Hanzee naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok azért indítottam ezt a naplót, hogy kicsit rendszerezve legyenek a fogadásaim és hogy nyomon tudjam követni, hogy mennyire is éri meg időt és energiát belefektetni a dologba.
Fogadni Tippmixpron illetve Bet365-n fogok leginkább. Beten inkább Élő fogadások lesznek leginkább teniszre. Tippmixpro-n pedig a foci és jégkorong tippek lesznek.

Az egységnyi tét álltalába a mindenkori Bankroll 5-10% lesz a tipp erősségétől függően.

Úgy gondoltam, hogy ha már naplót vezetek akk legyen már valami elérni kívánt cél is, ami pedig legyen első körben a 100.000 Ft nyeremény.

Mai nap volt egy pár tenisz, amit élőben jól lehetett fogadni szerencsére.
Tenisz esetében mindig, arra szoktam fogadni, hogy az adott játékos hozza az adogatását.

Mick Lescure v Yannick Mertens   Mertens hozza a 16. játékot   1.22  :police:
Marek Semjan v Saida'lo Saidkarimov   Marek hozza a 9. játékot 1,16   :police:
Andrea Gamiz v Isabelle Wallace  Wallace hozza a 11. játékot 1,5   :police:
Andrea Gamiz v Isabelle Wallace  Gamiz hozza a 12. játékot 1,57 vesztett   :noway:
Andrea Gamiz v Isabelle Wallace  Wallace hozza a 13. játékot 1,5    :police:
Andrea Gamiz v Isabelle Wallace  Wallace hozza a 15. játékot 1,44     :police:
Cesar Testoni v James Allemby    Cesar hozza a 20. játékot  1,11     :police:
Eduardo Palma v Matias Callarami  Palma hozza a 6. játékot 1,44     :police:
Eduardo Ribeiro v Marco Pairetti   Ribeiro hozza a 12. játékot 1,11      :police:
Eduardo Palma v Matias Callarami Palma hozza a 8. játékot 1,33      :police:
FC Nordsjaelland v Odense BK   2,5 Gól alatt  1,14     :police:
Eduardo Palma v Matias Callarami Palma hozza a 12. játékot 1,3
      :police:
Gaston E Cantero v Luciano Berger  Gastib hizza a 14. játékot 1,25 vesztett    :noway:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek  Zidansek hozza az 1. játékot 1,72   :police:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek  Goncalves hozza a 2. játékot 1,57 vesztett    :noway:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza a 3.  játékot 1,66     :police:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza az 5. játékot 1,57 vesztett    :noway:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza a 7. játékot 1,61    :police:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza a 9. játékot 1,57     :police:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza a 11. játékot 1,57     :police:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza a 13. játékot 1,53
    :police:
Paula Cristina Goncalves v Tamara Zidansek Zidansek hozza a 17. játékot 1,53     :police:

Elisa Crazzolara v Sophie Walzl   Crazzolara hozza a 13. Játékot  1.25    :police:
Elisa Crazzolara v Sophie Walzl   Walzl hozza a 14. játékot     1,28
     :police:
Elisa Crazzolara v Sophie Walzl  Crazzolara hozz a 15. játékot  1,2 vesztett    :noway:
Elisa Crazzolara v Sophie Walzl   Crazzolara hozza a 19. játékot 1,11    :police:
Alan Kohen v Alexis Gurmendi    Kohen hozza a 18. játékot  1,22     :police:
Alan Kohen v Alexis Gurmendi    Kohen hozza a 20. játékot  1,22      :police:
Fernando Sierra v Jeff Guerrero   Guerrero hozza a 9. játékot   1,4      :police:
Fernando Sierra v Jeff Guerrero   Sierra hozza 10. játékot 1,5     :police:
Fernando Sierra v Jeff Guerrero   Guerrero hozza a 11. játékot   1,36
    :police:

#3 december 04, 2016, 20:51:20, Alk
Szia!

En aztan a vilagon tenyleg semmit nem tudok a teniszrol, de az azert megvan, hogy noknel semmit nem jelent, hogy eppen ki adogat. ;) Masik pedig, hogyha mar adogatas, akkor figyeljunk a palya boritasara is. De vannak itt profik, ez tenyleg nem az en asztalon, csak belekontarkodtam. Udv, es sok sikert! :ok:

Köszi az észrevételed, igen a nőknél elég gyakori, hogy elvesztik az adogatást viszont pont-e miatt magasabbak is az oddsok arra, hogy hozzák az adogatást. Általában mindig próbálok, olyat kiválasztani, ahol közvetítés is van mert sok következtetést le lehet vonni az élő játékból, például hogy érdemes-e egyáltalán foglalkozni az adott találkozóval.

Egy ideje próbálkozok ezekkel a fogadásokkal, eddig pluszba vagyok vele, remélem marad is így  ;)

#5 december 06, 2016, 21:09:18, Hanzee9430
Tegnap sajnos nem volt időm élőbe fogadni, de Tippmixprón raktam 3 meccset single-be azért.

Deportivo - Real Sociedad X2     :noway:
Udinese - Bologna   1X    :police:
Middlesbrough - Hull City 2,5 alatt     :police:

#6 december 07, 2016, 17:52:05, Hanzee9430
Mára Tippmixpron 4 meccsem van kombiba.

Benfica - Napoli  1,5 gól felett   :police:
Basel - Arsenal X2   :police:
Swindon - Luton 1,5 gól felett   :police:
Bayern München - Atl. Madrid 3,5 gól alatt  :police:


Kicsit el vagyok maradva a naplóval de gyorsan beírom őket és tervezek utána egy statisztikát, mivel majdnem egy hete indítottam a naplót.  :cya:

Ezek már régi, csak nem naplózott tippek :(
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk   Avangard Omszk a mérkőzés győztese   :police:
Real Madrid - Dortmund   1X   :police:
Brighton - Leeds 1X   :police:

Csináltam egy kis statisztikát a Bet365-ös élő fogadásokról!

Összesen 62 fogadás
Ebből vesztett 13.

Átlag odds: 1,36

Roi: 13%

Szerintem ez elég jó kezdés, ha ezt tudnám tartani akkor meg lennék elégedve. :great:  :redchug:

A legutóbbi bejegyzés óta sem állt meg a világ, az elmúlt 1 hét alatt összesen 242 darab fogadásom volt, amelyből kb 99% élő fogadás volt. Végeztem egy kis általános elemzést, hogy miben kellene fejlődnöm.

A 242 fogadásból 101 vesztett fogadásom volt, amit elég soknak gondolok, szóval a tippek kiválasztásában van még hova fejlődni.
Amit viszont pozitívként tudok értékelni, az az, hogy általában a téteket mindig tudom igazítani a tipp erősségéhez és ennek is köszönhető az, hogy sikerült pozitívan zárni az elmúlt egy hetet. :beerchug:

A héten sikerült egy szerintem egészen jó 16%- os Roit- hozni!  :police:

Továbbá kaptam egy 7500 értékű bónuszt tegnap, amit el is kezdtem kipörgetni. Bónusz pörgetés alatt meglennék elégedve egyébként egy nullszaldóval is a 1,5 odds fölötti tippek tekintetében.  :cya: