Otobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


üdv
Játszik itt valaki? Már lekerültek az oddsportalról is. Fizettek ki mostanában?

Idézetet írta: rodka Dátum november 15, 2016, 08:58:33
üdv
Játszik itt valaki? Már lekerültek az oddsportalról is. Fizettek ki mostanában?
Nekem volt 3 számlám is 3 Id-vel, szerencsére mind a 3 bónuszt kinyertem. Olyan infóim vannak, hogy nemigen fizetnek, nem is válaszolnak. Van kitéve 5 kontakt telefonszám öt különböző országból, mindegyik kicseng, de egyet sem veszik fel.
A 175 € bónusz jól hangzik, amit a jó oddsaik miatt könnyű kijátszani. Én ennek ellenére nem ajánlom, bár ha szerencsét akarsz próbálni...............

Van még valami info erről az irodárol ? Játszik itt valaki?  Mennyire megbizható?  Vannak e kifizetési gondok?

Oktober kozepe ota se kifizetes, se valasz nincs a reszukrol, panaszok SBR-en, kozben uj tulajdonosa is van. Egyebkent egy nagyon erdekes felvetes/meglatas:

"The change of ownership of the site is a big red flag. A lot of scam sites over the years haven't just gone off-line, a lot of them have firstly changed ownership before going off-line, with the site going off-line very quickly after the change of ownership. I expect it's to do with trying to distance the previous owners from any legal case etc. The same happened with GR88.com. They sold to a penny stocks trading company and very soon afterwards they had and still have a maintenance page up on their site which they've had on there for many months which to all intents and purposes means GR88.com has run off never to be seen again."

Köszi, akkor ez az iroda felejtős marad.