Csokor!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Modeste csak 'papíron' van kölcsönben, valójában talán 35 millió eurót fizetett érte a kínai csapat. Vagy legalábbis ez a 35 a hivatalos  ;D

http://hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/kinaban-egyelore-bucsut-inthetnek-a-szuperligarol-szott-almoknak

Idézetet írta: CaeSar Dátum szeptember 14, 2017, 17:29:24
Arsenal - FC Koln

Today, 14 Sep 2017, 21:05

Tipp: Arsenal -1 AH
Odds: 1,63
Iroda: 10Bet

A Köln tavaly sikeresen szerepelt, de idén bajban is lehetnek. A tavaly 25 gólig jutó Modeste-t kölcsön adták. Sajnos nem ismerem a transzfer részleteit, de a leg gólerősebb játékosod nem tudom miért száműzöd kölcsönbe... 3 Bundás liga meccs után 0 ponton a Kecskék. Egy lőtt góljukat is egy hátvéd szerezte. Ez a kettős terhelés még a szezonra is rámehet. 
Az Arsenal sok időn keresztül a BL-ben volt, most viszont lecsúsztak egy kisebb presztízsű versenybe. Nagyjából ez a szint jó is nekik, itt lehetnek akár sikeresek is. Szerencsére a fél csapat sérült, de az lenne a baj, ha mindenki egészséges lenne, akkor Wenger biztos nagy bajban lenne az összeállítást illetően.  (komolyab nem értem,  de konstansan náluk vannak a legtöbben és a legtöbbet sérültek. 1-2 alkalommam ez lehet véletlen, de hosszú ideje igy van ez náluk.  nem mintha érdekelne, de én biztos utánajárnék ennek a krónikus fertőzésnek! )
Még igy is jobb passzban vannak, mint a Köln. Nyerni szerintem mindenképpen fognak, akkor pedig a tippünk vesztes nem lehet

3-1   :ok:

+32,69 :redchug:



Fucsovics - Rublev

TODAY, 16:00, Davis Cup

Tipp: Rublev
Odds: 1,6
Iroda: Betsson

Szurkolok a magyar csapatnak, de sajnos sok esélyét nem látom a győzelmeknek.  A főoldali cikkel egyet érték. Rublev teniszének hiába jobb a gyors borítás, jelenleg jobb formában van, mint Fucsò. Ez az odds túl jó ahhoz, hogy ne kerüljön be a naplóba.
Labjegyzetben említeném meg én is Balázs Attilát, akinek szerintem Kacsatron ellen lehet esélye!

Tsonga - Djere

TODAY, 15:00, Davis Cup

Tipp: Djere +2,5 szettel
Odds: 2,3
Iroda: Interwetten

Lille-ben, szabadtéri salakos pályán játszanak majd a felek. Tsonga akkora favorit, hogy már-már gondolkodtam, hogy ellene kell menni. A francia teljesen formán kívül van, akkor meg aztán bombázza a labdákat ahová éri. Tsonga komikusan esett ki a legutóbbi 2 GS-ről. Olivo ellen átrakták a meccsét másnapra, ami után a következő napon gyakotlatilag 5 perc alatt kikapott. Wimbledonban Querrey ellen sötétedés miatt szintén elnapolták a találkozót, döntő szett Querrey 6-5-nél. Tovább tartott a bemelegítés, mint a meccs. Tsonga tehát eljátszotta ugyanazt, mint a Garroson. Szerintem sem mentálisan, sem fizikálisan sincs a toppon Jo.
Djere egy szettre salakon azért jó lehet. A tenisze meg van hozzá,  a kérdés az, hogy a francia közönség nyomását hogy fogja bírni. Véleményem szerint egy szettre legalább jó lesz Laci!

+30,69 egységgel lezárom az első etapot.  :redchug: :ok:

Schwartzman - Troicki

TODAY, 11:00, Paris - Masters, 1. round, indoors

Tipp: Troicki
Odds: 2,86
Iroda: Pinnacle

Meglepően nagy underdog a szerb, olyannyira az, hogy oda is kell tenni. A párizsi pálya a Touron az egyik leggyorsabb pálya. Troicki jelentősen jobb adogató, mint az apró termetű Schwartzi, ekkora oddson oda kell próbálni.

Furness - Sijsling

TODAY, 17:00, Eckental challenger, 1. round, indoors

Tipp: Furness
Odds: 3,25
Iroda: bet365

Fogalmam sincs, hogy ki ez a Furness, életemben nem hallottam róla. Tulajdonképpen két ok miatt tetszik a tipp. Egyrészt Sijsling már régen nem az aki volt. Másrészt Furness 3 kvalis meccset megnyert, egyik Baghdatis elleni 2-1-es siker. Ez még akkor is szép, ha Baghdatis sincs kifejezetten jó formában.

Atl. Madrid - Qarabag

Today, 31 Oct 2017, 19:45

Tipp: ATMA -2 AH
Odds: 1,75
Iroda: BetOlimp

Az ATMA 2 pontot hagyott az előző körben a Qarabagnál. A Wandában kivégzik őket. Idegenben is meg voltak a lehetőségei Simeone fiainak. Kettő szerintem legalább lesz közte, de inkább 3-4 lesz az ATMA javára.

Kezdjük az évet egy meglepetéssel!

De Minaur A. - Raonic M.
Tomorrow, 03 Jan 2018, 10:00

A hazaiak üdvöskéje még csak 18 éves,  de egy tehetséges játékosról van szó. A hazai, Australian Open-en is ott lesz szabad kártyával. Mondjuk nem ingyen kapta. Bartont, Jasikát és Boltot verte meg ezért a kártyáért. Azóta itt Brisbane-ben Steve Johnsont ütötte két szettben, úgy,  hogy Johnsonnak csak 3 brék lehetősége volt.
Rao jó kis játékos, ha nem sérült. Már pedig október óta nem igazán van tétmeccs a kezében/lábában. Persze a szervái nagyon jók, de én nem várok itt könnyű meccset Raonak.

Nem gondolom, hogy Rao nagyon felpörögve kezdi a szezont. Az első szettet szerintem bukhatja is a hórihorgas kanadai, sőt akár a meccset is.

Tipp: De Minaur +1,5 szett
Odds: 2,45

Kukushkin M. - Djere L.
Today, 03 Jan 2018, 11:30

Györe Laci tavaly robbant be az ATP mezőnyébe. Budapesten volt egy remek tornája, és azt kell mondanunk, hogy van benne potenciál. Salakon jobbab megy neki a tenisz,  de mivel nagyon jól szervál,  ezért a kemény pálya is jól áll a játékához. Tegnap Copilt verte, pedig a románról tudjuk, hogy hatalmas szervás.
Kukuskin jó játékos. Bármikor képes kikapni. Tavaly egész jó éve volt. Sok tornán ment több kört is. 2017-et is eléggé döcögősen kezdte. Az első körben Albotot verte, de azért csalóka az a meccs. Albot bréklabdáknál 1/9.. Ha jobban kihasználja Albot a lehetőségeit,  akkor az egy más meccs is lehetett volna.
Nincs ekkora különbség a két játékos között. Ekkora oddson kötelező húzni a zentai srácot, hiszen nagy potenciál van Laciban.

Tipp: Györe László nyer
Odds: 3,4

Piros - Rubin
TODAY, 08:30, Noumea challenger, round of 16, hard

Bízom benne, hogy jön egy jó magyar játékos,  akinek tudunk szurkolni nagyobb versenyeken is. Piros Zsombor is egy tehetséges játékos. Nagy lépes ez a karrierjében, tegnap megverte Benneteau-t, úgy, jogy Juliannak volt 2 meccslabdája is. Nincs semmilyen teher Zsombin, játszhatja a saját játékát.
Rubin Noah rutinosabb játékos,  jobbnak nem mondanám.
Piros egyelőre csak a szárnyait bontogatja a legnagyobbak között. Szerintem lendületet vett a tegnapi siker után. Noah egy verhető ellenfél,  de tegyük hozzá, hogy Piros még azért zöldülő. Ilyen oddson viszont nem tudom ott hagyni.

Tipp: Piros Zsombor
Odds: 3,05

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 03, 2018, 07:57:58
Piros - Rubin
TODAY, 08:30, Noumea challenger, round of 16, hard

Bízom benne, hogy jön egy jó magyar játékos,  akinek tudunk szurkolni nagyobb versenyeken is. Piros Zsombor is egy tehetséges játékos. Nagy lépes ez a karrierjében, tegnap megverte Benneteau-t, úgy, jogy Juliannak volt 2 meccslabdája is. Nincs semmilyen teher Zsombin, játszhatja a saját játékát.
Rubin Noah rutinosabb játékos,  jobbnak nem mondanám.
Piros egyelőre csak a szárnyait bontogatja a legnagyobbak között. Szerintem lendületet vett a tegnapi siker után. Noah egy verhető ellenfél,  de tegyük hozzá, hogy Piros még azért zöldülő. Ilyen oddson viszont nem tudom ott hagyni.

Tipp: Piros Zsombor
Odds: 3,05

4-6 3-6  :noway: 

Bukta, de ígéretes lesz Piros. Szervákkal voltak gondok, de az kiküszöbölhető.

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 02, 2018, 16:41:33
Kezdjük az évet egy meglepetéssel!

De Minaur A. - Raonic M.
Tomorrow, 03 Jan 2018, 10:00

A hazaiak üdvöskéje még csak 18 éves,  de egy tehetséges játékosról van szó. A hazai, Australian Open-en is ott lesz szabad kártyával. Mondjuk nem ingyen kapta. Bartont, Jasikát és Boltot verte meg ezért a kártyáért. Azóta itt Brisbane-ben Steve Johnsont ütötte két szettben, úgy,  hogy Johnsonnak csak 3 brék lehetősége volt.
Rao jó kis játékos, ha nem sérült. Már pedig október óta nem igazán van tétmeccs a kezében/lábában. Persze a szervái nagyon jók, de én nem várok itt könnyű meccset Raonak.

Nem gondolom, hogy Rao nagyon felpörögve kezdi a szezont. Az első szettet szerintem bukhatja is a hórihorgas kanadai, sőt akár a meccset is.

Tipp: De Minaur +1,5 szett
Odds: 2,45

6-4 6-4  :ok:

Ugyan Rao közel sincs csúcsformában, de Alex De Minaurra jó lesz odafigyelni. A 2. szettben majdnem minden Rao adogatásnál volt bréklabdája a fiatal ausztrálnak. Ez még úgy is parádés,  hogy Rao tényleg nincs felpörgetve.
Következő körben Mmoh lesz az ellenfél. Abszolút verhető ő is.

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 03, 2018, 07:46:29
Kukushkin M. - Djere L.
Today, 03 Jan 2018, 11:30

Györe Laci tavaly robbant be az ATP mezőnyébe. Budapesten volt egy remek tornája, és azt kell mondanunk, hogy van benne potenciál. Salakon jobbab megy neki a tenisz,  de mivel nagyon jól szervál,  ezért a kemény pálya is jól áll a játékához. Tegnap Copilt verte, pedig a románról tudjuk, hogy hatalmas szervás.
Kukuskin jó játékos. Bármikor képes kikapni. Tavaly egész jó éve volt. Sok tornán ment több kört is. 2017-et is eléggé döcögősen kezdte. Az első körben Albotot verte, de azért csalóka az a meccs. Albot bréklabdáknál 1/9.. Ha jobban kihasználja Albot a lehetőségeit,  akkor az egy más meccs is lehetett volna.
Nincs ekkora különbség a két játékos között. Ekkora oddson kötelező húzni a zentai srácot, hiszen nagy potenciál van Laciban.

Tipp: Györe László nyer
Odds: 3,4

7-5 7-6  :noway:

Ebben több volt. Már csak azért is, mert Györe az első szettet 5-2-ről bukta el. Sebaj, menni kell tovább,  de szerintem ez nyerhető meccs volt, az ilyeneket a jövőben hoznia kellene, ha fejlődni akar.

Egy másik lábjegyzet: Fucsovics Marci! ... Nem értem a srácot, komolyan. Jól képes játszani, tavaly megmutatta párszor. Pune-ban Paire ellen 5 meccslabdát hagyott ki. Egyszerűen hihetetlen, hogy ezekkel nem tud élni,  pedig ilyen apróságokon is múlhat a fejlődés. Nagyon sajnálom, pedig azt hittem lesz egy kis áttörés a karrierjében, de valahogy képtelen átlépni az árnyékán.

Lleida - Atl. Madrid
Today, 03 Jan 2018, 19:00

Simeone elég korrekt kezdővel vívja meg az odavágót. Torres, Gameiro, Saul, Carrasco, Correa névsor elég veretes. Nagyon magas az odds a gólokra,  ami mondjuk nem csoda, egyik csapat sem önti a gólokat. 
A Lleida III. Ligában a közép mezőnyben kullog. Az ATMA az utóbbi években Spanyolországban gyakorlatilag a 3. legerősebb csapat. BL döntő, bajnokság is megvolt már.
Nyilván nem fognak egymás torkának esni a felek. Egyrészt két meccs dönt,  másrészt amúgy sem túl sok gólt lőnek a csapatok, de én azt érzem,  hogy az ATMA eldönti ma a továbbjutást, akár már az első félidőben. 

Tipp: 1. fi. 1,5 gól felett
Odds: 2,85