SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 98.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


17. tipp

Labdarúgás  Magyarország  NBI
2017.04.15  18:00

Videoton - Mezőkövesd
Tipp : Videoton nyer
Odds : 1.25
Iroda : Bet365


Most buzi leszek, mert nagyszerű sorozatot nyomtál! De 2. napra nem volt tipped.


A 0:00 óra szerintem már 04.01. Igazából csak azért kérdezem, hogy máskor ha későn érek haza és nincs más, éjféli tippel beszállhatok-e még aznapra?!  ::)

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum április 15, 2017, 21:54:03
Olvastam a szabályzatot és 0-24-ig lehet leadni a tippeket, nem 23:59:59-ig. Ha 24:00 írok úgy jobban nézne ki?  :D
Mindegy majd eldöntik..
Szerintem nem lesz gond, csak azt kell belátni, hogy az már másnapra vonatkozik.  :D

A szabályzat szerint:

1. Minden napra kell tippet leadni. A napok magyar idő szerint számítanak (0-24)

Az eredmények.com szerint a meccset április 1.-n játszották.

http://www.eredmenyek.com/merkozes/zmEfVoaj/#osszefoglalas

Kedves Adminok! Szabályozni kell, hogy 0:00 órai kezdés melyik naphoz számít. Thx

Nem hiszem, hogy csalni akartál volna, egyszerűen csak tippeltél, és ez a meccs maradt.

jogos, a 00:00 már a következő nap :-\

de ez a meccs szerintem 23:59-kor kezdődött  ;) :beerchug:

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum április 15, 2017, 22:13:33
Természetesen elfogadom bármi is lesz a döntés, de arra következtetek az eddigiek alapján, hogy ez a 0:00, 24:00-ás határ sokak számára nem volt egyértelmű, mert a legapróbb hibáknál is jelezni szokták, hogy valaki tegyen új tippet, mert kicsúszott az időből, stb és nem több, mint 2 héttel utána, a 17. tipp után, ráadásul a verseny végén.  :)
csak most nézte át..
ha nem, akkor tényleg buzi(ahogy ő mondta)  ;D

Gratula Szabcsi151! 17 tipp az 17!!! Most hogy 23:59 vagy 0:00 az nálam nem számít! :great: :ok: :redchug:

Nincs mit! Biztos hogy a csalás kizárt! :ok:

Senki nem mondta,hogy csalt. Egyszerűen kicsúszott az időből.
Én láttam már akkor,hogy az másnapi tipp,de mivel kiestem a játékból,így nem szóltam bele.

A 0:00-i tipp mindig a következő napi mérkőzésre szól,rengetegen tippelünk NHL-re,NBA-re és mivel ott 1 hónapos csúszással van óraátállítás,ezért 1 hónapig így adtunk le rengeteg tippet mindig is,mivel az a szabály szerint oda tartozik.

Gratulálok mindkettőtöknek,szép sorozat volt!

(Csak zárójelben,de valljuk be,bármit is dolgozik az ember,gyakorlatilag 23 óra áll rendelkezésre naponta leadni a tippeket)

kieg.: 24:00 óra nem létezik! Tehát a 0-24 a gyakorlatban azt jelenti: 0:00.00-23:59.59

Gratulálok Szabcsi151! Szép sorozat volt.

Gratulálunk Szabcsi151! Nyereményed 10€ Skrillen keresztül!  :beerchug:

Pontosítás a szabályzatban (mostantól):

"1. Minden napra kell tippet leadni. A napok magyar időszámítás szerint számítanak (0:00-23:59)"