Premium.com (Bwin)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem találom a topikját, lehet nincs is.

Ha valaki játszik itt, mennyi idő a kifizetés netellerre vagy skrillre?? 1-2nap rémlik a bwinről ami szánalmasan lassú lenne. Még az sem kárpótol hogy végre van live chatjük és elég értelmesek, nem úgy mint a betnél..

Szia skrillt még nem használtam.
De banki kiutalással 24-48 óra max..
Egyébként meg az egyik legkorrektebb iroda nem tudom mi bajod van velük.
(2010 óta vagyok tag, nem volt még velük sose problémám)

2010ben még nem volt premium.com szerintem. A másik meg az hogy nincs bajom velük, sőt ha elolvasod még egyszer mit írtam rájössz hogy tulajdonképp dicsértem a chatjüket.. Viszont a bwin cég skrillre és netellerre korábban borzasztó lassan fizettek ki. Legalább 24óra de akár 48 is lehetett. Beten ez az idő netellerre 1-3óra pl, wh 6óra, betfair kb 10óra, régen paddy 1óra és még sorolhatnám..

Nekem bwin 12-15 óra alatt utal skrillre (premiumom nincs, de papíron gyorsabbnak kéne lennie). Viszont a live chat nem ártana bwinre is, remélem beújítanak egyet.

Amúgy tényleg korrektek. Dobtak egy 15ks 100%os depo bónuszt, befizettem netellerre és csak utána esett le, hogy csak bankkártáyás vagy banki átutalásos befizetésre járna.. Chaten leírtam nekik, hogy ugyan miért várják el hogy olyan módon fizessek be amivel akár meg is üthetném a bokám, hisz nyoma van állambácsi rákérdezhetne (ha akarna), míg skrill és neteller teljesen anonim. Ők kértek elnézést és adtak egy 10eurós freebetet. Igaz a bónuszt nem kaptam meg de azért ez így teljesen korrekt volt.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 19, 2016, 17:32:10
Nem találom a topikját, lehet nincs is.

Ha valaki játszik itt, mennyi idő a kifizetés netellerre vagy skrillre?? 1-2nap rémlik a bwinről ami szánalmasan lassú lenne. Még az sem kárpótol hogy végre van live chatjük és elég értelmesek, nem úgy mint a betnél..

24 órán belül biztosan megvan, de inkább 12 órán belül. Amíg még volt magyar bankszámlájuk, addig arra is kifizettek fél nap alatt (éjjel kikértem, másnap du. már meg is jött). Én is kedvelem az irodát, elég gyakran adnak bónuszt, és a forgatási feltételek is kedvezőek (5x min 1,7). A befizetésnél viszont tényleg figyelni kell, mert nem minden módra adnak bónuszt. Vagy a bankkártya jó (ha a bankod engedi a szerencsejátékot) vagy a paysafecard. 

Amúgy ez a premium.com micsoda?

Rámegyek, nincs semmi regisztrációs lehetőség, csak bejelentkezés.

Köszi.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 19, 2016, 18:38:51
2010ben még nem volt premium.com szerintem. A másik meg az hogy nincs bajom velük, sőt ha elolvasod még egyszer mit írtam rájössz hogy tulajdonképp dicsértem a chatjüket.. Viszont a bwin cég skrillre és netellerre korábban borzasztó lassan fizettek ki. Legalább 24óra de akár 48 is lehetett. Beten ez az idő netellerre 1-3óra pl, wh 6óra, betfair kb 10óra, régen paddy 1óra és még sorolhatnám..

Bocsánat valóban félrementem kicsit. Csak azt nem értettem miért ilyen lényeges a tempó, amúgy meg korrektek nekem ez a lényeg, plusz nekem a poker rész is fontos és ott is jól állnak.
És jól mondod 2010ben még nem volt premium. Az még bwin volt. kb 2-3 éve lehettek premiumon.

Idézetet írta: Laca87 Dátum december 20, 2016, 15:15:21
Amúgy ez a premium.com micsoda?

Rámegyek, nincs semmi regisztrációs lehetőség, csak bejelentkezés.

Köszi.

A Bwin az ügyfelei egy részét árakta a Premiumra, ami elvileg egy emelt szintű Bwin. A gyakorlatban alig van különbség.

Sziasztok!

Hogy ne csak mindig szidjuk az irodákat megosztok egy pozitív történetet:
Tegnap volt a szülinapom, és ezen alkalomból a bwin (premium) egy 6000 Huf értékű freebet-tel lepett meg. :)
24 órás felhasználási idő volt rá de tekintve hogy tegnap milyen jó nap volt, így 6800 Huf-t kaptam lényegében szülinapomra. :) Nagy pirospont a bwinéknek :)

Szép napot!

Üdv!

Én is kaptam szülinapi bónuszt ma. Teljesen meglepett, mert nem tudtam a Bwin-Premium.com kapcsolatról, így igazából az oldal létezéséről sem :)