Szingapúr

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 18, 2017, 02:19:27, kontrafix
Most hogy itt van újra a nagy napló "láz"  meg próbálokpróbálok én is egy teljesen újat vezetni. Ismétlem csak próbálom vezetni. Nem tudom meddig lesz időm és kitartásom hozzá de minden tőlem telhetőt meg teszek a siker érdekében. A labdarúgás mellett a kosárlabdára fókuszáltam jobban az elmúlt hónapokban Nincsen már sajnos annyi időm mindig hogy élőben tudjam követni a focit és gólokra vadászszak. Valjukbe aki gólokra vadászik annak bizony kikell várnia azt a bizonyos pillanatot amikor úgy érzi hogy most meg kell fogadni azt a bizonyos 0.5 Overt. Próbálkoztam a meccsek előtti gólokra fogadással egy ideig (2.5, 3.5 over) de elég hamar beláttam hogy ez így nem jó nekem . Ezek után maradt a másik szenvedélyem a kosárlabda. A munkámnak köszönhetően elég sokat melózok éjszaka és így az NBA meccsek 70% tudtam követni élőben a meló mellett. NBAben az első két negyedet meg  félidőt erőltettem pontokra abból sikerült is össze gyúrnom egy kis adathalmazt a csapatokról. Mivel az NBA a végéhez közeledik az egyetemi kosár is véget ért így maradtak a csajok (WNBA). Itt is a félidő összesített pontjaira és a teljes pontszámra fogok összpontosítani.



04:00

Phoenix Mercury N - Indiana Fever N

Tipp: Első félidő 78.5 pont alatt lesz.

Odds: 1.85


Hajrá!

Egy kis foci a hétvégére.

2017.05.20

15:30

Köln - Mainz


A Bundesliga az utolsó fordulóhoz érkezik a hétvégén. A Kölnnek remek esélye nyílhat elkapni a Mainzot és ez által elcsipní a 6. helyet ami Európa Liga selejtezőbe jutást érhet. A Freiburg van a 6. helyen jelenleg de ők a Bayern otthonába látogatnak. Nem hinném hogy a Müncheni gárda vereséggel vagy egy x-el szeretné zárni a szezont a hazai közönség előtt. A Mainz nagyon gyenge idegenben. Mindösszesen 3 mérkőzést tudtak megnyerni idegenben ugyan ennyit tudtak döntetlenre hozni és 10 vereségbe futottakbele. A Kölni stadionban a közönség óriási támogatást fog adni a csapatnak és motiválni fogják őket a győzelemre mert hát ki nem szeretné Európai porondon látni a csapatát.

Tipp: Köln nyer

Odds: 1.65



Idézetet írta: kontrafix Dátum május 18, 2017, 01:19:09
.



04:00

Phoenix Mercury N - Indiana Fever N

Tipp: Első félidő 78.5 pont alatt lesz.

Odds: 1.85



01:00

WNBA

New Yorke Liberty N - Minnesota Lynx N

Tipp: 80.5 Pont alatt lesz az első félidő.

Odds: 1.87

#3 május 23, 2017, 00:36:57, kontrafix
Idézetet írta: kontrafix Dátum május 18, 2017, 02:18:46
Egy kis foci a hétvégére.

2017.05.20

15:30

Köln - Mainz


A Bundesliga az utolsó fordulóhoz érkezik a hétvégén. A Kölnnek remek esélye nyílhat elkapni a Mainzot és ez által elcsipní a 6. helyet ami Európa Liga selejtezőbe jutást érhet. A Freiburg van a 6. helyen jelenleg de ők a Bayern otthonába látogatnak. Nem hinném hogy a Müncheni gárda vereséggel vagy egy x-el szeretné zárni a szezont a hazai közönség előtt. A Mainz nagyon gyenge idegenben. Mindösszesen 3 mérkőzést tudtak megnyerni idegenben ugyan ennyit tudtak döntetlenre hozni és 10 vereségbe futottakbele. A Kölni stadionban a közönség óriási támogatást fog adni a csapatnak és motiválni fogják őket a győzelemre mert hát ki nem szeretné Európai porondon látni a csapatát.

Tipp: Köln nyer

Odds: 1.65


2-0

03:00

San Antonio Spurs - Golden State Warriors

Tipp: San Antonio Spurs +12.5 nyer

Odds: 1.76

A Spurs nem fogja feladni ma este. Hiába van két fontos sérült a csapatban foggal körömmel harcolni fognak a ma esti győzelemért. Hajrá Spurs :)

#5 július 20, 2017, 11:01:47, kontrafix
Élő!

Kosárlabda

1 negyed 3:10 : 14-12

Németország A2 - Horvátország

Tipp: Első félidő 76.5 főlé.

Odds: 1.90


40-38

#6 július 20, 2017, 19:11:32, kontrafix
11:10

Kosárlabda Fülöp-szigetek PBA D-League

Racal Motors - Batangas Team

Tipp: 174.5 pont alatt lesz a mérkőzés.

Odds: 1.87



90-95

Tippmixpron találtam rá a következő opcóra ami szerintem simán jöhet.

Labdarúgás

16:30

Svájci Kupa

Gambarogno - Winterthur

Tipp: Összesített gólok száma 5.5 felett.

Odds: 4.05


Idézetet írta: kontrafix Dátum augusztus 13, 2017, 15:12:10
Tippmixpron találtam rá a következő opcóra ami szerintem simán jöhet.

Labdarúgás

16:30

Svájci Kupa

Gambarogno - Winterthur

Tipp: Összesített gólok száma 5.5 felett.

Odds: 4.05


Végeredmény : 1-6

 :pimp:

16:00

Szlovákia # Liga II

Trebisov - Spisska Nova Ves

Tipp: 2.5 gól felett lesz a mérkőzés.

Odds: 1.72



Idézetet írta: kontrafix Dátum szeptember 17, 2017, 12:26:05
:pimp:

16:00

Szlovákia # Liga II

Trebisov - Spisska Nova Ves

Tipp: 2.5 gól felett lesz a mérkőzés.

Odds: 1.72


2-1

13 óra 20 perc múlva NBA rajt  :great: 8)

#12 október 20, 2017, 19:16:19, kontrafix
NBA

02:00

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Tipp: Első félidő összesített pontjai 104.5 felett lesz.

Odds: 1.90

54 - 38


Jae Crowder pontjai 11.0 felett lesz.

Odds: 1.90

11

#13 október 20, 2017, 16:48:55, kontrafix
NBA

04:30

Goldeb State Warriors - Houston Rockets

Tipp: James Harden sikeres 3 pontos dobásai 2.5 felett lesz.

Odds: 1.70


5

#14 október 20, 2017, 19:17:29, kontrafix
Újra itt vagyok :D Kicsit magamhoztértem az elmúlt két nap alatt úgyan is Gordon Hayward sérülését látván 5 percel az NBA szezon kezdete után lesokkolt. Clevland sikert vártam a meccstől teljesült is de a kirakott tippem hogy 104.5 felett lesz a félidő az sajnos nem. Nem tudom hogy ha Hayward nem sérült volna meg akkor lejöhetett  volna  a tipp vagy sem ezt nem tudom már meg ítélni de sajnos ez így bukó volt. A 2. Tippem Jae Crowder pontjai voltak 11.0 főlé. Szépen csordogáltak a pontok tőle  a félidőben már 11 pontnál járt én nyugodtan kipipáltam hogy ez sima WIN aztán a meccs végén lett egy fa..a push belőle úgyan is 11 ponton maradt :/

Ezek után jött a várva várt mérkőzésem a GSW - HOU melyen abban reménykedtem titkon hogy megverjük őket de valójában abban hogy "Jajj Istenem csak pár ponttal maradjunk allul a GSW ellen"  és hát hogy James Harden dobja meg az áhított 3 db triplámat..... (befostam a röhögéstől amikor 2.5 határt adtak meg).... Ahogy vártam félidőig meg is dobta a 3 mat már. És mind ezek után jött az ominozus pillanat amikor a 4. negyedben Harden szakállából előjőtt még egy kéz plusz pár ponttal és meg fordítottuk az eredményt és legyürtük Curryéket. ( a meccs után J. Hardenről kép letőlt és minden GSW szurkoló haveromnak elküldve hogy igen igen meg bas.tunk titeket :D még akkor is ha csak 0.01 mp mullot hogy Durant kosarát nem adták meg) na egy szó mint száz 1 győztes 1 vesztes és 1 tét visszafizetős tipp van mögöttem.

Tegnapi napon sajnos nem értem rá beirni a tippeket utólag  meg nem is fogom már.

Mára viszont pár ötlet így 1 órával a Toronto meccs előtt. Kyle Lowry assistjai 6.5 felett szerintem simán jó lehet 1.62 (Bet365). Aztán ilyen halál gyenge Chicago ellen akár gálázhatnának is egyet otthon,  szóval a Toronto Raptors csapat összesített pontjai 110 fölé 1.83 (Bet365) szintén jó lehet.

Az Oklahoma meccsre nagyon kiváncsi vagyok végre mit mutat a szuper alakulat élesben. Itt Russel Westbrook assistjai tüntek jónak 10.5 főlé 1.90 (Bet365) és az  első félidő összesített  pontjai 113.0 főlé 1.83(Bet365) 

Ennyi mára pluszban még egy tippemet beirtam az Amerikai Sportok NBA naplóba is. :D