ATP - US Open 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeptember 02., péntek:

17:00   Evans D. - Wawrinka S.     7.00    1.10
   
17:00   Karlovic I. - Donaldson J.   1.60   2.38
   
17:00   Lorenzi P. - Murray A.   17.00   1.01
   
17:00   Sousa J. - Dimitrov G.   3.75   1.29
   
17:00   Tsonga J-W. - Anderson K.   1.46   2.77
   
18:30   Baghdatis M. - Harrison R.   1.71   2.19
   
18:30   Sock J. - Cilic M.   3.32   1.35
   
20:30   Monfils G. - Almagro N.   1.13  6.43
   
20:30   Pouille L. - Bautista-Agut R.   4.19   1.24
   
21:00   Djokovic N. - Youzhny M.   1.06  9.77
   
21:00   Isner J. - Edmund K.   1.38   3.16
   
Szeptember 03., szombat:
                  
01:00   Nadal R. - Kuznetsov An.   1.08   8.44
   

Tippek, vélemények?

Első nap óta semmi mozgás? Ennyire bukta a US Open, vagy csak mindenki lusta?  ;D

A legkiváncsibb ma Harrisonra leszek. Elég jól keni egész nyáron, ugye neki se a teniszével van baja, csak egy pöcs. Volt hogy a faterját küldte el a picsába  :D  (https://www.youtube.com/watch?v=XfD9f2MAL08)
Ma kétszer játszik, és mindkétszer underdog. Baghdatist nem nehéz megverni, mert segítőkész a ciprusi is (2.1). Párosban meg Krajicekkel megy, aki egész jó párosjátékos. Lopezékkel nyomják akik a Garros óta nem parádéznak. Feliciano tegnap nagyon meg volt zuhanva, folyamatosan pofázott, veszekedett a székbíróval, a szervája meg a tenyerese meg szinte végig csődöt mondott, egyedül a fonákot találta meg egy idő után. 3.75 nekem kicsit soknak tűnik a hazai kettősre.

Persze egyik se tuti tipp, papíron egyik se jön, de van benne ráció, meg megpróbálom fellendíteni ezt a topikot, mert ez botrány  :D :redchug:

Nálam valahogy úgy, a kvali meg az első nap nagyon adta, azóta sivatag  ;D

Mára Tsongáékat raktam overre, mindketten lúzerek mostanában, kétlem, hogy vége legyen háromban. Amit még nem tudtam otthagyni az Pouille 4.33-ért. Pocsék formában van, Kukushkin ellen láttam és a kazah szinte fél lábbal játszott csak a fellépti pénzért és még úgy is fogott egy szettet. Viszont nagyon sok van benne, mikor kapná össze magát ha nem egy ilyen meccsen és RBA kétlem, hogy sokáig bírná fizikálisan már a két hetes maratont.

Idézetet írta: patyi Dátum szeptember 02, 2016, 17:11:45
Nálam valahogy úgy, a kvali meg az első nap nagyon adta, azóta sivatag  ;D

Mára Tsongáékat raktam overre, mindketten lúzerek mostanában, kétlem, hogy vége legyen háromban. Amit még nem tudtam otthagyni az Pouille 4.33-ért. Pocsék formában van, Kukushkin ellen láttam és a kazah szinte fél lábbal játszott csak a fellépti pénzért és még úgy is fogott egy szettet. Viszont nagyon sok van benne, mikor kapná össze magát ha nem egy ilyen meccsen és RBA kétlem, hogy sokáig bírná fizikálisan már a két hetes maratont.

Puli tényleg okádék volt eddig Kukushkin ellen, azon csodálkoztam hogy miért nem adja fel. A fellépti díj már megvan, az egyik lába úgy mozgott mintha gipszben lenne, de azért még meccsben volt  ;D Kemény roncsderbi lesz, de végülis igazad van abban hogy kár otthagyni ennyiért.
Szerintem Kevin megveri magát, de akkor ne legyen igazam.

#34 szeptember 02, 2016, 17:46:05, patyi
Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 02, 2016, 17:26:56
Puli tényleg okádék volt eddig Kukushkin ellen, azon csodálkoztam hogy miért nem adja fel. A fellépti díj már megvan, az egyik lába úgy mozgott mintha gipszben lenne, de azért még meccsben volt  ;D Kemény roncsderbi lesz, de végülis igazad van abban hogy kár otthagyni ennyiért.
Szerintem Kevin megveri magát, de akkor ne legyen igazam.

Kezdődik is, 0:40-ről még pályát sem talált  :redchug:
És fokozza: utána egyből semmire bukja  ;D ;D

Általában az eső ellen vagyok, de most nem lenne rossz, mert jelenleg Cilic tök esélytelen.  :redchug:

Ez a Monfils Badhdatis meccs elég színvonaltalan!  :noway:

Djokovic játszik végre egy mecset, vagy megint tovább tolják? Vicc hogy nem fárasztják ki...
Szegény Stannek folyamatosan játszania kell, Djoko meg bemelegít és meg is nyerte a meccset!
Gyerünk Edmund!!!
Lecc gó Stan! STAN THE MAN!

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 04, 2016, 20:46:25
Djokovic játszik végre egy mecset, vagy megint tovább tolják? Vicc hogy nem fárasztják ki...
Szegény Stannek folyamatosan játszania kell, Djoko meg bemelegít és meg is nyerte a meccset!
Gyerünk Edmund!!!
Lecc gó Stan! STAN THE MAN!

Az a baj hogy Stan még egy sérült játékos ellen is bajba kerülne  ;D
De most tényleg hajrá Edmund!!

#39 szeptember 05, 2016, 08:03:45, GazembR
Az elmúlt, napokban, nyertem pár euro-t ( mert most WH-n tolom ), élőben meg pre fogadásokkal az US open kapcsán, igy most arra a döntésre jutottam ( nem tudom csak reggelre igy beleszállt a fejembe ) hogy ezt kell tenni, szóval megérzés alapján, hogy, hiába vannak még jelöltek az US open megnyerésére, a világrend újra helyre fog állni, férfiaknál Djokovic fogja nyerni mig a nőknél Serena Willams, azért, mert, reggelre ezt éreztem teljese mértékben, és azért mert már ők "győztesek" úgymond, amig a többiek próbálnak "bajnokok" lenni ők már azok, és szépen behuzzák a runtinjukkal (  + tenisz tudásukkal ), legalábbis még most, aztán hogy majd egy év múlva mi lesz kitudja ( most se tudja senki ).

Ezért, a két napi, nehezen megkeresett fogadásom, nem tovább fektettem be, nem bukom el máson, nem veszem ki és szórom, el hanem teljes egészében ( 1324 euro ) felteszem, hogy az előbb emlitett két ember fogja megnyerni a torna férfi / női részét.

Szóval.: Tét.: 1324 euro ( 410k HUF )  Várható.: 5097.40 Euro ( 1m 581k HUF )
Djokovic @ 2.10 , Williams @ 1.83.

Kép.:

A Nadal meccs kapcsán két dolog jutott eszembe míg nem tudtam elaludni.

1, hogy és mikor lett ilyen béna Nadal? Évek óta könnyűnek ígérkező, vagy nyert meccseket bukik el, főleg Wimbledonban és itt.
2, Nadal odaadta a cuccát Pouille-nak? Ő nagyon szét volt esve, rá se lehetett ismerni, pedig Rió óta tök jó volt. Pouille meg két öt- és egy négyszettes meccset játszott, de meg se látszott rajta.

Tudom hogy egyre kevesebb van, mert hát ilyen ez az élet, de a Nadal-fanok mit gondolnak?

Köcsög Djoko meg simázott, nem is volt érdemes végignézni, már az első szettben világos volt.

Szeptember 05., hétfő:

17:00   Thiem D. - Del Potro J.   3.00   1.41
   
18:30   Marchenko I. - Wawrinka S.   7.65   1.10
   
21:00   Nishikori K. - Karlovic I.   1.23   4.35
   
Szeptember 06., kedd:
                  
01:00   Dimitrov G. - Murray A.   5.84   1.15


Tippek, vélemények?

Szeptember 06., kedd:

19:30   Pouille L. - Monfils G.   5.14   1.18
   
Szeptember 07., szerda:
                  
02:30   Djokovic N. - Tsonga J-W.   1.14  6.19


Tippek, vélemények?

Szeptember 07., szerda:

19:30   Nishikori K. - Murray A.   5.46   1.16
   
Szeptember 08., csütörtök:
                  
02:30   Del Potro J. - Wawrinka S.   1.64   2.31
   

Tippek, vélemények?

Kár, hogy Del Potro meccse van hajnalban, az sokkal jobbnak ígérkezik. :(