Csokor!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: CaeSar Dátum június 15, 2017, 19:49:21
Karlovic - Medvedev

Tipp: Score after 4 game 2-2
Odds: 1,36
Iroda: Coral

Nem hiszem, hogy ezen sokat kellene magyarázni. Medvedev valószínűleg nem lesz akkora analfabéta, mint Kozlov volt. Akkor lesznek még tie-breakek is. Szerintem ez egy kellemes odds. A szett elején nem várok egyel talán fogadó lehetőséget sem. A vége felé, ha mondjuk Medvedev a szettben maradásért adogat, elképzelhető, hogy meginog. A szett elején szerintem koncentráltak lesznek mindketten.

2-2 volt természetesen. Izgulni nem kellett, de az igazi érték talán a TB-ben lett volna.

+22,15  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 15, 2017, 20:06:33
Auger Aliassime - Ruud

Tipp: Ruud
Odds: 1,44
Iroda: PaddyPower

Túl magasnak tűnt az odds, ezért utánanéztem ennek a másik kölyöknek. 24/6-os salakos szezont fut a 17 éves srác! Nagyon szép teljesítmény. Majd megnéztem, hogy honnan jött össze ez a sok nyert meccs. Zömében Futures versenyekről szedegette össze a győzelmeit a srác, a CH tornákra még csak most hangolódik. Sosem láttam játszani, ezért nem mondhatok róla véleményt, de szintet ugrani mindig nehéz. Két döntő szettes meccsen van túl, szóval elég nehezen indult ez a torna is.
Ruud már egy stabil CH teniszezőnek mondható. Fiatal kora ellenére a Tour-on sem vallott szégyent. Jól játszik a norvég gyerek, és véleményem szerint sokkal előrébb tart, és sokkal rutinosabb, mint 17 éves ellenfele.

6-3 6-7 6-4 :noway:

Suttyó kis pötsch!


+21,15  :redchug:

Jarry - De Minaur

Tipp: De Minaur
Odds: 1,44
Iroda: Pinnacle

Jarry tenisze csak a salakos tenisz köré épül. Gyors borításra nagyon ritkán merészkedik, általában oda sem győzni jár. 2012 óta jegyzik az eredményeit, azóta csak 2015-ben próbálkozott a füves borítással. 0/3-as mérlege mutatja, hogy ez nem az Ő világa.
Alex tenisze sokkal inkább a kemény borításra van kitalálva. Tehetséges fiatal játékosról beszélünk. A füves pályás teniszt még ő is csak kóstolgatja, de első füves szezonjában maris sikerült egy 4/3-as mutatót összerakni, ami szerintem szép eredmény. Ráadásul vert meg füves teniszben jól csengő neveket is.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 17, 2017, 06:51:53
Jarry - De Minaur

Tipp: De Minaur
Odds: 1,44
Iroda: Pinnacle

Jarry tenisze csak a salakos tenisz köré épül. Gyors borításra nagyon ritkán merészkedik, általában oda sem győzni jár. 2012 óta jegyzik az eredményeit, azóta csak 2015-ben próbálkozott a füves borítással. 0/3-as mérlege mutatja, hogy ez nem az Ő világa.
Alex tenisze sokkal inkább a kemény borításra van kitalálva. Tehetséges fiatal játékosról beszélünk. A füves pályás teniszt még ő is csak kóstolgatja, de első füves szezonjában maris sikerült egy 4/3-as mutatót összerakni, ami szerintem szép eredmény. Ráadásul vert meg füves teniszben jól csengő neveket is.

6-7 7-6 2-6  :ok:

+21,59  :redchug:

ÉLŐ

Oroszország - Új-Zéland
26'

Tipp: Oroszország -1 AH
Odds: 1,50
Iroda: Marathonbet

Hazai rendezésű tornán a ruszkik nem engedhetik meg maguknak, hogy ne tegyék oda magukat. Bár a csapat már nem annyira tündököl a régi (vörös)csillag fényében, azért talán sokkal szervezettebb, jobb focit képesek játszani Új-Zélandtól, akik talán a torna leggyengébb csapata.
Az, hogy Oroszország nyer, szerintem egy igen biztos tipp, de én több gólos sikerre számítok. -1AH-nál pedig még akkor sincs gond, ha 'véletlenül' csak 1 góllal nyernének a hazaiak.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 17, 2017, 17:27:20
ÉLŐ

Oroszország - Új-Zéland
26'

Tipp: Oroszország -1 AH
Odds: 1,50
Iroda: Marathonbet

Hazai rendezésű tornán a ruszkik nem engedhetik meg maguknak, hogy ne tegyék oda magukat. Bár a csapat már nem annyira tündököl a régi (vörös)csillag fényében, azért talán sokkal szervezettebb, jobb focit képesek játszani Új-Zélandtól, akik talán a torna leggyengébb csapata.
Az, hogy Oroszország nyer, szerintem egy igen biztos tipp, de én több gólos sikerre számítok. -1AH-nál pedig még akkor sincs gond, ha 'véletlenül' csak 1 góllal nyernének a hazaiak.

2-0  :ok:

+22,09  :redchug:


Nem néztem a meccset, csak az animációt követtem a Bet365-nél. Ezek alapján nem lehetett valami elsöprő a siker. Lényeg, hogy lejött.  :great:

2017.06.18. 14:30

ATP - Hertogenbosch, tenisz

Karlovic - Müller

Tipp: 25,5 játék felett
Odds: 1,67
Iroda: PaddyPower

Túl sokat ezen se kell magyarázni szerintem. Két olyan játékos találkozik egymással, akik baromi jól adogatnak, viszont a fogadásuk nagy gyenge pontjuk. Müller talán a jobb fogadó játékos, de Karlovic meg a jobb szervás. Én már azon is meglepődnék, ha itt bréklabdákat látnék. Ez a meccs úgy gondolom rövidítésekben fog eldőlni. Az sem kizárt, hogy látunk majd 3 TB-t. Tavaly találkoztak már ugyanitt, akkor két rövidítésben Müller nyert, de Newportban is összesodorta őket a sors, szintén füvön, ott akkor 3 rövidítésig mentek el.


#547 június 18, 2017, 10:07:37, CaeSar
2017.06.18. 15:00

ATP - Stuttgart, tenisz

Lopez - Pouille

Tipp: Lopez szettet nyer
Odds: 1,32
Iroda: WilliamHill

Egy safety tipp. Bár szerintem Lopez behúzza a döntőt, mégsem merem behúzni. Sokkal nagyobb rutinja van a spanyolnak ezen a borításon. Pouille jól játszik, de egy szettől többet nem várok a franciától.

2017.06.18. 14:00

ATP - Nottingham 2 CH, tenisz

Fabbiano - Sela

Tipp: Sela
Odds: 1,61
Iroda: Bet365

Fabbiano nagyot menetel, és szépen húzta be idáig a meccseket. Sela ellen viszont sokkal nehezebb lesz. Az izraeli jó kis játékos, igaz, hogy szerválni nem tud, de füvön talán ez nem lesz akkora gond.

2017.06.18. 13:00

ATP - Halle;selejtező , tenisz

Sugita - Youzhny

Tipp: Sugita
Odds: 1,52
Iroda: Pinnacle

Sugita füvön egész jól tud játszani. És bár Miska is jó a zöld gyepen, én azt érzem, hogy Youichi lesz itt a befutó. Az előző körben egy nehézbombázót vert a japán 2-0-ra. Youzhny a nagy öreg Beckert búcsúztatta, ami nem nagy szám. Sugita már tornát is nyert idén füvön, ahol Copilt, de Scheppert vagy Selát is megverte. Youzhny nagyjából ezt a szintet súrolja valahol alulról.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 05:56:23
2017.06.18. 15:00

ATP - Stuttgart, tenisz

Lopez - Pouille

Tipp: Lopez szettet nyer
Odds: 1,32
Iroda: WilliamHill

Egy safety tipp. Bár szerintem Lopez behúzza a döntőt, mégsem merem behúzni. Sokkal nagyobb rutinja van a spanyolnak ezen a borításon. Pouille jól játszik, de egy szettől többet nem várok a franciától.

6-4 6-7 4-6  :ok:

+22,41  :redchug:


Néha jobb a biztonsági tipp.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 06:00:51
2017.06.18. 14:00

ATP - Nottingham 2 CH, tenisz

Fabbiano - Sela

Tipp: Sela
Odds: 1,61
Iroda: Bet365

Fabbiano nagyot menetel, és szépen húzta be idáig a meccseket. Sela ellen viszont sokkal nehezebb lesz. Az izraeli jó kis játékos, igaz, hogy szerválni nem tud, de füvön talán ez nem lesz akkora gond.

6-4 4-6 3-6  :ok:

+23,02  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 05:48:04
2017.06.18. 14:30

ATP - Hertogenbosch, tenisz

Karlovic - Müller

Tipp: 25,5 játék felett
Odds: 1,67
Iroda: PaddyPower

Túl sokat ezen se kell magyarázni szerintem. Két olyan játékos találkozik egymással, akik baromi jól adogatnak, viszont a fogadásuk nagy gyenge pontjuk. Müller talán a jobb fogadó játékos, de Karlovic meg a jobb szervás. Én már azon is meglepődnék, ha itt bréklabdákat látnék. Ez a meccs úgy gondolom rövidítésekben fog eldőlni. Az sem kizárt, hogy látunk majd 3 TB-t. Tavaly találkoztak már ugyanitt, akkor két rövidítésben Müller nyert, de Newportban is összesodorta őket a sors, szintén füvön, ott akkor 3 rövidítésig mentek el.

6-7 6-7  :ok: ;D

+23,69  :redchug:


Borítékolható volt hogy rövidítések lesznek. Csak az volt a kérdés, hogy ki nyeri őket. Müller volt most a jobb.

#553 június 18, 2017, 16:53:03, CaeSar
Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 06:04:20
2017.06.18. 13:00

ATP - Halle;selejtező , tenisz

Sugita - Youzhny

Tipp: Sugita
Odds: 1,52
Iroda: Pinnacle

Sugita füvön egész jól tud játszani. És bár Miska is jó a zöld gyepen, én azt érzem, hogy Youichi lesz itt a befutó. Az előző körben egy nehézbombázót vert a japán 2-0-ra. Youzhny a nagy öreg Beckert búcsúztatta, ami nem nagy szám. Sugita már tornát is nyert idén füvön, ahol Copilt, de Scheppert vagy Selát is megverte. Youzhny nagyjából ezt a szintet súrolja valahol alulról.

Ekkora roncsderbit, te jó ég...  :lehany: Sugita nem szerválta ki az első szettet, majd rövidítésben elbukta azt. 2. szettben 3-0-ról adta le rövidítésre, ahol 4-0-rs is bukott már, onnan jött vissza. 3. szett elején rögtön brékelt, majd Youzhny nem tudta kiszerválni a meccset. Kabaré!

6-7 7-6 6-7  :noway:

+22,69  :redchug:

Mindenesetre veretni kell Youzhny-t. Sugita meg 1. kiemelt volt a kvaliban, tehát ha valaki visszalép a főtábláról, akkor Ő fog beugrani. Van egy olyan érzésem, hogy látjuk még viszont ezt a kis mitugrászt a főtáblán.

20.06.2017, 11:00, Queen's, 1. round, grass

Troicki - Tipsarevic

Tipp: Tipsarevic
Odds: 1,91
Iroda: Ladbrokes

Troickinek a múlt héten született meg a gyermeke. Láthattuk, hogy nagyobb játékosoknál is mekkora dekoncentráltságot képes előidézni ez a gyönyörű pillanat . Lásd Murray. Nos, azt hiszem, hogy Troicki életében nem feltétlenül a legfontosabb dolog lesz itt nyerni. És miért is ne adná le a meccset barátjának?!
Az odds szerintem még lejjebb fog esni. Persze ezek a gondolatok csak fikciók.