25€-ból 15 lépéssel 10000!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hajra en drukkolok neked.
Tavaly volt egy tippado oldal (elofizetos) ahol ilyen strategiaval sokat nyertem, igaz nem ilyen szorzokkal. Kb 2 naponta volt tipp, 1,10-1,20 szorzoval, mindig all in kellett rakni, aprilis elejetol julius kozepeig egy se ment el.

Mai random tipp:

Juventus 11-es parbajban nyer 12es szorzó



1 perccel az egyenlitö gol elött raktam ????

Idézetet írta: MacRoy Dátum június 03, 2017, 21:18:26
1 perccel az egyenlitö gol elött raktam ????
Szerencséd van! Én mindig utána szoktam. ;)

150el juve 1.5 over? Jelenleg 1.9 az oddsz






10 perc van vissza es mindket csapat nyomja szerintem bejöhet

Gratulálok a tegnapi over3.5 elő fogadasodnak. A 15 lépés néha 10 euró , néha 100 ? Vagy már te sem hiszed ,h sikerül ? Az elszorakozott pénz is pénz , de terv nélküli és  vaktában lövöldözés és gyorsan fogadni ami most megy élőben típusú fogadó aligha sikeres. Remelem sikerül egy szép sorozatot villantani, és megéri betérni a naplódba.

Idézetet írta: sunik29 Dátum június 04, 2017, 09:12:13
Gratulálok a tegnapi over3.5 elő fogadasodnak. A 15 lépés néha 10 euró , néha 100 ? Vagy már te sem hiszed ,h sikerül ? Az elszorakozott pénz is pénz , de terv nélküli és  vaktában lövöldözés és gyorsan fogadni ami most megy élőben típusú fogadó aligha sikeres. Remelem sikerül egy szép sorozatot villantani, és megéri betérni a naplódba.

Szerencsejätekrol beszelünk, jo tipp nincs csakis szerencse. A 15 lepeses dolgot mindig 25€-val kezdem, de 2 hetente igazabol egyszer kezdem el. Amellett elo fogadäsokat kötögetek, ugy, es csakis olyan meccsre, amit elöben nezek. Hosszutavon meg egyszer sem voltam minuszos, tartom a pluszt. Van olyan honapom amikor termeszetesen bukoszeriaban vagyok de akkor altalaban 1-2 napra visszavonulok, rendbeszedem a gondolataim es ujra kezdem. Ez annyit jelent, hogy ha egy szeriaban 300€-t bukok akkor egy idöre abbahagyom.