Vizes VB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Kapás Bogitól én 800-on vagy 1500-on várok jó eredményt, ott azt mondom valamelyik számban dobogós lehet, akár ezüstérmes. Ledecky-t ugye nemigen lehet verni.
A 400-at bevallottan alárendeli kissé a 800-nak és az 1500-nak + voltak gondjai idén, mentális és fizikai problémák is, nem volt zökkenőmentes felkészülése. Én 400-on 4-5. helyre várom, a másik két számban érmes lehet simán.
De persze hátha tévedek és rögtön a 400-on nagyot megy majd.

Magyar úszók vasárnapi programja:

férfi 400 gyors: Kalmár Ákos (döntő: 17:30?)
női 100 pillangó: Szilágyi Liliána (középdöntő 17:30?)
férfi 50 pillangó: Cseh László (középdöntő 17:30?)
női 200 vegyes: Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna (középdöntő 17:30?)
férfi 100 mell: Gyurta Dániel (középdöntő 17:30?)
női 400 gyors: Kapás Boglárka, Késely Ajna (döntő: 17:30?)
női 4×100 gyorsváltó: Magyarország (döntő: 17:30?)
férfi 4×100 gyorsváltó: Magyarország (döntő: 17:30?)



E l ő z e t e s e k :

Vizes vb: Vasárnap a férfiak is elkezdik!
Vizes vb: Kapás Bogi szállíthatja az első magyar érmet

Katie Ledecky bitang formában van.

Azért Ajnától 15 évesen nagy szó, hogy döntőt úszik 400-on. Csak így tovább  :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 23, 2017, 11:27:49
Azért Ajnától 15 évesen nagy szó, hogy döntőt úszik 400-on. Csak így tovább  :ok:

Szépet ment nagyon, 6 századra az egyéni csúcsától így délelőtt, nem kis teljesítmény ez :)

Idézetet írta: peshark Dátum július 23, 2017, 11:46:11
Szépet ment nagyon, 6 századra az egyéni csúcsától így délelőtt, nem kis teljesítmény ez :)

Este pontszerző lesz :-)

ez a 4x100 gyorsváltó igen vad volt! :beerchug: :great:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 23, 2017, 11:56:56
Este pontszerző lesz :-)

Remélem sikerül neki egy egyéni csúccsal valami jót menni :)

Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2017, 12:06:26
ez a 4x100 gyorsváltó igen vad volt! :beerchug: :great:

Pedig az átlagembernek nem hiszem, hogy 2-nél több név ismerős volt a fiúk közül, de hatalmasat mentek, örülnék neki ha egy dobogót összehoznának a döntőben, bár ez elég merész gondolat, de hátha.. :)

Estére:

A favoritok Horton és Sun Yang nem volt meggyőző

400 m gyors férfi: Aubock 1-3: 2.25
                           Mckeon 1-3: 6.50

400 m gyors női: Kapás 1-3 2.75                 

Nem tudom, hogy előre meghatározták-e a magyarok, hogy milyen sorrend lesz a 4x100-on a döntőben, de lehet nem úgy kéne úszni, mint az elődöntőben.

Kozma jól kezdett, de Bohus mint említette is nem sokat úszott idén gyorsat, plusz láthatólag lassabb volt a többieknél. Én úgy változtatnék, hogy Kozma egy erős kezdést megnyom, utána jön Bohus, majd Németh és a végére Holoda, akiben ahogy Czene is mondta láthatólag a legtöbb tartalék maradt.

u.i.: Czene Ati hatalmas.  ;D

Czene ahogy utalt rá, azért kb kiúszták magukat a srácok, túl nagy javuláson én nagyon meglepődnék, de már ezért az előfutamért is megérte, nagyon korrekt volt ezt látni, ahogy ezek a topnemzetekkel együtt jönnek. 8)

Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2017, 13:31:41
Czene ahogy utalt rá, azért kb kiúszták magukat a srácok, túl nagy javuláson én nagyon meglepődnék, de már ezért az előfutamért is megérte, nagyon korrekt volt ezt látni, ahogy ezek a topnemzetekkel együtt jönnek. 8)

Szerintem meg pont van még benne. Este úsznak, közönség és felszabadultság, ráadásul pont az amerikaiak mellett úsznak....
Pontszerzők lesznek...talán bronz

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 23, 2017, 13:25:16
Nem tudom, hogy előre meghatározták-e a magyarok, hogy milyen sorrend lesz a 4x100-on a döntőben, de lehet nem úgy kéne úszni, mint az elődöntőben.

Kozma jól kezdett, de Bohus mint említette is nem sokat úszott idén gyorsat, plusz láthatólag lassabb volt a többieknél. Én úgy változtatnék, hogy Kozma egy erős kezdést megnyom, utána jön Bohus, majd Németh és a végére Holoda, akiben ahogy Czene is mondta láthatólag a legtöbb tartalék maradt.

u.i.: Czene Ati hatalmas.  ;D

Figyu: Az idő relatív  :)


Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 23, 2017, 13:39:02
Szerintem meg pont van még benne. Este úsznak, közönség és felszabadultság, ráadásul pont az amerikaiak mellett úsznak....
Pontszerzők lesznek...talán bronz
Legyen így! :)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 23, 2017, 13:22:10
Estére:

A favoritok Horton és Sun Yang nem volt meggyőző

400 m gyors férfi: Aubock 1-3: 2.25
                           Mckeon 1-3: 6.50

400 m gyors női: Kapás 1-3 2.75                 

Sun Yang tartalékolt, Kapás hajrája nem volt az igazi. a nyilatkozata alapján pedig valami nincs rendben.