dAVixx | Meccs előtti tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 május 21, 2017, 15:07:55, davixxx
Kezdés: 12:45

Santa Clara - Portimonense X2 1.20
Aves - Fafe Hazai 1.50
Lyngby - FC Köbenhavn 1 szerez gólt 1.35
Tét: 300,-
Odds: 2.43
Nyeremény: 730,-

#46 május 22, 2017, 08:28:18, davixxx
ÉLŐ!

Juventus - Crotone (élő) 1. félidő - Gólszám 1.5 OVER 1.35
Genoa - Torino (élő) Kétesély 1X 1.30
Milan - Bologna (élő) Hendikep 0:3 Bologna 1.35
Tét: 420
Nyeremény: 1030.-

#47 május 22, 2017, 08:27:59, davixxx
Arsenal - Everton Hazai csapat félidőig lő gólt 1.35
Chelsea - Sunderland hazai csapat lő gólt félidőig 1.20
Liverpool - Middlesbrough hazai csapat lő gólt félidőig 1.25
Manchester Utd. - Crystal Palace Hendikep 0:2 Palace 1.18
Tét: 500,-
Várható nyeremény: 1195,-

#48 május 22, 2017, 08:27:33, davixxx
Atl. Madrid - Ath. Bilbao Mindkét csapat lő gólt 1.60
Celta Vigo - Real Sociedad Hazai csapat szerez gólt 1.35
Tét: 500 Ft
Várható nyeremény: 1080,-

#49 május 23, 2017, 21:02:57, davixxx
2017.05.22 Tippek


Tenisz
Bolelli - Garin 21.5 game felett 1.83
Daniel Taro - Moriya 17.5 game felett 1.83
Fabbiano - Tsitspas 21.5 game felett 1.72

Ignatik - Wu 21.5 game felett 1.83
Mayer - Souza 21.5 game felett 1.83

Copil - Shapovalov 21.5 game felett 1.72
(közben most látom, hogy ezekre SB-en nem is lehet fogadni, szóval ezekre majd max élőben fogok tenni.

Kukushin - Marcora +1.5 Szett HC Marcora 1.80 (Caesartól kopizott tipp)
Altmaier - Querry 21.5 game felett 1.83 (Nem tudom, hogy mennyire fog erre a meccsre felpörögni körri de egy overre jo lesz)
Lorenzi - Anderson +1.5 szett hendikepp Lorenzi 1.65
Haase - Zverev 21.5 game felett 1.72

Brown - Kicker 22.5 game felett 1.83

Göerges - Hibino +5.5 game hc Hibino 1.83
Gavrilova - Chirico +5.5 game HC Chirico 1.66



Labdarúgás
Esteghal - Al Ain Vendég csapat szerez gólt 1.33
Turku PS - Haka Mindkét csapat szerez gólt 1.66
Istra 1961 - Split Vendég csapat szerez gólt 1.44
Istra 1961 - Split Vendég győzelem 2.90 (Vendégeknek nagyon kell a győzelem, egy kis aprót mindenképp megéri rá tenni)
Istra 1961 - Split 1/2 34.00 (Kis aprót megérhet..)
Sligo - Cork City 2.5 gól felett 1.83
Stabaek - Viking 2.5 gól felett 1.95
Pescara - Palermo 2/1 és 1/2 21.00 és 23.00 (Mindkét csapat kiesett már, miért ne keressenek egy kis pénzt..)
Sundsvall - Göteborg 2.5 gól felett 2.05

Na ennyi jött össze mára, én ezekből fogok szemezgetni. Remélem fasza nap lesz, hajrá mindenkinek :P

#50 május 23, 2017, 21:03:24, davixxx
Sportingbeten elkezdek egy ALL IN sorozatot 4 szállal

Esteghal - Al Ain Vendég csapat szerez gólt 1.33
Göerges - Hibino +6.5 game hc Hibino 1.60
Lorenzi - Anderson +1.5 szett hendikepp Lorenzi 1.70
Istra 1961 - Split Vendég csapat szerez gólt 1.48
Egységnyi tét: 250HUF

#51 május 22, 2017, 12:33:53, davixxx
Poker Stars 9$ kezdéssel all in először 30$-ig

Gavrilova - Chirico +5.5 game HC Chirico 1.80
Tét: 9$
Várható nyeremény: 16.20$


Nagyon bízok ebbe a tippbe. Gavrilova tipikus női játékos aki egy szép menetelés után betlizik általában egy nagyot. Mindjárt Garros..Szerintem sima két szettben kikap ma, aztán feltöltődik a GS elött. (legalábbis remélem :P)


Ezen a meccsen nehez lett volna betliznie, mivel Chirico kb 10percig játszott jól, a többibe csak a pályán volt.. ;D ;D

Sajnos az elkövetkező időben elég sok dolgom lesz így kikértem mindenhonnan a pénzem, plusz kaptam egy jó kis nyári melót ami így ugyan azt fogja eredményezni, hogy elég kemény (és egyben bulis, hehe) nyaram lesz, viszont elég jó pénzt is fogok kapni, aminek egy részét így 20 évesen szeretném sportfogadásra felhasználni.

Aki ismer az tudja, hogy eddig nem alkottam túl sok maradandót itt a fórumon. Kommentelgettem, néha játszottam tippjatekokba, de a naplózást se tudtam és akartam tulsagosan komolyan venni, ami egyebkent jól mutatja az eddigi sportfogadó karrierem is. Voltak nagyon szép sikereim (2000HUF-ból 130kHUF, stb) de hosszútávon nem tudok tartani egy stratégiát se pár napnál tovább. Tudom, ez főleg fejbéli hiba, amin már dolgozok, mostanában elég sok önfejlesztő könyvet olvasok, na de most hagyjuk is, nem emiatt irtam ide...

A kérdésem azokhoz szolna most akik már egy ideje tudnak hosszútávu eredményeket felmutatni. Mik a tapasztalatok, milyen stratégiával sikerült ezt elérni? Mik lennének a legfontosabb tanácsok azoknak akik szeretnének komoly eredményeket elérni ebben a ''szakmában''?!

Mindjárt 20 éves vagyok, már kb. 8 éve üzöm a sportfogadást ''komolyabban'' (erős idézőjelben) úgy 2-3 éve. Főleg a labdarugás tippjeim azok amiket nagyon érzek és azt nem mondom hogy értek hozzá, de az elmúlt 1 év számomra azt mutatja, hogy a statisztika alapjan elég jól kitudom szürni a meccseket, és amiben még elég erős vagyok azok a megérzések. (Ma pl. már meccs elött is éreztem, hogy az U20 angoloknak nem lesz ez egy könnyü menet, de az első félidő utan nyugodt szívvel raktam a Guinea gólt 2.90 ért.) Mostanában a sorozat megszakítások nagy kedvenceim, és azt vettem észre, hogy nagyon szép számban jönnek, erre pl. már lehetne alapozni szerintem egy stratot.

Na de ezt is hagyjuk, mert nem is ezért írtam most, hanem, hogy szerintetek vagyis inkabb úgy kérdezem hogy ki milyen stratégiában, pénz menedzselésben látja a legjobb, legbiztosabb profitot?

Én pl. csináltam sokáig tétemelést (persze nem millios nagyságrendekbe, hanem előre meghatározott max szintig). Azzal nagyon szépen mentem, főleg élőben, sokszor meg 10-20x-oztam a bankom pár nap alatt csak aztan jött a szokásos hülyeségem, hogy fogadtam össze vissza, már nem a szintek szerint és hát a vége vagy az volt h még valamennyi pénzt kimentettem és kikértem, vagy tudjátok mi...

Egységnyi tétekben is látok rációt, bár az biztos, hogy ott az egy elég lassu bank növekedést eredményez, meg ahhoz tényleg már kell tőke, hogy megérje mindennap a belefektett munka.

Augusztusig van még bőven időm hogy végig gondoljam, szóval elsősorban most még csak ötleteket, tapasztalatokat gyüjtök, informálódni akarok, mert van több ötletem is a pénz menedzselést illetően ami ha érdekel valakit szívesen leírom, mert kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.

Köszi annak aki végig olvasta a kis monológom, aki pedig még szán is rá kis időt, és leírja az ő tapasztalatait annak pedig egy nagy pacsi.  :redchug: :beerchug:

Na örülök, hogy az első írásomra ennyien reagáltak. ;D ;D Lehet a hosszúsága miatt, mindegy nem is érdekel, max majd elbeszélgetek én itt magamban  ;D

1. stratégiai ötlet


Szeretnék mindenképp egy élő és nem élő stratégia szálat.

Az első az egy meccs elötti fogadásra lesz kitalálva.

Tegyük fel, hogy erre 30e-t szánnék

Annó volt a hetihetes nevü játék. Na ez ahhoz hasonló lenne, belecsempészve egy kis tétemelést.

Tegyük fel, hogy az első szinten indulnek 4x500HUF-ról (Szerintem 4 szálnál többet hülyeség lenne futtatni, mert az már a minőség rovására menne.)
Szóval első nap tennék 4db-500HUF-os szelvényt (Én vagy egy 1.6-2.5 közötti oddsból, vagy kettő 1.2 - 1.4 es oddsból hoznám össze, de lehet jobb lenne csak napi egy 1.2-1.5 oddsot tenni) De persze ha nem lenne egy nap 4 ''tuti'' tipp, akkor csak mondjuk hármat tennék, és másnap tennék amikor van tippem. Szóval az elsődleges az az, hogy nem szabad semmi hülyeségre fogadni, csak azért, hogy fogadjak.
Ha pl. jönne első nap 4 ből 3 szál, akkor következő nap ugyan ez menne már csak 3 szállal, és mindig allin addig amíg az egyik szállal be nem futnék legalább az első alapösszeg másfélszeresével.
Szóval 4x500HUF lenne az alaptét, ami azt jelenti, hogy a cél 3000HUF nyerése lenne. Na most ezt el lehetne érni 1 szállal is akkor ugye 6x-ozni kene az 500HUF-t, de ha már kettő befutna akkor ''csak'' 3x-ozni, ugye ha három vagy négy akkor meg pláne..
Ha netalán elmenne mind a négy, akkor kezdeném újra de már 4x1500HUF-al akkor ugye már 4x1500=6000 + 2000(előző tét) + 3000(profit) = 11.000HUF megnyerése lenne a cél, ami megint csak 1 szál esetén kicsit több mint 6x-ozást jelentene, de ha két szál befutna már csak triplázni kéne a tétet ha meg 3 vagy 4 szál akkor meg ugye megint csak kicsit többet mint duplazni vagy még azt se.
Ha meg ebből se jönne össze akkor jöhetne a 4500-as tét ami már ugye 19000HUF össz tét lenne + a 2. és 1. sorozat ami 2000 és 6000HUF tehát összeségében 27.000HUF de ezt lehet kezdeni kevesebbel és többel is. (bár én mostmár nem szeretnék bohóckodni 100-200HUF-okkal, és félre értés ne essék nem lenézem azokat akik így tolják, én is több évig jatszottam így, de mostmár pénzt is akarok keresni.. :great: )

Aztán ezt kilehetne tolni olyan 5 szintig, ami már adna egy eléggé biztos hátteret. Mert nehezen hiszem, hogy 20 esélyből 1x se sikerülne végig vinni egy sorozatot.

-----------------------------------------------------------------

Hát ez lenne az első ötletem, biztos van hiba a leírásomban, mert egyenlőre még csak agyalgatok rajta így ezt is most fejből irtam, de a tétemelést az elején eléggé jó módszernek látom, mert azzal elég jól lehet keresni, aztán ha már pl sikerülne végig vinni sorozatokat.

Amikor lesz egy kis időm mindig lefogom írni a gondolataimat akinek van bármiféle hozzáfüzni valója az nyugodtan irja le, akit meg nem érdekel az így járt :P

Szia. Én elolvastam mindkettőt, de mivel nem vagyok profi fogadó, nincsenek hosszútávú stabil eredményeim, ezért nem írtam az elsőre.  :)
Szerintem ne csinálj ilyen 4 szálas témát, lassan valószínűleg elfogynak egyesével. A tétemeléssel nekem speciel nincs bajom kis banknál, én is alkalmaztam gyors banknöveléshez, lehet azt okosan csinálni, meghozza az ember kedvét ha az elején gyorsan nő a pénz. Nagyobb banknál viszont szerintem el kell hagyni a tétemelést, mert túl sokat kell vele kockáztatni értelmes profithoz. Vigyél egy szálat, pár tippet építs egymásra, utána ugorj vissza kisebb téthez és azt is próbáld felnövelni. Nálam az bevált pár hónappal ezelőtt. Az a baj csak ezzel, hogy minden rossz tipp elég sokat elvesz a bankból, el tudja rontani a kedved gyorsan, szóval okosan válogass tippeket, és ne vidd túlzásba. Nálam van, hogy 3-4 napig nem rakok semmire(pedig szeretnék), mert egyszerűen nem találok jó tippet. (Nem azért, mert nincsenek, hanem mert európai topfocin kívül totál hülye vagyok mindenhez. El kéne kezdeni más sportágakban is tornákat, bajnokságokat követni.) Néha találok csak 1-2 erősebb kosár/tenisz/hoki tippet, de azokkal is csak óvatosan bánok. Egyébként nálam is az a baj, hogy nehéz elfogadnom, hogy nem lehet 100%-osan jól tippelni, és 1-2 rossz tipp is el tudja venni a kedvem. Ezt el kell fogadni, higgadtnak maradni és akkor mehet hosszútávon a fogadás, nem szabad 1-2 nap vagy hét után abbahagyni egy stratégiát.
Sok sikert!   :ok:

Szia Krens,

Én azért látok lehetőséget ebben, mert én meg elég sok bajnokságot követek főleg fociból, teniszben inkabb csak én is a top 50-100 at ''vágom'', de napi 3-4 tippem szinte mindig van, jó igaz, pl. pont pár napja volt egy olyan napom mikor 4/0 jött, de sokszor volt már 4/4-es napom is.

Köszönöm hogy írtál, még fogok írni ötleteket, mert van egy pár, aztán majd augusztusig kigondolom, hogy mi lenne a legjobb módszer. Egyenlőre még azt se tudom, hogy most 30,50 vagy 100 ezrem lesz erre, szóval elég sokminden bizonytalan még, de egy biztos, hogy ezt a bohóckodást és értelmetlen pénz szórást amit eddig csináltam ezt befejeztem egy életre..

Szia!

Elsőre lusta voltam végigolvasni, amit írtál, de ma csak rávettem magam  ;D
Én úgy gondolom, hogy a legjobb stratégia, ha egységnyi tétekkel játszol és kötések nélkül, tehát minden meccset külön megraksz. Naponta 2-3 tipp, amit alaposan körüljársz, "kielemzed". Persze adott napot ki is lehet hagyni, ha nincs olyan tipp, amit biztosnak látsz. Élőben csak akkor fogadj, ha megvan hozzá a kellő önkontrollod. Magamból kiindulva legalábbis úgy gondolom, hogy ott lehet elbukni a legtöbb pénzt. Sose térj el a stratégiádtól és ne fogadj indulatból!( Mondom én, aki ennek teljesen ellentetje vagyok, igaz én már csak hobbiként játszok).
Tehát a fődolog szerintem az önkontroll és a stratégia folyamatos követése, mert a tippjeid megvannak hozzá, hogy profitot termelj hosszútávon.
Sok sikert kívánok hozzá!  :beerchug:

#57 május 25, 2017, 23:27:13, davixxx
Üdv mindenkinek,

Hát először is nagyon sajnalom, hogy nem sikerült megnyernem a 100. Maradj talpont, hiszen a fődij 100€-volt ami azért nem lett volna rossz kezdésnek, így máris kevesebbet kellett volna hozzátennem saját pénzből majd, de hát úgy vagyok vele, hogy ennek így kellett történnie..ez van  ;D Na de az ilyen meccsek miatt nem fogok sose saját pénzzel 15-20 1.2 oddsig all in menni, mert tuti megenne a fene.. (aki nemtudná Mattersburg - Rapid Wien 81' 1-1 majd a vége 1-3).. Na de hagyjuk is ezt, gyorsan túltettem magam szerencsére ezen a ''trauman'' és így este megint volt egy kis időm azon agyalni, hogy hogyan is kéne elkezdeni ezt.

Egy olyan eszembe jutott már, hogy a foci 2.5 over sorozatmegszakításokra kéne kitalálni egy jó kis stratégiát. Kb fél éve figyelgetem őket és meglepően magas számban jönnek. Persze nem mindig van sorozat, de 4 vagy 5 under után már érdemes rakni az overt, mert 10/7-8x jön mindig.

De nem csak over van. Lehet ezt győzelemre is rakni (igaz itt nagyon durva rotalni kell, és megkell érezni, hogy mikor jöhet az a győzelem. Ezt inkabb csak hazai csapatokra lenne érdemes játszani), a döntetlent nem mondom, mert egyrészről abban nem hiszek, másrészről meg utálok a döntetlenre fogadni, drukkolni neki, így az nálam elvből off, plusz a 8-9 év alatt 0 sikerélményem van benne  ;D

Szóval ki mit gondol a sorozatmegszakításokról labdarugásban? Ha pl. tétemeléssel csinálnám akkor se úgy csinálnám, hogy egy csapatra és mindig varnek egy hetet hanem ahogy jönnének sorba a meccsek. Nagyon sok ír,orosz,olasz, osztrák, spanyol, stb meccs esetén sokszor 1.8-1.9 vagy még magasabb az odds a 2.5 overre és azért általában 4-5 underes meccs után pár meccsen belül mindig kiszakad a gólzsák.

Nem tudom elképzelni, hogy sorozatban 7-8 rossz tippel befurodjek így. Plusz ha tétemeléssel csinalnam akkor is úgy, hogy amig nem 3-4x-ezném meg a bankom addig azt raknám félre, hogy ha véletlen 1x mégse jön 7-8 tipp sorozatba, még mindig ott legyen az alaptökém 3x-osa. És ha mar meglenne a biztos hatter akkor utanna lehetne mar kivenni belőlle mondjuk a felét mindig, a felét meg hozzácsapni a tökéhez és növelni az alaptéteket.

Nekem eddig az egyik legtöbb pozitiv tapasztalatom a sorozatmegszakitasokkal volt, de hat sajnos mivel mindig elbasztam mással a pénzt, így sokra nem mentem vele.  :redchug:

Remélem érthetően írtam, ha nem ne haragudjatok de mostanság elég hosszúak a napjaim, fáradt is vagyok, így becsúszhat 1-2 baki az írásomba. Szóljatok mi nem érthető és akkor magyarázok :P :great:

Joéjt mindenkinek! :redchug:

Ja és holnapra egy tipp:
Guinea U20 - Argentina U20 csak szerintem siman lehet hazai közel 10-es oddsért? Kis aprót megér szerintem. Főleg, hogy én nem játszom meg, így 100%, hogy bejön ;D ;D

#58 május 26, 2017, 22:53:55, davixxx
Lássunk mára pár tippet
Foca
20:30 Berazetegui - Laferrere | Hazaiak 14 meccse nem játszottak GG-t, ami nagyon durva szám (Na ez az a tipp, amivel pl. nagyon ovatosan kell bánni.) Mindkét csapat szerez gólt 2.08
20:30 San Miguel - Argentino de Quelmes | Otthon a hazaiak 10 meccse nem overeztek | 2.5 gól felett lesz a meccsen 2.35
[/b]19:30 BW Linz - Liefering | Vendégek idegenbe 9 meccse nem játszottak GG-t | Mindkét csapat szerez gólt 1.44
19:30 FAC Wien - Kapfenberg | Hazaiak ha nyernek tuti bennmaradnak | Hazai győzelem 1.67
19:30 Horn - Lask Linz | Erre a meccsre nem mernék tippelni de egy 2/1 vagy 1/2 bundat siman kineznek belőle.
18.00 Aswan SC - El Masry | Hazaiak otthon 9 meccse nem overztek | 2.5 gól felett 2.05(Ezzel óvatosan, mert hát egyiptomiak...)
19:00 Vitebsk - BATE Borisov | Vendégek 6 meccse nem játszottak GG-t | Mindkét csapat szerez gólt 2.05
20:00 RNK Split - Osijek | Hazaiak 5 meccse nem overeztek | 2.5 gól felett lesz a meccsen 2.05
20:45 Cork City - Shamrock | Egymás ellen 5 meccse óta nem GG-ztek | Mindkét csapat szerez gólt 1.95
20:45 Drogheda - Derry City | Vendégek idegenben 4 meccs óta nem overeztek, overes bajnoksag rakni kell | 2.5 gól felett 1.95
20:45 Athlone - Dublin | Vendégek 5 meccse nem overeztek | 2.5 gól felett lesz a meccsen 1.80
20:45 Shebourne - Cabinteely | Vendégek 5 meccse nem overeztek | 2.5 gól felett lesz a meccsen 1.95
13:00 Guinea U20 - Argentína U20 | Határozottan tetszett a hazaiak játéka Anglia ellen így a góljukat siman behuznám | Guinea szerez gólt 1.61

Tenisz
11:30 Taro Daniel - Rublev | 22.5 game felett lesz a meccsen 2.00 |
11:30 Gombos - Kovalik | 22.5 game felett lesz a meccsen 1.83 |
14:00 Zverev - Nishikori | Zverev győzelem 4.50 | (Apróval siman)
14:00 Zverev - Nishikori | +4.5 game HC Zverev 1.83 |
10:00 Errani - Gibbs | 18.5 game felett 1.72 |
11:30 Hogenkamp - Watson | Watson nyer 2.00 | sajnos watson sérülten jatszotta VÉGIG... :bash:
11:30 Jabaeur - Kato | 18.5 game felett lesz a meccsen 1.83 |
13:00 Haddad Mai - Teichmann | 2:1-re nyer Haddad Mai 4.30 | (negyedtét max)
13:00 Haddad Mai - Teichmann | 19.5 game felett lesz a meccsen 1.95 |
14:00 Garcia - Gavrilova | Garcia nyer 2.05 |
15:30 Peng - Stosur | 21.5 game felett lesz a meccsen 1.83 |

Na hát ezek lettek mára, a teniszt ovatosan nézzétek, azok kb csak megérzés tippek.. ;D Kaptam 500 hüségbonuszt bettől azt megprobalom feltornászni, ingyenpénzt azért nem hagyok veszni  ;D




#59 május 26, 2017, 22:19:02, davixxx
LIVE! 45. perc

Athlone Town - UCD
Tipp: 1.5 over
Odds: 2.00


Ha nem lesz gól, akkor megy dupla téttel a 0.5 over is.

Egyébként elég jól állok 500HUF-ból már van 1400HUF perpill  :great: (Sajnos munka miatt az élő tippjeim nem tudtam beírni)

Bantoan sima volt :P