Csokor!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


19.06.2017, 16:00, Ilkley challenger, 1. round, grass

Klein - Gombos

Tipp: Klein
Odds: 1,73
Iroda: Ladbrokes

Vannak olyan játékosok a teniszben, akiknek egyes borítások nagyon nem mennek. Láthatóan Gombos Norbi is ilyen. Sok magyarázatot nem érdemel. 3 jegyzett füves meccse van a srácnak, és a három meccsen egy szettet volt képes nyerni egy bizonyos Frederico Silva ellen. Ez a Frederico Silva életében 1 füves meccset nyert, pedig nem ma kezdett teniszezni. Ha az a játékos aki karrierje során KÉT füves meccset tolt, és ebből egyszer győzött csak, azt is Gombos ellen, akkor vajon mekkora esélyes az a játékos, aki nagyjából 125 füves meccset játszott, és ebből 77-et meg is nyert.
Ekkora oddson ez nagyon value tipp!

20.06.2017, 11:00, Ilkley challenger, 1. round, grass

Fratangelo - Sandgren

Tipp: Fratangelo
Odds: 1,44
Iroda: PaddyPower

Sandgren 10 év alatt nincs jegyzett füves meccse. Ez nem lehet véletlen. Fratangelo legalább verte már idén de Schepper és King-et is. Előbbi neve a füves teniszben igen jól cseng, attól függetlenül, hogy már nem a régi. Sandgren 3 napja még salakon rohangált, míg Fratangelo már ráhangolódhatott a fűre. No nem a cannabisra.  ;D

20.06.2017, 16:30, Halle, 1. round, grass

Karlovic - Youzhny

Tipp: Karlovic
Odds: 1,4
Iroda: bet365

Karlo döntőzött az előző héten, és bár kikapott, megmutatta, hogy ilyen borításon még lehet vele számolni. Az adogatásokon kívül sok mindent nem tud felmutatni, de ez általában elég szokott lenni. Főleg Youzhny ellen. Youzhny előző meccséről itt van az 'összefoglaló' pontról pontra. Sugita 7-szer volt képes brékelni az oroszt. Karlo elég ha csak egyszer brékeli, meg behúz egy TB-t. Ha Sugita kicsit jobban adogat, sima két szettben megy tovább. Írtam is feljebb, hogy Youzhny-t vereti kell az első fordulóban. Kapott is egy olyan játékost, aki elvileg simán megverheti a ruszkit. Az odds szerintem több, mint kellemes. Karlot szerintem nem fogja brékelni Miska, aztán várhatja a fogadó lehetőségeket dr. Ivo!

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 22:30:35
19.06.2017, 16:00, Ilkley challenger, 1. round, grass

Klein - Gombos

Tipp: Klein
Odds: 1,73
Iroda: Ladbrokes

Vannak olyan játékosok a teniszben, akiknek egyes borítások nagyon nem mennek. Láthatóan Gombos Norbi is ilyen. Sok magyarázatot nem érdemel. 3 jegyzett füves meccse van a srácnak, és a három meccsen egy szettet volt képes nyerni egy bizonyos Frederico Silva ellen. Ez a Frederico Silva életében 1 füves meccset nyert, pedig nem ma kezdett teniszezni. Ha az a játékos aki karrierje során KÉT füves meccset tolt, és ebből egyszer győzött csak, azt is Gombos ellen, akkor vajon mekkora esélyes az a játékos, aki nagyjából 125 füves meccset játszott, és ebből 77-et meg is nyert.
Ekkora oddson ez nagyon value tipp!

6-1 6-7 4-6  :noway:

+21,69  :redchug:

Szett-, és brékelőnyről ment el a tipp, úgy, hogy Kleinnek a két utolsó fogadójátékában mindkétszer bréklabdája volt. Nagyon sajnálom ezt a tippet, minden arra utalt, hogy simán nyer Klein.  :bash: (lehet ezért ment el? :D )

ÉLŐ

Pavljucenkova - Sorribes Tormo
4-6 7-5 0-0 30-40*

Tipp: Pavljucenkova
Odds: 1,53
Iroda: Bet365

A Klein-Gombos meccsre visszatérve:
Nem tudom, melyik irodánál játszol, a bet 365-nél ismered a "felvető most funkciót"?
Engem tegnap ez mentett meg,már nem először.Feltettem egy ezrest Klein-re és beállítottam, hogy 1500-nél fizesse ki.
Szerintem a második szettbe, 6-1, 3-1-nél ki is fizette.
Köszönöm a tippet, egy kalappal mára!  :ok:

Idézetet írta: kjeno Dátum június 20, 2017, 08:02:23
A Klein-Gombos meccsre visszatérve:
Nem tudom, melyik irodánál játszol, a bet 365-nél ismered a "felvető most funkciót"?
Engem tegnap ez mentett meg,már nem először.Feltettem egy ezrest Klein-re és beállítottam, hogy 1500-nél fizesse ki.
Szerintem a második szettbe, 6-1, 3-1-nél ki is fizette.
Köszönöm a tippet, egy kalappal mára!  :ok:

Örülök, ha nyertél a tippel, remélem hogy a többiek is kiszálltak pluszban, akik esetleg megrakták .  :ok:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 22:20:23
20.06.2017, 11:00, Queen's, 1. round, grass

Troicki - Tipsarevic

Tipp: Tipsarevic
Odds: 1,91
Iroda: Ladbrokes

Troickinek a múlt héten született meg a gyermeke. Láthattuk, hogy nagyobb játékosoknál is mekkora dekoncentráltságot képes előidézni ez a gyönyörű pillanat . Lásd Murray. Nos, azt hiszem, hogy Troicki életében nem feltétlenül a legfontosabb dolog lesz itt nyerni. És miért is ne adná le a meccset barátjának?!
Az odds szerintem még lejjebb fog esni. Persze ezek a gondolatok csak fikciók.

1,57-re leesett már az odds. Ennyiért már szerintem nincs érték a tippben. Aki esetleg megrakta előbb, az ki is szállhat pluszban. De szerintem le fog jönni a Tipsy win.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 19, 2017, 21:06:49
ÉLŐ

Pavljucenkova - Sorribes Tormo
4-6 7-5 0-0 30-40*

Tipp: Pavljucenkova
Odds: 1,53
Iroda: Bet365

4-6 7-5 6-4  :ok:

+22,22  :redchug:

TODAY, 17:30, Todi challenger, 1. round, clay


Haider-Maurer - Sonego

Tipp: Haider-Maurer
Odds: 1,71
Iroda: Pinnacle

Az osztrák egy közel 1 évig tartó sérüléséből épült fel, és máris sikerült felvenni a ritmust. 3 kvalis meccsét sikerült behúznia, szettveszteség nélkül. Sérülése előtt nem volt egy rossz játékos, főleg ezen a szinten.
Sonego két vesztes meccsen van túl zsinórban. Szabadkártyával van itt, tehát még a pályán nem töltött időt.
Ekkora oddsok szerintem érdemes rápróbálni Haider-Maurerre. Úgy tűnik, hogy nagy lendülettel játszik a hosszú sérülés után.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 22:38:16
20.06.2017, 11:00, Ilkley challenger, 1. round, grass

Fratangelo - Sandgren

Tipp: Fratangelo
Odds: 1,44
Iroda: PaddyPower

Sandgren 10 év alatt nincs jegyzett füves meccse. Ez nem lehet véletlen. Fratangelo legalább verte már idén de Schepper és King-et is. Előbbi neve a füves teniszben igen jól cseng, attól függetlenül, hogy már nem a régi. Sandgren 3 napja még salakon rohangált, míg Fratangelo már ráhangolódhatott a fűre. No nem a cannabisra.  ;D

6-1 7-5  :ok:

+22,66  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 16:46:07
Ekkora roncsderbit, te jó ég...  :lehany: Sugita nem szerválta ki az első szettet, majd rövidítésben elbukta azt. 2. szettben 3-0-ról adta le rövidítésre, ahol 4-0-rs is bukott már, onnan jött vissza. 3. szett elején rögtön brékelt, majd Youzhny nem tudta kiszerválni a meccset. Kabaré!

6-7 7-6 6-7  :noway:

+22,69  :redchug:

Mindenesetre veretni kell Youzhny-t. Sugita meg 1. kiemelt volt a kvaliban, tehát ha valaki visszalép a főtábláról, akkor Ő fog beugrani. Van egy olyan érzésem, hogy látjuk még viszont ezt a kis mitugrászt a főtáblán.

Hát erről beszéltem...

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 18, 2017, 22:20:23
20.06.2017, 11:00, Queen's, 1. round, grass

Troicki - Tipsarevic

Tipp: Tipsarevic
Odds: 1,91
Iroda: Ladbrokes

Troickinek a múlt héten született meg a gyermeke. Láthattuk, hogy nagyobb játékosoknál is mekkora dekoncentráltságot képes előidézni ez a gyönyörű pillanat . Lásd Murray. Nos, azt hiszem, hogy Troicki életében nem feltétlenül a legfontosabb dolog lesz itt nyerni. És miért is ne adná le a meccset barátjának?!
Az odds szerintem még lejjebb fog esni. Persze ezek a gondolatok csak fikciók.

5-7 7-6 7-6  :noway:

+21,66  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 20, 2017, 13:16:38
TODAY, 17:30, Todi challenger, 1. round, clay


Haider-Maurer - Sonego

Tipp: Haider-Maurer
Odds: 1,71
Iroda: Pinnacle

Az osztrák egy közel 1 évig tartó sérüléséből épült fel, és máris sikerült felvenni a ritmust. 3 kvalis meccsét sikerült behúznia, szettveszteség nélkül. Sérülése előtt nem volt egy rossz játékos, főleg ezen a szinten.
Sonego két vesztes meccsen van túl zsinórban. Szabadkártyával van itt, tehát még a pályán nem töltött időt.
Ekkora oddsok szerintem érdemes rápróbálni Haider-Maurerre. Úgy tűnik, hogy nagy lendülettel játszik a hosszú sérülés után.

4-6 6-3 2-0-nál Sonego feladta.  :ok:

+22,37  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 19, 2017, 16:41:40
20.06.2017, 16:30, Halle, 1. round, grass

Karlovic - Youzhny

Tipp: Karlovic
Odds: 1,4
Iroda: bet365

Karlo döntőzött az előző héten, és bár kikapott, megmutatta, hogy ilyen borításon még lehet vele számolni. Az adogatásokon kívül sok mindent nem tud felmutatni, de ez általában elég szokott lenni. Főleg Youzhny ellen. Youzhny előző meccséről itt van az 'összefoglaló' pontról pontra. Sugita 7-szer volt képes brékelni az oroszt. Karlo elég ha csak egyszer brékeli, meg behúz egy TB-t. Ha Sugita kicsit jobban adogat, sima két szettben megy tovább. Írtam is feljebb, hogy Youzhny-t vereti kell az első fordulóban. Kapott is egy olyan játékost, aki elvileg simán megverheti a ruszkit. Az odds szerintem több, mint kellemes. Karlot szerintem nem fogja brékelni Miska, aztán várhatja a fogadó lehetőségeket dr. Ivo!

3-6 6-7  :noway:

+21,37  :redchug: