Egységben az erő!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 szeptember 04, 2017, 17:25:04, Pozzato
Lorenzi hozta az okosságot ma hajnalban
Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 03, 2017, 13:09:12
Tipp a főoldalról: Lorenzi szettet nyer  1.90
Holnapra egy kis Vuelta 16. szakasz, ahol reménykedek egy Froome 3.00-as oddsban Dennis ellen.

Us Openen sincs megállás, ezért megy megint egy Rublev tipp 2.70-ért.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 04, 2017, 15:01:09
ahol reménykedek egy Froome 3.00-as oddsban Dennis ellen.

ezért megy megint egy Rublev tipp 2.70-ért.
Dennis annyira megijedt Froometól, hogy inkább fel is adta.  ;D

Mára amit kinéztem: Bardet top3 (3.50) és győzelem (12.00). Az esélyesek mind nagyon jó kronót mentek, de rögtön másnap egy kőkemény hegyi befutós etap lesz, ami bizony nagyon meredek. Egy Touros Bardet lazán behúzná, de most nincs csúcsformában. Viszont ellentétben a többiekkel, őt egyáltalán nem érdekelte a kronó. Nagyon lassan ment, nyolc perc felett kapott (neki a realitás 2 lett volna), tehát készül a szerdára. Ez és az Angliru lehet az egyetlen esélye egy szakaszgyőzelemre, ő pedig ezért jött. Ennyiért nem lehet otthagyni. 

Illetve még pár okoskodás: Eurobasket, utolsó játéknap az A és B-csoportban

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 06, 2017, 01:31:58
Bardet top3 (3.50) és győzelem (12.00).

Vuelta árnyékában megy a Tour of Britain. Kinéztem egy rizikós tippet, de ennyiért nehéz otthagyni. Időfutamon van Baarle előrébb végez, mint Gorka Izagirre (2.00). Nagyon hasonló kvalitásokkal rendelkeznek kronók területén, talán a napi forma dönthet náluk. A holland jobb az ilyen síkabb szakaszokon, mint amilyen a mai egyenkénti is lesz, de nem emiatt jött az ötlet. Dylan van Baarle csapata ugyanis jó eséllyel év végén megszűnik. Nagyon akadozik a gépezet a Cannondale háza táján, így év végén lehúzhatják a rolót. Hiába van még körülbelül két éves szerződése a hollandnak, ha nem lesz csapata. Nekem az nagyon mérvadó az üggyel kapcsolatban, hogy megy az ámítás, de közben a csapat egyik legrutinosabb versenyző, a 28 éves Andrew Talansky egyik napról a másikra visszavonult. Egészségügyi problémái az utóbbi időben nem voltak, talán a motivációjával lehettek volna, de szerintem közrejátszott ebben, hogy a Cannondale év végén bezárja a boltot. Emiatt kell a hollandnak is tekernie, ugyanis hirtelenjébe csapatot kell találnia, ehhez viszont minél jobb eredmények kellenek. Eddigi etapokon is ott volt a sprinterek mögött, jelezve, hogy számít neki az összetett. Egy kis aprót megér. Az ilyen "munkahelyi" problémák általában plusz motivációt adnak egy bringásnak (lengyel körön Jack Haig egy esetleges szerződéshosszabbítás miatt is nyert szakaszt életében először).

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 07, 2017, 10:26:30
Időfutamon van Baarle előrébb végez, mint Gorka Izagirre (2.00).

Ahogy látom a magyarok még tartják magukat, de így is lövök azért egy 16,5 pontos 1.90-ért a románokra.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 07, 2017, 17:10:48
16,5 pontos 1.90-ért a románokra.

Így kell csinálni románok, csak a bunda  :great: