"Hónap naplója"!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hónap naplója - Július 2017:

robmiller - Renovatio-projekt

CaeSar - Csokor!

PetoPisti - PetoPisti naplója


Elindult a szavazás!  :beerchug:


Szép volt, Gratulálok!  :ok:

Idézetet írta: router12 Dátum augusztus 07, 2017, 20:04:00
Azert eleg furcsa, hogy olyan naplo lett a legjobb, amelynek tulaja a honap 2.feleben befordult a gyenge eredmenyek miatt, es abba is hagyta. (Bar az egyeb ertekelesi szempontokat nem ismerem, lehet szep a szeme, es amiatt volt)

Nyugi ebbe a honapba en nyerem :beerchug: :redchug: ;D ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 07, 2017, 20:51:01
Nyugi ebbe a honapba en nyerem :beerchug: :redchug: ;D ;D
Ha nem szép a szemed, akkor nem.  ;D

Hali Mindenki!

Először is szeretném megköszönni a jelölést, illetve annak az 5 embernek, akik szavaztak rám. Viszont, sajnos routernek igaza van. Ez a július egy gyenge hónap volt, sokkal inkább májusban és talán-talán júniusban lett volna véleményem szerint jogosultságom erre a címre. Szóval engem lepett meg a legjobban, amikor megláttam a nevem jelöltként, pláne most, hogy látom, hogy nyertem is. Egyébként zárójelesen megjegyzem, hogy az én voksom PetoPistire ment. Valamint, ha a jelöltek között szerepelt volna, egyértelműen Tomka naplója vitte volna nálam a prímet! Mindenesetre így alakult, még egyszer köszönöm a szavazatokat, s igyekszem a jövőben tényleg rászolgálni erre a címre. Sajna így most nem érzem magaménak a dolgot igazán.

Mindenkinek szép estét!  :beerchug:

Gratulálok a győzelemhez, örülök, hogy végre egy gól overre fogadó is elnyerte ezt a címet  :beerchug:

Vak tyúk is talál szemet. :D

Én PetoPistire voksoltam, de örülök robmiller győzelmének is, amit nem kell magyarázni, elvégre a jelölteken kívül álló szavazás döntött.

Most értem el a kezdő naplók visszaolvasásához. Először is gratulálok Robmiller! :beerchug:

Másodszor pedig szerintem ennek így sincs sok értelme. Felvázolnám a problémáimat az Admin első hozzászólását is idézve:
"Amire nagyobb hangsúlyt fektetünk a jelöléskor:
- legalább heti rendszerességgel vezetett naplók
- átláthatóság
- pozitív hozamú tipparány/ROI
- tisztességes naplóvezetés
- tipp indoklása pár szóban"

Mindezeket összevetve egyedül CaeSar naplója fér bele. Még is mi a meghatározó a jelölések meghatározásában? Mi alapján van eldöntve, hogy 5 vagy 4 vagy 3 napló kap csak jelölést a hónap fogadója címre? Marhára szubjektív a dolog. Simán jelölést kaphatna Csabax, Ksanyi-CFC és amióta összeszedetten játszik Kri1219 is.
A kezdő naplók jelölése még ösztönzőbben hatna, hogy rendesen készítsék a naplóikat. Sokan gondolkodtam már ezen is, hogy mi alapján lehetne az ilyen szavazást megejteni, de nem tudok semmi biztatót írni.

Még mielőtt valaki magára veszi a jelöltek közül és megsértődne, kérem ne tegye, mindenki előtt le a kalappal.  :ok:


Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 15, 2017, 14:39:49
Most értem el a kezdő naplók visszaolvasásához. Először is gratulálok Robmiller! :beerchug:

Másodszor pedig szerintem ennek így sincs sok értelme. Felvázolnám a problémáimat az Admin első hozzászólását is idézve:
"Amire nagyobb hangsúlyt fektetünk a jelöléskor:
- legalább heti rendszerességgel vezetett naplók
- átláthatóság
- pozitív hozamú tipparány/ROI
- tisztességes naplóvezetés
- tipp indoklása pár szóban"

Mindezeket összevetve egyedül CaeSar naplója fér bele. Még is mi a meghatározó a jelölések meghatározásában? Mi alapján van eldöntve, hogy 5 vagy 4 vagy 3 napló kap csak jelölést a hónap fogadója címre? Marhára szubjektív a dolog. Simán jelölést kaphatna Csabax, Ksanyi-CFC és amióta összeszedetten játszik Kri1219 is.
A kezdő naplók jelölése még ösztönzőbben hatna, hogy rendesen készítsék a naplóikat. Sokan gondolkodtam már ezen is, hogy mi alapján lehetne az ilyen szavazást megejteni, de nem tudok semmi biztatót írni.

Még mielőtt valaki magára veszi a jelöltek közül és megsértődne, kérem ne tegye, mindenki előtt le a kalappal.  :ok:

Valójában nincs gond maga a jelöléssel, hanem az van, hogy nincs értékelhető napló (csak nagyon kevés).

A jelölés/értékelés természetesen szubjektív, s az SPF stábja oldja ezt meg. Maga a szavazás csak a hab a tortán.

Ha van konkrét javaslat, akkor szívesen olvassuk azt.  :cya:

Hónap naplója - Augusztus 2017:

robmiller - Renovatio-projekt

Bendzsoo - Bendzsoo tippjei

Carpeks  - Carpeks tippjei


Elindult a szavazás!  :beerchug:


Köszi szépen mindenkinek, aki rám szavazott. Remélem ezúttal nem a "szép szemeimért" ment a voks!  ;) Most tényleg tudok örülni az eredménynek, úgy érzem tényleg jól sikerült a hónap! Köszi még egyszer!  :ok: :beerchug: