Férfi Kézilabda VB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Férfi Kézilabda VB 2017: Ki lesz a végső győztes?

Magyarország
9 (14.5%)
Franciaország
40 (64.5%)
Németország
7 (11.3%)
Spanyolország
2 (3.2%)
Horvátország
0 (0%)
Katar
2 (3.2%)
Lengyelország
0 (0%)
más
2 (3.2%)

Összes szavazó: 61

Szavazás lezárva: január 20, 2017, 06:42:05

Nem sikerült eldönteni 30 perc alatt a franciáknak, nem megy nekik ma annyira, de így is mennek hárommal.

Maradjon ez így a végéig, és mindenki boldog lesz.


Franciaország döntőben, holnap csatlakozhat Norvégia.  :)

Norvégia kezd public bet lenni, ahhoz képest szépen tartja a szorzó magát és ilyenkor tudjuk mi szokott következni sokszor... :/
A horvátok a fáradtabbak ez nem kérdés ugyanakkor kötve hiszem hogy elengedik 10 perc alatt a meccset mint mi ismerve a déli mentalitást. Én is a frissebb "gyerekek" győzelmét várom de azért óvatosan :-)


Kövesd élőben és fogadj a nap mérkőzésére, a Horvátország - Norvégia férfi kézilabda-vb elődöntőre, s az Unibet hétfőn egy 1.500 forint értékű ingyen fogadást ír jóvá számládon.


Hogyan működik?

1. Amennyiben nincs még Unibetes számlád, akkor regisztrálj (ha általunk regisztrálsz, akkor egy extra 5.000 forintos ingyen fogadásban is részesülsz).
2. Iratkozz fel a promócióra.
3. Csak élő fogadások számítanak. Minimum odds: 1.40!
4. Az ingyenes fogadást csak a kézilabda vb mérkőzéseire lehet használni.
5. Akár nyer a fogadásod, akár veszít, egy 1500Ft-os ingyenes fogadást írnak jóvá a számládon hétfőn.


Részvételi feltételek:

A részvételhez fel kell iratkoznod.
6000Ft a minimális tét a részvételhez. Ez lehet egy vagy több különböző fogadás.
Élő fogadásonként legalább 1,40 vagy magasabb szorzóval kell megtenni a téteket.
Ez az ajánlat csak 2017. január 27-én, a Horvátország-Norvégia meccs ideje alatt érvényes (20:45).
Az ingyenes fogadást csak akkor kapod meg, ha 6000Ft értékű tétet teszel fel élő fogadásra és feliratkoztál a promóciós oldalon.
A jogosult játékosok ingyenes fogadásukat 2017. január 30. 19:00-ig kapják meg.
Elérhető ingyenes fogadásaidat ezen az oldalon tekintheted meg.
Az Ingyenes fogadásból származó kifizetések nem tartalmazzák a tétet.
Legfeljebb egy ingyenes fogadást nyerhet egy játékos.
A Cash-Inre került fogadások nem számítanak.
Mérkőzés előtti fogadások nem számítanak.
A rendszerfogadások nem számítanak.
Az Unibet fenntartja az ajánlat bármely időpontban történő visszavonásának jogát.
Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

csóri Horvátok lazán nyerhettek volna 2-3góllal de 7est kihagyni pff  :( >:(
gogo Franciák ezt nem nyerik meg otthon a világ szégyene lesz :laugh:

Döntő


Január 29., vasárnap:

17:30   France - Norway   1.33   9.82   4.52


Tippek, vélemények?

A bronzmeccs forgatókönyve a tavalyi, Kielce - Veszprém BL döntő alapján íródott. A második félidei 8 gólos horvát vezetésnél nem gondoltam, hogy a szlovének fognak örülni a meccs után. 8)

Idézetet írta: rosco Dátum január 28, 2017, 22:56:29
A bronzmeccs forgatókönyve a tavalyi, Kielce - Veszprém BL döntő alapján íródott. A második félidei 8 gólos horvát vezetésnél nem gondoltam, hogy a szlovének fognak örülni a meccs után. 8)

Azt a döntőt ne is emlegesd, el kell felejteni egy életre  :( ;D

A horvátok  megmutatták, hogy lehet két nap alatt két meccset csodával határos módon elveszteni.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 13, 2017, 09:51:12
ugye legjobb kapusra is lehet fogadni, én behúztam Vincent Gerard-t 51.00-es oddson. Az első meccsen meccs embere lett, biztos fog még védeni a 'kicsik' ellen, aztán meg ha egy ki-ki meccsen Omeyer hibázgat, bejön, aztán megnyeri a meccset a csapatnak, és itt meg vizilabdás példát lehetne említeni ... De női szinten is egyszer Kiss Éva cserekapusként kezdett, aztán nem is tudom melyik tornán komoly esélye volt all star kapusnak lenni.

Gensheimer nem lett gólkirály, Harsányi nem lett házi gólkirály, de Vincent odatette magát :D
Perez de Vargas, Landin, Omeyer, Wolf, teeee, há' kik ezek  ;D
(Mondjuk kellett hozzá, hogy tegnap Omeyer semmit se fogjon, de az 51.00-es szorzókhoz azért általában kell a szerencse)

Knapp, te húztad végül a norvégokat meg a svédeket a torna előtt??? Sikerült hozni belőle?

Idézetet írta: Knapp Dátum január 04, 2017, 22:25:45
Svéd és norvég szorzó tetszik "technikailag".
Jó eséllyel a 8-ban lesznek, onnan meg egy jól sikerült meccs vagy szerencsés sorsolás a 4-be viheti őket, ott meg jöhet akár a cashout. Ehhez a 30 feletti induló szorzó szimpatikusnak tűnik.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 30, 2017, 09:55:41
Knapp, te húztad végül a norvégokat meg a svédeket a torna előtt??? Sikerült hozni belőle?

Az engem is érdekelne, hogy mennyit lehetett volna kivenni Svédország és Norvégia 34-es oddsából a Franciaország elleni találkozójukig, ha esetleg valaki kivárt addig. 8)

All-star csapat
Kapus: Vincent GÉRARD (francia)
Jobbszélső: Kristian BJÖRNSEN (norvég)
Jobbátlövő: Nedim REMILI (francia)
Irányító: Domagoj DUVNJAK (horvát)
Beálló: Bjarte MYRHOL (norvég)
Balátlövő: Sander SAGOSEN (norvég)
Balszélső: Jerry TOLLBRING (svéd)

A legértékesebb játékos (MVP): Nikola KARABATIC (francia)
Gólkirály: Kiril LAZAROV (macedón) – 50 gól