Élő fogadásaim Tomiszi után szabadon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Tegnap elkezdtem, illetve újrakezdtem az élőzést a bet365 oldalán. Reményeim szerint sikeres lesz a stratégiám.
Előzmények: Körülbelül egy éve felfedeztem az élő játék előnyeit és a benne rejlő lehetőségeket. 10perces intervallum/gól fogadással minimális (kb 100ft) tőkémet 46ezer forintig vittem fel. A nehezen 2hónap fáradságos játékkal megszerzett pénzemet gyorsan elbuktam. Ennek oka hogy tilt- re kerültem, meg valószínűleg a bankroll managementemmel is gond lehetett. Később,bár tudtam az online pénzszerzés hosszútávon nyereséges formáját (élő fogadás gólokra), visszatértem a jól megszokott, és veszteséges mérkőzés előtti eredményre fogadásokhoz. Néhány kisebb siker (néhány 100ftből 10ezer Ft), és még több kudarc után tegnap este elolvastam Tomiszi naplóját 2013ból. Ekkor döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Jelenleg 3/3 a mérlegem az első vagy 2. félidei gólokra fogadással.
A stratégiámról: Sajnos jelenleg igen alacsony összeg áll rendelkezésemre, de úgy gondolom innen szép nyerni.
Így a fogadásaimat jelenleg 50 Ft-tal teszem. Ez egy igen fárasztó és lélekölő művelet. A mikrotétes póker cashgamehoz hasonlítanám.
Természetesen ha működik a dolog, akkor 2 hét múlva feltöltök vmekkora összeget. Úgy tervezem hogy a pénzem 50-100 részre osztom. Legjobban a D'Alambert féle tétemelést szeretem, de jelenlegi helyzetemben maradnom kell az alaptétnél. Úgy gondolom a későbbiekben a megnyerendő összeghez igazítom a tétemet. Pl. ha 50Ft-ot akarok nyerni, akkor 1,5ös szorzónál 100 Ft-ot kell feltennem.
1. fázis: Kiválasztom a mérkőzéseket. A mérkőzés előtt eldöntöm, hogy 1.vagy 2. félidőre fogadok. Esetleg mindkettőre. Egy kiállítás, kihagyott büntető befolyásolhatja hogy mikor, és melyik meccsre teszek. De erről majd később.
2. fázis Itt jön be a Tomiszi féle játék. Megvárom míg 1,5 felé úszik az odds. Teszem hogy lesz egy gól. Szigorúan csak a következőre.

Igyekszem egyszerre egy-két meccsnél többet nem játszani. Ha jó a kínálat, mint este 20.45-től mehet több is.


1. választásom: 14.30. Oroszország U17   -   Norvégia U17     1.félidőt játszom

2. 15.30. Magyarország U17   -   Izrael U17   Mindkét félidőben várok gólt

Egyszerre csak két meccset osztok meg.
Remélem sikeres lesz számomra is ez a kétségtelenül remek taktika.



Feltöltöttem az egyenlegem hogy kicsit gyorsabban haladjak.
Jelenlegi egyenlegem: 1889 Ft
Úgy döntöttem, hogy egy mérkőzésre nem egy fix tétet fogok felrakni, hanem a képlettel számolom ki. (tét=megnyerendő összeg/odds-1)
Jelenleg 50 Ft lesz a célkitűzés minden meccsen. Mára legalább 10 meccset választottam, tehát ha jó arányban jön kb 25% al növelem a bankom. 5ezer Ftig ezen a téten maradok, utánna mindig elosztom 100al a bankomat, és ez alapján állítom be a tétet. Veszteség esetén nem duplázom, inkább megpróbálom két,- később akár 3 meccsből visszahozni. Régen a percesben is ez működött. Néha a duplázás is jó lehet, a szituácíótól függ.



Mi alapján válogatod a mérkőzéseket?

A bet365 nem adta az u17es meccseket, ezért 19.00tól kezdem.
19.00 Vorwarts Steyr   -   Lafnitz 1.félidő, Lokomotive Leipzig   -   Luckenwalde mindkét félidő
19.30 Stadl Paura   -   Grieskirchen 2.félidő

A bwinen van elérhető statisztika. Statisztika/over,under/over 1.félidő vagy 2.félidő
Az over 0,5 gólra szűrök. Ha 80% körül van mindkét csapat teljesítményre akkor sztem jó. Nem árt ha van legalább 7-8 meccs a hazai és idegenbeli meccsek között.