Wonclub

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


En mikor a kifizetest kertem nagyobb osszeggel akkor vittek le 15 eurora es ujra kellett igenyelnem a kifizetest. De termeszetesen meg a befizetett reszt hozzacsaptak a 15hoz. Nekem a neteller egybol a befizetes utan megjelent kifizetesnel. Ha gubanc van irj nekik chaten eleg korrektnek tunnek

Egyenlőre várom a dokumentumokról a visszaigazolást. Kíváncsi vagyok mennyi idő lesz. a kifizetési kérelmedet követően ennyi időn belül jött meg a pénz netellerre?

egyenlőre cseszekednek velem. Befizettem azonosítottam magam erre kéri a csávó fizessek be megint 5eurót és aktív lesz a skrill. Befizettem még 5 öt erre ugyanaz a helyzet nem aktív. Valami paysafecadrdól beszél nekem

a helyzet egyenlőre bonyolult. A chates egy idióta. Most ízt írta írjak a pénzügyi osztálynak és majd jelentkeznek 48 órán belül. Mondom fakk akkor minek fizettetett be velem megint ha semmire nem jutottunk előrrébb. Kezdenek gyanúsak lenni. >:( >:( >:(

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 10, 2017, 18:22:09
egyenlőre cseszekednek velem. Befizettem azonosítottam magam erre kéri a csávó fizessek be megint 5eurót és aktív lesz a skrill. Befizettem még 5 öt erre ugyanaz a helyzet nem aktív. Valami paysafecadrdól beszél nekem
Hali!
A befizetéseknél 2x szerepel a Skrill. Nem lehet, hogy a felsőnél fizettél be? Azaz első Skrill-nél, ami a képen zöld deposit szerepel.

Basszus de. Ilyenkor mi a teendő?


Az volt a gond köszi! Befizettem sima skrillről is ami a képen a másik opció rögtön aktív is lessz a skrilles kifizetés. Kértem a számlán lévő összes kifizetést majd ahogy előttem már írták visszadobta és visszaált az egyenleg a 15 plusz amit betettem számra jelen esetben 30 euro. Most azt kértem ki várom megjön-e.

1 perc alatt kifizettek

Engem is kifizettek,igaz nem 1 perc alatt hanem alig több mint 5 perc alatt. Az azonosítás is nagyon gyorsan megtörtént.  :great:

Kiforgattam a bónuszt,megmaradt a 15 euróm,na most az a kérdés,ha ebből a 15 euróból tovább fogadok,azt kifizetik,vagy nem?

Szerintem nem.
Ha hitelesítésed kész, akkor fizess be 5€, majd kérj ki 20-at. Lezárják ezt a no deposit bonust.

Ha úgy gondolod akkor ismét fizess be. Az onnantól saját pénz lesz, azt ki fogják fizetni.

Írták korábban, hogy nagyon gyors a kifizetés.

NEm érhető el az oldal, már elég rég... Valaki tudna esetleg nekem adni egy support email címet?