Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Patkány ribancok! A jó édes kurva anyátokat!

Mexikó   2-1   Új-Zéland  :o

Nyüves mexikói patkányok, mért nem szóltok, hogy halftime/fulltime V-H-t kell fogadni????? :redchug:

Női tenisz?Az mi a faszom?Az is egy sportág?

Idézetet írta: knosy Dátum június 25, 2017, 16:47:21
Női tenisz?Az mi a faszom?Az is egy sportág?

Női sport nem létezik. Ők csak játszanak egymással (meg a szakmai stáb és a sportfogadók idegeivel) :ok:

Vallásos vagyok, de most már tényleg bassza meg az Isten. Tegnapelőtt 22 ezer forinthoz a Vikingur kellett három gólba, persze, hogy 2-0. Tegnap az Estudiantes kellett már csak, ugyancsak 22 ezerhez két gólba, 1-0 lett. De nem is az. Az a vak bíró, öt! jogos tizenegyest nem adott meg a hazaiaknak, a vendégek a 91.-ben emberhátránybán kapufát fejeltek, a kontrából 4 az 1 ellen mentek a hazaiak, azt lesre passzolt a hülye fasz. Hányszor megfogadtam, hogy 21 óra utáni meccset nem rakok, mert nem elég, hogy fent vagyok és megvárom az eredményt, még fel is basz mindig, azt aludni sem tudok még vagy másfél óráig utána :noway:

Ennél a Rádió 1-es Hekkes Rozinál szarabb ötletet nem lehet már összehozni. Hekkes Rozi, az, anyátok picsáját.

zsinórban 13 vesztes fogadásnál járok,ez mégis mi a fene?ráadásul azt se lehet mondani,hogy gigantikus oddsokat tennék
1,66
3,4
2,2
2,2
1,66
2,05
2
2
3,25
7
1,36
2,37
2,1

a 14. fogadás már nyertes 1,4es szorzóval
ahhoz,hogy egy nyertes legalább 2-es szorzót találjak még további 14 fogadást kell visszamennem
az utolsó 18 db legalább 2-es szorzóval tett fogadásom mind vesztes,ez már kész kabaré


2017.07.04.12:28    3538/3539    13-as kötés        
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
M. Barthel - C. Vandeweghe A mérkőzés győztese    C. Vandeweghe    1,35    Nyertes
M. Niculescu - M. Rybarikova A mérkőzés győztese    M. Rybarikova    1,25    Nyertes
A. Radwanska - J. Jankovic A mérkőzés győztese    A. Radwanska    1,35    Nyertes
Xin. Han - Z. Diyas A mérkőzés győztese    Z. Diyas    1,10    Nyertes
A. Kerber - I. Falconi A mérkőzés győztese    A. Kerber    1,08    Nyertes
A. Riske - S. Stephens A mérkőzés győztese    A. Riske    1,25    Nyertes
Ka. Pliskova - E. Rodina A mérkőzés győztese    Ka. Pliskova    1,08    Nyertes
Babos T. - C. Wozniacki A mérkőzés győztese    C. Wozniacki    1,10    Nyertes
G. Dimitrov - D.S. Schwartzman Pontos végeredmény    G. Dimitrov 3:0    1,50    Nyertes
M. Klizan - N. Djokovic Pontos végeredmény    N. Djokovic 3:0    1,30    Törölve
Y. Sugita - Br. Klein A mérkőzés győztese    Y. Sugita    1,15    Nyertes
D. Thiem - V. Pospisil A mérkőzés győztese    D. Thiem    1,35    Nyertes
A. Mannarino - F. Lopez A mérkőzés győztese    F. Lopez    1,16    Nyitott

Az utolsó meccs megy el! Bassza meg!!

Baszódj meg HAASE!!!!!!!!

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 04, 2017, 20:50:37
2017.07.04.12:28    3538/3539    13-as kötés        
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
M. Barthel - C. Vandeweghe A mérkőzés győztese    C. Vandeweghe    1,35    Nyertes
M. Niculescu - M. Rybarikova A mérkőzés győztese    M. Rybarikova    1,25    Nyertes
A. Radwanska - J. Jankovic A mérkőzés győztese    A. Radwanska    1,35    Nyertes
Xin. Han - Z. Diyas A mérkőzés győztese    Z. Diyas    1,10    Nyertes
A. Kerber - I. Falconi A mérkőzés győztese    A. Kerber    1,08    Nyertes
A. Riske - S. Stephens A mérkőzés győztese    A. Riske    1,25    Nyertes
Ka. Pliskova - E. Rodina A mérkőzés győztese    Ka. Pliskova    1,08    Nyertes
Babos T. - C. Wozniacki A mérkőzés győztese    C. Wozniacki    1,10    Nyertes
G. Dimitrov - D.S. Schwartzman Pontos végeredmény    G. Dimitrov 3:0    1,50    Nyertes
M. Klizan - N. Djokovic Pontos végeredmény    N. Djokovic 3:0    1,30    Törölve
Y. Sugita - Br. Klein A mérkőzés győztese    Y. Sugita    1,15    Nyertes
D. Thiem - V. Pospisil A mérkőzés győztese    D. Thiem    1,35    Nyertes
A. Mannarino - F. Lopez A mérkőzés győztese    F. Lopez    1,16    Nyitott

Az utolsó meccs megy el! Bassza meg!!
lopez megsérült, sajnos ez bármikor közbejöhet

Hát ilyen bazdmeg tényleg nincs.

Valamikor kurva korán tettem egy 4.0 undert, 1.9-ért. 80. perc környékén 2-0, visszafeküdtem aludni, felkelek, nézem hogy 4 gól lett, push.
Ismét egy ausztrál meccs, szintén 4.0 under, 55-ben még 0-0, végeredmény 5-1. Ezen már azért mérgelődtem.
Találtam egy jó kis tájföldit, 2-0-nál megtettem 6.0 alá, gyorsan esett 2 gól, aztán mondom amint lehet, kiveszem a tétet, ki is vettem. Végeredmény: 4-0, nem volt gól 40 percen keresztül...

3 meccs egy nap ami ilyen "felbaszósan" alakult, kinéztem a loki meccset, meg is tettem 3.0 alá 30" körül... 55. perc, állás 0-0, FELHŐSZAKADÁS, MECCS LEFÚJÁS, tét vissza... úgy érzem, hogy én ma nem nyerhetek. Még az időjárás is szopat...

Herbert és Mahut tegyetek egy szívességet. Ugorjatok a vonat alá. 13as kombim vittétek el, amire járt volna extra50% bónusz.

Andy Murray a kurva anyádat!

Remélem jövőre nem lesz Hajdú-Bihar megyei csapat az NB1-ben, mert a Debrecen is kiesik!

Lokis szarfaszúak szégyen, amit ma műveltetek. A kurva anyátokat! :hanyas: