Minden héten (nap?) háború!! - avagy Rob vs irodák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 április 22, 2017, 16:51:58, robmiller
Egyéb ötletek / 2. tipp

Főoldal - Partvonal: Alanyaspor - Osmanlispor

A hazaiak fellendülõ formát nyújtanak az elmúlt fordulókban. A legutóbbi három mérkõzésüket egyárant behúzták, így valószínûsíthetõen nem kell tartaniuk a kiesés rémétõl. Megszerzett 34 pontjukkal 12. helyen állnak a tabellán, holtversenyben mostani ellenfelükkel. Jellemzõ a kiscsapatra, hogy hazai pályán komolyan felvállalják a támadófocit, s rendre gólgazdag meccseket produkálnak, igaz az eredményesség nem mindig melletük szól. Arattak az utóbbi idõben nagyon sima sikereket (3:0 - Genclerbirligi), viszont olykor beleszaladtak a késbe is (1:4 - Besiktas). Összességében elmondható, hogy az Alanya otthon élvezetes, nyílt focit részesít elõnyben, ami látszik is a hazai mérlegükön: 7-1-6. Reméljük most szombaton is, hasonló mérkõzés vár ránk, de nézzük meg picit, mi a helyzet a vendégeknél!

Úgy fest, a szezon vége felé járva kifogyott a nafta az Osmanlispor motorjából. A tavaly frissen feljutott csapat rögtön elsõ élvonalbeli szezonját EL-szereplést jelentõ helyen zárta, s bizony komolyan helytálltak idén a többfrontos harcban. Az Európa Ligában megélték a tavaszi a szereplést, viszont a küzdelmek ezen szakaszában már hamar elhullottak az Olympiakos ellen, s a bajnokságban is bukdácsolni kezdett az érdekes nevû Hamza Hamzaoglu edzõ legénysége. Legutóbbi öt mérkõzésükbõl mindössze egyet (1-1-3) tudtak megnyerni, viszont olyan kellemetlen vereségekbe futottak bele, mint a kiesõ helyen álló Gaziantepspor elleni hazai fiaskó (0:2). Lehetséges, hogy ez a blama volt hullámvölgy mélypontja, mivel múlt héten az Umar (20/5) - Webo (22/8 - képen) csatárpáros magára találásával idegenben átgázoltak a Kayserisporon (1:4). Így ez a gyõzelem akár lendületet is adhat a csapatnak a bajnokság véghajrájára, ám úgy tûnik a tavalyi bravúr ezúttal elmarad esetükben, mivel jelenleg a 11. pozícióban állnak a tabellán, 15 pontra a 4., kupaszereplést érõ helytõl.

Mivel az Alanya otthon nyílt sisakos focit részesít elõnyben, illetve a jó széria következtében semmi teher nincs a csapaton, valószínûsíthetõ, hogy a hullámvölgybõl talán kievickélni készülõ Osmanlispor hálóját is megzörgetik. A vendégek pedig a múlt heti 1:4-es sikerbõl erõt merítve folytathatják a formajavulást! Gólokat várunk a mérkõzésen, mindkét csapattól!

Igen Alanyaspor v Osmanlispor FK
(Mindkét csapat szerez gólt)   22/04/2017   Egyik sem   1,50


0:1  :noway:

Mai darts megérzések a délutáni negyeddöntőkre vonatkozóan. Mivel a bet365 még alszik, s a kimeneteles szorzókon kívül, egyelőre nem bővítette a kínálatot, így kiemelt tipp nincs a végén. Viszont jó támpont lehet a nap folyamán annak, aki követi a meccseket.

https://www.sportfogadas.org/elozetesek/european-tour-meglepeteseket-varunk


#62 április 23, 2017, 20:55:26, robmiller
Egyéb ötletek / 3. tipp

Előre megkérek mindenkit ezt a tippet ne kövesse senki. Vacilláltam, hogy megosszam-e a naplóban, de úgy voltam vele, hogy szeretek minden fogadást rögzíteni, mert ez mégiscsak egy napló, s nem egy tipster oldal, amit mindenki a saját felelősségére követ. Szóval elkezdtem az e-sportot követni, nevezetesen egy játékot, a League of Legends-et (LoL). Korábban már toltam a játékkal, s most újra megjött a kedvem hozzá. Nem akarok mellette érvelni, sem ellene, az a lényeg, hogy brutális népszerűsége van a játéknak, olyanannyira, hogy konkrét bajnokságokat rendeznek Európában (Németország) és az USA-ban. Na már most az európai Championship Series tavaszi döntőjére ma 17:00-tól kerül sor, melyben magyar érdekeltség is van Kiss "Vizicsacsi" Tamás személyében, aki nem mellesleg a szezon MVP-je lett! Az ő csapata, a Unicorns of Love (UOL), a kétszeres címvédő G2-val játszik a győzelemért. Bár az UOL az underdog, a magyar érdekeltség miatt én apróval megtoltam őket. Pláne azért is, mert sok hozzáértő azt nyilatkozta, hogy talán most van a legnagyobb esélye az UOL-nak bajnokságot nyerni. Hát meglátjuk....

Unicorns of Love G2 Esports v Unicorns of Love - LOL - EU LCS Spring Playoffs
(Mérkőzés győztese - 2 esélyes)   23/04/2017   Egyik sem   2,75   


3:1  :noway:

Egyébként a tegnapi európai bronzmeccsre is tettem egy fogadást még az elején, ahol kb. 12 perc élőzés után látszott, hogy a Fnatic valószínűleg ledarálja a Misfits csapatát. Ígyis lett, sima 3:0 a vége.

Fnatic Fnatic v Misfits - LOL - EU LCS Spring Playoffs
(Mérkőzés győztese - 2 esélyes)   22/04/2017   Egyik sem   1,66   Nyert


Meglátjuk mennyire lehet az E-sports világából profitálni idővel. Na és hogy a bookiek ezen a téren mennyire vannak toppon. :) Lenti képen Vizicsacsi  ;D



#63 április 23, 2017, 17:27:30, robmiller
Egyéb ötletek / 4. tipp

Főoldal - NB2 poszt: Puskás - MTE

Mint a bevezetõben is írtuk, nem kérdés, hogy a felcsúti együttes jövõre az NB1-ben fog szerepelni. Már a télen borítékolni lehetett ezt a tényt, mivel a magyar másodosztály szintjén példátlan értékben vásároltak nem éppen másodosztályba való játékosokat. Bár a tavaszi szezon elsõ fordulójában betliztek a Szolnok otthonában, azóta gyakorlatilag veretlenek, s az utóbbi idõben hazai pályán már szórják a gólokat is (4:1 a Vác, 4:0 a Cigánd ellen). Nem lesz tehát könnyû dolga a Király József vezette MTE csapatának, akik a pazar õszi menetelést követõen tavaszra kifulladtak. Ennek ellenére a szezonra kitûzött céljukon - miszerint sikerüljön a bennmaradás -, messze túlteljesítettek, viszont joggal lehet keserédes a szurkolók szája, mert ebben a szezonban bizony õk lehettek volna az egyik meglepetés-csapat. Legutóbbi öt fordulóban arattak egy bravúrgyõzelmet Soroksáron (0:1), ikszeltek otthon a Budaörssel (0:0), valamint háromszor kapituláltak a Balmaz, Szolnok, Cegléd trió ellenében. Akárhogy nézzük, nagyon adja a Puskás hazai 1.44-ért, kérdés nem alibiznek-e Pintérék egyet a megnyugtató, 7 pontos elõnyük tudatában? Ha nem, s maximális fokon pörög majd a gépezet, akkor bizony akár a 2.5 gól over is vállalható tippként (2.00).

Puskás Akadémia Puskás Akadémia v MTE 1904
(Játékidő eredménye)   23/04/2017   Egyik sem   1,44


A cikk írásakor még nem tudtam, hogy ez a meccs lesz az M4 Sporton 15:00-tól, így akár ez még plusz motiváció lehet a felcsútiaknak az erőfitogtatásra.

1:1... :noway: na most már tényleg az általam legjobban utált magyar csapat ez a felcsúti trágyadomb.

45. tipp

'58
Felett: 0.5 Békéscsabai Előre SE v Csákvár TK
(Mérkőzés gólok)   23/04/2017   Egyik sem   1,40


'59 1:0  :ok:

#65 április 24, 2017, 16:43:40, robmiller
46. tipp

'64
Plzen U21 - Sparta U21 2,5 over 1.50

Amíg a bet365-öt nem tudja megnyitni a fogadástörténetet, addig így írom ki.

'85 2:1  :ok:

#66 április 25, 2017, 11:12:13, robmiller
Egyéb ötletek / 5. tipp

Gondoltam bepróbálok egy under fogadást az argentin bajnokságból, mert miért ne. A gól-overes tippeken kívül minden más apróval megy, így ma már biztosan nyereséggel zárom a napot. Az argentin bajnokság híresen underes, s most éjfélkor két alsó házban található, egymáshoz igen közel álló csapat mérkőzik meg. Ugyan a Patronato a legutóbbi hat hazai meccséből hármon overezett, de abból egyiken a felsőházas Independente szórta meg őket (0:5), egyszer kiszakadt a gólzsák náluk (4:2), s egy alkalommal 3:0-ás győzelmet arattak. A többi underre jött ki. Az Olimpo viszont mocskosul underes banda. Legutóbbi hat idegenbeli meccsükön végig kevés találat született. Én azért inkább a picit óvatosabb tippet tettem, mivel amilyen "mákos" vagyok under terén, tuti jönni fognak itt a gólok. Bízom benne, hogy maximum három lesz, s akkor legalább push a bet. Meglátjuk...:)

Alatt 3.0 Patronato Parana v Olimpo B Blanca
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   25/04/2017   Egyik sem   1,210


3:4... :noway: háááát ppperrrszeee, hogy az lett, amit este írtam  ;D Azt hiszem ezekről a naplóban a hirtelen jött egyéb ötletek részről lemondok, s marad a kis tétes darts, meg a nagy tétes gól-over.

#67 április 25, 2017, 18:26:14, robmiller
47. tipp

'70
Felett: 2.5 Trelleborgs - U21 v GAIS - U21
(Mérkőzés gólok)   25/04/2017   Egyik sem   1,44

'79 2:1  :ok:

#68 április 25, 2017, 18:25:42, robmiller
48. tipp

'18
Felett 0.5 IK Frej Taby - U21 v Atvidabergs FF - U21
(1. félidő gólok)   25/04/2017   Egyik sem   1,40


'25 0:1  :ok:

#69 április 26, 2017, 17:58:46, robmiller
Tenisz / 4. tipp

Fernando Verdasco Marton Fucsovics v Fernando Verdasco
(Megnyeri a mérkőzést)   26/04/2017   Egyik sem   1,25


0:2 (6:7, 3:6)  :ok:

#70 április 26, 2017, 21:39:58, robmiller
49. tipp

'68
Felett: 0.5 TeBe Berlin v Hertha 06 Charlottenburg
(Mérkőzés gólok)   26/04/2017   Egyik sem   1,44


'81 0:1  :ok: nem akarom elkiabálni, de a gól-over statom kezd félelmetes lenni...mikor jön már a bukta?  :-\

#71 április 27, 2017, 20:34:36, robmiller
Darts / 8. tipp (ÉLŐ)

Adrian Lewis - Felett: 0.5 James Wade v Adrian Lewis
(Játékos 180-ak)   27/04/2017   Egyik sem   1,53


Nem hogy ő, hanem egyik f.szszájú sem dobott egyetlen 180-at sem 11 leg alatt. Na nekem mára ennyi volt a PL.

#72 április 28, 2017, 07:12:07, robmiller
50. tipp

'54
(0-0) Felett 0.5 Man City v Man Utd
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   27/04/2017   Egyik sem   1,400


0:0  :noway: na megjött a várt bukta, remélem jön az újabb komoly zöld sorozat.

#73 április 29, 2017, 11:10:14, robmiller
51. tipp

'65
(0-0) Felett 0.5 Armadale v Bayswater City
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   29/04/2017   Egyik sem   1,425


0:0  :noway:

#74 április 29, 2017, 11:44:09, robmiller
52. tipp

'18
Felett 0.5 Sigma Olomouc - U19 v Vysocina Jihlava - U19
(1. félidő gólok)   29/04/2017   Egyik sem   1,44


'41 1:0  :ok: