Wonclub

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!
Regisztráció, email aktiválás, majd adnak 4€ befizetés nélkül. wonclub.com

New Players Only!

Amount: €4

WR: 50xBonus

Maximum Cashout: €15

Bonus validity period is 72 hours upon signup.

Van sportfogadás része is, én arra használtam fel.

Sok sikert!

no comment....majdem elkezdtem a fosztást..... :bash:  de persze 92.perc...tipikus ausztrál meccs....

Idézetet írta: lulu65bj Dátum április 07, 2017, 13:37:25
Hali!
Regisztráció, email aktiválás, majd adnak 4€ befizetés nélkül. wonclub.com

New Players Only!

Amount: €4

WR: 50xBonus

Maximum Cashout: €15

Bonus validity period is 72 hours upon signup.

Van sportfogadás része is, én arra használtam fel.

Sok sikert!
A sportfogadáson 25x kell forgatni 2.00 a minimum odds ami beleszámít.

Az még jobb, ha csak 25x kell megforgatni a sporton.

Viszont a 2.00 odds kicsit magas.

De esetleg lehet variálni is, a sporton feljebb vinni, majd forgatni a kaszinó részen is.

Vagy esetleg átbukni másik irodához.

Valaki vett már ki innen pénzt? :D banki utalásnál például ki kell választani ha jól látom a bank nevét, de ott csak ilyen török hangzású bankok vannak :D valahogy máshogyan magyar bankszámlára nem lehetséges a kiutalás?

Engem is érdekelne hogy banki átutalásnál hogyan lehet magyar bankot megadni!

Hali!

Nem biztos, hogy megéri banki utalást választani, mert a : Maximum Cashout: €15
sokat levon utalásra is.
De nem is lehet más bankokat megadni, csak amiket kiír, Török bankok.

Szerintem kell egy befizetés Skrill vagy Neteller és arra kikérni.  Min 5,00 EUR

Idézetet írta: lulu65bj Dátum április 10, 2017, 12:41:38
Hali!

Nem biztos, hogy megéri banki utalást választani, mert a : Maximum Cashout: €15
sokat levon utalásra is.
De nem is lehet más bankokat megadni, csak amiket kiír, Török bankok.

Szerintem kell egy befizetés Skrill vagy Neteller és arra kikérni.  Min 5,00 EUR

ÉRtem köszi! És szerinted ha kiforgattam marad ugye 15 euro akkor azzal már szabadon játszahatok? Értem ez alatt ha játszok vele tovább és felviszem mondjuk 100 ig és csak akkor fizetnék be utána is csak 15 öt engedne lekérni vagy pedig a 100 at is? Mert én 15 ért nem fizetek be ki tudja kifizetnek-e. Hamár 100 at kérhetnék le akkor már inkább.

En netellerre kifizettem egy befizetes utan.  Kifizetes elott levittek a kiforgatott osszeget 15 eurora es azt mar engedte is kivenni viszont kertek hozza szinte mindent szemelyi,  3 honapnal nem regebbi szamla, netellerrol screenshatot sot meg szelfit is a szemelyimmel :D egyebkent chaten azt mondtak a satabankot kell valasztani ha nem torok szamlara kerjuk ki,  de valoban nem biztos hogy megeri :)

Ugyhogy azzal a 15el jatszhatsz is tovabb :), es akkor mar az a resze kiveheto

Idézetet írta: pestigabo Dátum április 10, 2017, 14:26:10
En netellerre kifizettem egy befizetes utan.  Kifizetes elott levittek a kiforgatott osszeget 15 eurora es azt mar engedte is kivenni viszont kertek hozza szinte mindent szemelyi,  3 honapnal nem regebbi szamla, netellerrol screenshatot sot meg szelfit is a szemelyimmel :D egyebkent chaten azt mondtak a satabankot kell valasztani ha nem torok szamlara kerjuk ki,  de valoban nem biztos hogy megeri :)

és rendben kifizettek?

Idézetet írta: pestigabo Dátum április 10, 2017, 14:26:10
En netellerre kifizettem egy befizetes utan.  Kifizetes elott levittek a kiforgatott osszeget 15 eurora es azt mar engedte is kivenni viszont kertek hozza szinte mindent szemelyi,  3 honapnal nem regebbi szamla, netellerrol screenshatot sot meg szelfit is a szemelyimmel :D egyebkent chaten azt mondtak a satabankot kell valasztani ha nem torok szamlara kerjuk ki,  de valoban nem biztos hogy megeri :)

Szelfit a személyivel? Hova süllyedünk?  :lehany:

Igen kifizettek es eleg gyorsan is ellenoriztek a dokumentumokat :)  csak hat sokmindent kertek :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 10, 2017, 15:46:19
Szelfit a személyivel? Hova süllyedünk?  :lehany:

Pozoltam nekik rendesen ;D

Nálam a helyzet. A megforgatás sikeres lett maradt 28 viszont nem ugrott le 15 re amit nem értek mert ugye annak kellene lennie. Mindegy skrillről befizettem az 5 eurót most elküldtem a dokumentumokat. Viszont most néztem a kifizetésnél a skrill opció nem aktív. Gondolom azért mert még nem ellenőriztek le? Remélem cska ennyi a gubanc? Esetleg a befizetett összeget tehát az 5 eurót fel kell tenni fogadásra ahhoz hogy azt és a bent maradt összeget ki tudd kérni vagy ha befizettél ellenőrzés után rögtön ki is kérheted az egészet?