Vizes VB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkoráááát úsztak!!! Hatalmas gratulációk nekik  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ugye-ugye ;)
Hihetetlen mit usztak a fiuk, minden elismeresem!! :beerchug:

#32 július 24, 2017, 01:15:51, SPF Előzetes
A vizes vb hétfői magyaros programja:

9:30 - úszó előfutamok
női 100 m hát (Hosszú Katinka)
férfi 100 m hát (Balog Gábor)
női 100 m mell (Sztankovics Anna)
férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Bernek Péter)
női 1500 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)

17:30 - úszó elődöntők, döntők
férfi 100 m hát (elődöntő – Balog Gábor?)
női 100 m mell (elődöntő – Sztankovics Anna?)
női 100 m hát (elődöntő – Hosszú Katinka?)
férfi 200 m gyors (elődöntő – Kozma Dominik, Bernek Péter?)
női 200 m vegyes (döntő, Hosszú Katinka)

20:30 - női vízilabda negyeddöntő
Magyarország - Kanada



E l ő z e t e s e k :

Úszás: Világrekord a levegőben
Vízilabda: Kanada ellen folytatják a lányok

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 23, 2017, 11:56:56
Este pontszerző lesz :-)

Abszolút nem értem ezt a dumát, a tv-ben is ezt nyomják. Egy vizes VB-n mit számít a pontszerző hely, az olimpián sincs sokkal több értelme amúgy.

Vizes vb: Bronz után jöhet az arany?!

Hosszú Katinkának 200 vegyesen kinézőben van egy arany, a délelőtti és a délutáni úszásakor is 2:07-tel kezdődő időt repesztett. Négyből három úszásnemben a leggyorsabb, nem véletlen, hogy toronymagas favoritja a 200 vegyes döntőjének. Olvasd tovább ITT!


Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 24, 2017, 07:59:21
Abszolút nem értem ezt a dumát, a tv-ben is ezt nyomják. Egy vizes VB-n mit számít a pontszerző hely, az olimpián sincs sokkal több értelme amúgy.
Van értelme!
Méghozzá a pénz! Nem kevés!
Lásd:


A magyar focisták semmitmondó nyilatkozatai után egy élmény hallgatni a magyar vízilabdások, úszók összetett, ööö-zés nélküli, értelmes mondatait.

Ledecky 1100 méter után "lekörözte" az utolsót. Célba ért, pihent kicsit, aztán az utolsónak csengettek az utolsó 100-ra. Brutál ;D

Idézetet írta: csabax Dátum július 24, 2017, 10:04:13
Van értelme!
Méghozzá a pénz! Nem kevés!
Lásd:


Igen, meg hát számon tartják mióta a világ világ, értékes egy 4-5. hely is még ha általában mindenki inkább csak a győztesekkel foglalkozik a verseny után, akkor is.
A pénzdíj meg egész pofás, egy 4. hellyel lehet majdnem másfél millió forintot keresni. Azt nem tudom, hogy ilyenkor ez az összeg egy az egyben a versenyzőt illeti vagy az Úszószövetség kapja?  Vagy valami köztes megoldás van?

Én világcsúcsot vártam Peatytől, így kicsit csalódás, de nagyon sima volt ez.

5,3 milliót ér Hosszúnak egy vb-arany
"A legtöbb pénzt nem meglepő módon az úszók kapják, 42 számban összesen 2,52 millió dollár nyerhető. Minden világbajnok 20 ezer dollárt, vagyis 5,3 millió forintot kap az egyéni számokban, a világcsúcs 30 ezer dollárt, forintban 8 milliót ér az úszószámokban."
http://index.hu/sport/2017/fina_vizesvb_budapest/2017/07/24/vizes_vb_nemzetkozi_penzdijak/

Piszok kemény ez a meccs Kanada ellen.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 24, 2017, 07:59:21
Abszolút nem értem ezt a dumát, a tv-ben is ezt nyomják. Egy vizes VB-n mit számít a pontszerző hely, az olimpián sincs sokkal több értelme amúgy.

1. Felvilágosítalak: Fogadás szempontjából hála a Tippmixpronak lehet arra is fogadni, hogy pontszerző lesz.
Megjegyzés: Persze ha Te bónuszodról van szö, amit mondjuk az V. helyért mint pontszerző nyerted, egyből majrézol, hogy a hol a pénzem.
2. a világ egyik legnépszerűbb egyéni sportágában igenis örülők annak, hogy vki pontszerző mert ő világon abban a számban a legjobb 8ban van.

Egyben szomorú számomra, hogy nem tudsz örülni annak, hogy Ajna 6ik lett.

A pontszerzést azért említik és azért fontos (többek között) mert az alapján(is) osztják a támogatásokat

.

Idézetet írta: TiB Dátum július 24, 2017, 21:17:51
Piszok kemény ez a meccs Kanada ellen.

Kemény meccs volt, de két súlyos védelmi hibánkat a kanadai csapat kihasználta, amikor pedig mi kontrázhattunk volna le őket elrontottuk. A másik, hogy nagyon nem mertek a lányok dobni. Járatták a labdát mondhatni feleslegesen, el kellett volna vállalni a dobásokat. A hangulat nagyon jó volt, csak az eredmény nem lett meg.  :'(