Tenisz 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#210 augusztus 04, 2017, 21:25:51, Suugger
TODAY, 14:30, Kitzbühel, semifinal, clay
Ofner Sebastian       Sousa Joao

Tipp:Sousa 2-0 LAY
Odds:2.34
Tét:100 egység

A hazai pályán játszó osztrák már Wimbledonban megmutatta mire is képes és most itt is villog,3 szép győzelem áll a háta mögött.Sousa mindhárom meccse 3 szettes volt,most is nehéz dolga lesz,szerintem a győzelme is veszélyben forog de Ofner egy szettre mindenképpen esélyes.


- 134 egység :noway:

#211 augusztus 04, 2017, 23:46:50, Suugger
TODAY, 21:30, Washington, quarterfinal, hard
Niculescu Monica       Goerges Julia

Tipp:Goerges
Odds:1.47
Tét:100 egység

Bevállalom ezt a tippet bár vacilláltam rajta de túl sok minden szól a német mellett.A román idén vállalhatatlan eredménysorral rendelkezik.A tornái 80%-án már az első körben kizúgott,sérülés is akadályozta és itt sem volt meggyőző.A tornagyőzelemmel és több ezer km-rel a lábában érkező Hibino ellen is szenvedve nyert majd honfitársnőjét,aki szintén gyalázatos formában van,Tiget verte.Ez a két győzelem szerintem nem sokat ér.Goerges ellenben parádézik az utóbbi hetekben,két döntője is volt,a formája sokkal jobb mint a románé és remélhetőleg kitart még erre a meccsre is.


+ 47 egység :ok:

#212 augusztus 05, 2017, 15:36:20, Suugger
TODAY, 14:00, Kitzbühel, final, clay
Sousa Joao       Kohlschreiber Philipp

Tipp:Kohlschreiber
Odds:1.43
Tét:100 egység

Tegnap Sousa a 2-0 -ás győzelmével elvitte a pénzem.Jól játszott,nagyon beleállt a meccsbe de Ofner a gyengébb játékával is besegített neki.A német Fogninit verte tegnap és nekem az ő teljesítménye bíztatóbb volt mint Sousaé ezért mellette teszem le a voksom.


+ 43 egység  :ok:

#213 augusztus 06, 2017, 00:14:54, Suugger
TODAY, 22:00, Washington, semifinal, hard
Makarova Ekaterina       Dodin Oceane

Tipp:Makarova
Odds:1.67
Tét:100 egység

Dodin elvergődött valahogy az elődöntőig de szerintem itt meg is áll.Ügyes,nagyon gyors kezű lány de borzasztóan hullámzó a játéka.Az oroszt stabilabbnak érzem bár messze van a csúcsformától.Az sem elhanyagolható hogy ebben a hőségben a francia jóval többet töltött a pályán mint Makarova.A pihentebb,megbízhatóbb orosz szerintem behúzza a meccset.


+ 67 egység :ok:

#214 augusztus 07, 2017, 13:22:45, Suugger
TODAY, 23:00, Stanford, final, hard
Keys Madison       Vandeweghe Coco

Tipp:Coco
Odds:1.86
Tét:75 egység

Nem biztos hogy megéri pénzt áldozni erre a meccsre de ha már több órát elemeztem akkor megteszem :).Cocoval fogok menni mert több érv szól az ő győzelme mellett.Stabilabb,a játéka sokoldalúbb és fejben is erősebb.Nagyon könnyedén,nyugodtan,felszabadultan teniszezte végig a hete.Ezt várom tőle a döntőben is.
Keys idén egyedül itt nyújtott értékelhető teljesítményt.Dolehide ellen úgy kezdte a meccset ahogy 2017-ben megszoktuk tőle,szarul.Aztán szett és brékhátránynál történt vele valami csoda és onnantól kezdve pazarul játszik.Tsurenkó és Muguruza is tapasztalta ezt.Azonban továbbra is benne van hogy fejben bármikor szétesik,a nyomás most már nagy rajta,és nem biztos hogy ezt jól viseli majd.Ha begörcsöl jön a vagdalkozás és retteghetnek a pálya szélén ülők. ;D
A mentálisan erősebb Coco győzelmét várom.

- 75 egység  :noway:

#215 augusztus 07, 2017, 13:23:42, Suugger
TODAY, 23:05, Washington, final, hard
Makarova Ekaterina       Goerges Julia

Tipp:Makarova
Odds:1.81
Tét:100 egység

Megint a kiegyensúlyozotabb teniszező mellé állok.Bár tegnap az orosz az első szettben kiábrándító volt de utána
nagyon szépen összekapta és stabilizálta magát.Goerges nagy ütő de emiatt a hibaszázaléka is nagy és szerintem ez döntő lesz a meccsen.Az orosz idei legjobb eredménye biztos hogy nagy lökést ad neki,míg Goerges 2017-ben 3. döntöjét nyomja,kettőt bukott és szerintem a mait sem nyeri meg.

+ 81 egység :ok:

TODAY, 21:30, Montreal - Masters, 1. round, hard
Schwartzman Diego Sebastian       Opelka Reilly

Tipp:Opelka
Odds:2
Tét:100 egység

TODAY, 20:00, Montreal - Masters, 1. round, hard
Ferrer David       Edmund Kyle

Tipp:Edmund
Odds:1.66
Tét:100 egység

TODAY, 17:00, Toronto, 1. round, hard
Mladenovic Kristina       Strycova Barbora

Tipp:Strycova
Odds:2.12
Tét:100 egység

TODAY, 17:00, Toronto, 1. round, hard
Gavrilova Daria       Arruabarrena-Vecino Lara

Tipp:A-VL
Odds:2.38
Tét:100 egység

08.08.2017, 00:30, Toronto, 1. round, hard
Siniakova Katerina       Duque-Marino Mariana

Tipp:Siniakova 2-0 LAY
Odds:később
Tét:100 egység

#221 augusztus 07, 2017, 17:31:02, Suugger
TODAY, 18:30, Toronto, 1. round, hard
Vickery Sachia       Alexandrova Ekaterina

Tipp:Alexandrova 2-0 LAY
Odds:2.2
Tét:100 egység