balint.kardos naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedves Fórumlakó!  :cya:

Évekig a "klasszikus tippmix"-en játszottam - természetesen veszteségesen. Legnagyobb sikerélményem az volt, amikor 18 évesen 5000 Ft-ból nyertem 35000 Ft-ot és - ahogy azt korábban megígértem - elvittem a középiskolai németcsoportomat fagyizni...  ;D

Sok évig "félretettem", azonban most újra visszatalált hozzám a sportfogadás. Kicsit úgy érzem magam, mint amikor a kezedben tartod a kincsesláda kulcsát, csak egy ládával teli teremben kell megtalálnod, hogy melyiket nyitja a kulcsod...

Hozzájutottam egy szebb összeghez, amit "befektetve" szeretnék elkezdeni sportfogadni - ezúttal a lehető legprofibb módon. Ennek elérése érdekében nyitom ezt a naplót is, hogy nyomon követhessem az eredményességem és megoszthassam elemzéseimet.

Igazán boldoggá az tenne (nyilván amellett, hogy jönnek a tippjeim), ha építő jellegű hozzászólásokkal is gazdagítanátok kicsiny naplómat. Elsődleges célom a tanulás, a fejlődés, úgy gondolom, hogy számos már 'senior'-nak mondható tagtól tanulhatok okos dolgokat, furfangos trükköket.

Köszönöm, hogy benéztél és elolvastad, megtisztelő, hogy elkísérsz az utazásomon.  :)

Szerencse kísérjen utadon!  :beerchug:

Nagyon sok sikert balint.kardos:topbet_125: