra játszani. Jól fizet a tipped, ha jön!

Remélem egy Alaves-Liverpoolhoz hasonló, gólgazdag döntőt látunk.  :great:

Csak most ne az angolok nyerjenek.

Egy csatárral kezd elvileg mindkét csapat..attól függ mikor lövik az első gólt.. nagyon remélem hogy az ajax talál egyet neadj isten kettő gólt a meccs első felében és akkor ha kijön a MU is jó kis meccs lesz.

Ha nem akkor lehet befogunk már aludni a 60.percbe????????