Sportfogadás az életünk > Fogadóirodák

Fogadóirodák Jégkoronghoz.

(1/1)

Szabcsi151:
Ebben a témában a segítségeteket, véleményeteket szeretném kérni abban, hogy melyik fogadóiroda vagy irodák a legalkalmasabbak a jégkorong fogadáshoz.

Pár kritérium lenne ezzel kapcsolatban: - Az Unibet, Sportingbet, bet365, Betclic ne szerepeljen a lehetségesek között.

- Olyan iroda legyen, melynek az Elit ligákon kívül nem okoz gondot megtalálni a kínálatában a kisebb
                                                                   kevésbé ismert bajnokságokat, mint pl.: Svájci B, Finn 2.

- Természetesen legyen megbízható.

Nagyon szívesen várom a hozzászólásokat, pozitív tapasztalataitokat az ilyen irodákról.

Előre is köszönöm a javaslatokat!  :ok:

dagobert980:
Üdv! Az 1x Bet fogadóirodát ajánlom jégkorong fogadásokhoz. Óriási a kínálat,nagyok az oddsok,szóval ezt ajánlom.

Szabcsi151:

--- Idézetet írta: dagobert980 - Április 26, 2018, 15:28:34 pm CEST ---Üdv! Az 1x Bet fogadóirodát ajánlom jégkorong fogadásokhoz. Óriási a kínálat,nagyok az oddsok,szóval ezt ajánlom.

--- Idézet vége ---

Hali! Köszi a választ!

Igaz bő 2 évvel ezelőtt tettem fel a kérdést és természetesen sikerült kiszúrnom a hatalmas kínálatukat nagyon jó szorzókkal.
Már 1 éve csak náluk játszom aktívan (mindennap) ami a sportfogadást illeti, a többi irodát csak a promóciókra használom.  :ok:

dagobert980:
Én is jégkorong fogadásokkal szeretnék majd foglalkozni ősztől,ha kezdődik az új szezon. Van esetleg vmi használható stratégiád? Kétesélyes fogadásokra gondoltam,azon belül is az 12re, tehát h nem lesz döntetlen a meccs. :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése