Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Remélem vki kegyetlenül megkeféli a germán luvnyákat!  :fakk2: Nézni is fáj. Továbbra is agyvérzés, minden női meccs alkohol nélkül!  ;D :D

#181 december 08, 2017, 23:28:09, pnzyfng
sziasztok! pnzyfng vagyok  :cya:


a fasszopó kurva anyjukat már hogy mindig akkor nincs több gól amikor emelek a téten, ezek a rohadt argentin és többi dél amerikai cigány fajzatok, meg izraeli, és az összes európai ahol nem lövik a gólokat csak basszák az anyjukat
írok is annak a kis dagadt kim jong buu-nak hogy legközelebb ezekre küldje a raksikákat

ahh, ez jól esett. végre nyilvánosan kinyilváníthattam az érzéseimet az ilyen meccsekkel kapcsolatban. már nem volt elég ha megverem a guminőt

#182 december 09, 2017, 01:59:09, pnzyfng
Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 06, 2017, 18:23:50
Remélem vki kegyetlenül megkeféli a germán luvnyákat!  :fakk2: Nézni is fáj. Továbbra is agyvérzés, minden női meccs alkohol nélkül!  ;D :D
én sose fogadok arra amit nők csinálnak. nem jók semmire, maximum gyereket nevelni, és még amiket ösztönből tudnak. ennyi. ez nem nőgyűlölet, mert szeretem a puncit, hanem az igazság  ::)



Kurva anyad Lewis geci...hogy a faszomba tudsz ennyire okadek szarul kiszallozni bazdmeg??? Te kis buzifeju retek geci hogy rohadnal meg a kurva anyadba!!!  >:( >:( :bash: :bash:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 09, 2017, 01:55:47
én sose fogadok arra amit nők csinálnak. nem jók semmire, maximum gyereket nevelni, és még amiket ösztönből tudnak. ennyi. ez nem nőgyűlölet, mert szeretem a puncit, hanem az igazság  ::)

De erre is van egy szép szó, úgy nevezik, hogy szexista.

Mi a jó faszért fogadok olyan bajnokságra, amit nem követek??? A kurva életbe! :bash:

Idézetet írta: Proxyi Dátum december 30, 2017, 22:40:48
De erre is van egy szép szó, úgy nevezik, hogy szexista.

Manapság már mire nincs szó?  ;D



90 percig lődörögnek, nehezen egy 11 bol lesz egy gol , 92 percben egy elefant elfingja magat,  a kapuban alvo kecskepasztor felebredt azt hitte vege a mecsnek, oromeben a masik bojtarral, kiszaladnak a kapubol. En meg szamolnam a penzem, de nincs mit.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 06, 2017, 00:04:00
Pfejj ez a Seahawks  :hanyas: Az elvesztett SB ota tamadooldalon egyebkent is szintelen-szagtalan, gusztustalan csapat, de amit ma muvelnek, ezen a szinten szanalmas. 3 kihagyott mezonygol baszd meg, minden masodik playnel szabalytalansag... Nem eleg hogy a meccs nezhetetlen, meg a kombim is viszik hogy a fasz usse ki a szemuket!

Ekkor azt kivantam barcsak ne jutnanak a rajatszasba a mocskok. Hatott az atok, szoval igy baszakodjatok velem szarhazi csapatok!!!  :cya: Hauschka szinten  :cya: a playoff csapatbol!

Kurva anyád Morata!   :shockwhore_125:

Kibaszott egy faszkalap vagy sampdoria...  :hanyas:

Anyabaszó kurva anyád magyar kézi csapat. HT over 26.5 rajtatok ment el, hogy pusztuljatok bele a sejtelmes ködbe!  :crazy: :crazy:

sikerült elcsalni a meccset te szarházi spanyol bíró,gratula hozzá
arról nem is beszélve hogy olyan verni való feje van ennek a köcsögnek,remélem egyszer meg is kapja