Meccs végi gól (duplázással)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 21, 2017, 12:21:13, ereghard
Üdv

Tudom,hogy sokaknak feláll a szőr a hátán ha meghallja a tétemelés szót,de én mégis bedobok ide egy ilyen naplót,egészen addig,amíg be nem bukom.
A lényeg annyi,hogy ha egy meccsen 80 perc körül van legalább 6 de inkább 7 vagy több gól,akkor arra fogadok,hogy lesz még egy,mikor a szorzó eléri a 2-t.5 körig megyek el,utána le leszek nullázva ha 5-ből semmi nem jön.
Na de akkor ha jól látom már van is egy meccs,ami megfelel:

LynnToppf-Gjovik/Lyn : 9,5 gól felett 84' 6-3-nál 50ft-tal.


edit:még annyi,hogy 1550ft-tal indulok és így néznek ki a tétek:
1.meccs:50
2.meccs:100
3.:200
4.:400
5.:800

Sok szerencset!
En is gondoltam mar erre, de egysegnyi tettel mert azt vettem eszre hogy ahol sok a gol ott a vegen altalaban van meg 1-2.
Latom ez a meccsed elment, szerintem elegedj meg kicsit kevesebb gollal, meg ez a meccs mar a csoportban a 2.legtobb golos meccs volt eddig es a rekordok ritkan dolnek meg, ebbol is ki lehet akar indulni. Persze ettol fuggetlenul meg lohettek volna.

lehet valami abban amit mondasz,bár ezek 66 perc alatt lőttek 9 gólt,utána semmi,a 9. gól után elég komoly szorzó lehetett arra,hogy nem lesz több gól,szerintem ez jó választás volt annak ellenére,hogy elment

#3 június 20, 2017, 13:48:29, ereghard
Alakul két újabb meccs, egy ausztrál 7-0 meg egy barátságos 5-1 70 perc körül vannak

edit:remélem senkit nem ugrattam rá ezekre,az ausztrálnál nevetséges módon 87. percig kellett volna várni,hogy elérje a 2-t a szorzó,a barátságos meccs meg egyszerűen nem tetszett

Én mondok neked egy sokkal jobbat :)

Válassz olyan meccseket, ahol minél kevesebb gól van a 80. percnél, akár nulla vagy egy. Ha ilyen meccseknél 80:00-nál 2,00 (vagy 1,90-1,95) odds van arra, hogy lesz még gól, nyugodtan fogadj rá, többször fog bejönni, mint nem. Ha már eleve sok gól van, az már önmagában arra motiválja a fogadót, hogy tegyen a "lesz még gól"-ra, de a helyszíni oddsmester a kevés gólos meccsen is nagy biztonsággal tudja megállapítani, hogy benne van-e még a gól a meccsben, vagy sem.
Ugyanez érvényes első félidőkre 30:00 percnél. 2,00 odds körül bátran lehet gólra tenni, de ha ugyanez 2,40-2,60 stb., akkor kevésbé érdemes gólt várni.

Másik oldalról közelítve pedig: 70.-80. perc közt 2,40-2,20 oddson fogadj arra, hogy nem lesz gól. Előbb-utóbb minden meccsen befejezik a gólgyártást, és ilyen fogadásnál a cash out által felvehető pénz is csak növekszik, nem kell a végét sem kivárni. Az említett 0-7-es ausztrál meccsen is biztos volt vagy 3-as, 4-es oddsa annak, hogy nem lesz már gól 70. perc körül.

Idézetet írta: flamman Dátum június 20, 2017, 14:40:35
Én mondok neked egy sokkal jobbat :)

Válassz olyan meccseket, ahol minél kevesebb gól van a 80. percnél, akár nulla vagy egy. Ha ilyen meccseknél 80:00-nál 2,00 (vagy 1,90-1,95) odds van arra, hogy lesz még gól, nyugodtan fogadj rá, többször fog bejönni, mint nem. Ha már eleve sok gól van, az már önmagában arra motiválja a fogadót, hogy tegyen a "lesz még gól"-ra, de a helyszíni oddsmester a kevés gólos meccsen is nagy biztonsággal tudja megállapítani, hogy benne van-e még a gól a meccsben, vagy sem.
Ugyanez érvényes első félidőkre 30:00 percnél. 2,00 odds körül bátran lehet gólra tenni, de ha ugyanez 2,40-2,60 stb., akkor kevésbé érdemes gólt várni.

Másik oldalról közelítve pedig: 70.-80. perc közt 2,40-2,20 oddson fogadj arra, hogy nem lesz gól. Előbb-utóbb minden meccsen befejezik a gólgyártást, és ilyen fogadásnál a cash out által felvehető pénz is csak növekszik, nem kell a végét sem kivárni. Az említett 0-7-es ausztrál meccsen is biztos volt vagy 3-as, 4-es oddsa annak, hogy nem lesz már gól 70. perc körül.

egyelőre maradok az elképzelésemnél,de azon én is gondolkodtam már,hogy 0-0-nál fogadok arra,hogy lesz gól,lehet indítok arra is egy vonalat majd
viszont underre valahogy nem szeretek fogadni,olyankor mindig egyből jön a gól,sokkal stresszesebb,meg elvileg a csapatok is gólra mennek(kivéve néhány esetet)

Ahogy eszre vettem eleg sokszor van gol ha dontetlen az allas a vege fele, es mar van is par gol pl 2-2, talan ebbol is kiindulhatsz. www.soccervista.com oldalom tudod nezni melyik bajnoksagokban van keves dontetlen, ott ha sok a gol a vege fele de x az allas meg jo esellyel johet a gol. Bari meccsekre viszont a vegen sok golnal hulyeseg tenni, foleg ha valamelyik csapat nagyon elhuzott, mert hosszabbitas nem nagyon van.
Arab meccseknel viszont nem ritka a 6-7 perc hosszabbitas sem.

Idézetet írta: kri1219 Dátum június 20, 2017, 16:30:33
Ahogy eszre vettem eleg sokszor van gol ha dontetlen az allas a vege fele, es mar van is par gol pl 2-2, talan ebbol is kiindulhatsz. www.soccervista.com oldalom tudod nezni melyik bajnoksagokban van keves dontetlen, ott ha sok a gol a vege fele de x az allas meg jo esellyel johet a gol. Bari meccsekre viszont a vegen sok golnal hulyeseg tenni, foleg ha valamelyik csapat nagyon elhuzott, mert hosszabbitas nem nagyon van.
Arab meccseknel viszont nem ritka a 6-7 perc hosszabbitas sem.

ez is jól hangzik,lehet erre is indítok majd egy vonalat

Idézetet írta: ereghard Dátum június 20, 2017, 15:42:44
egyelőre maradok az elképzelésemnél,de azon én is gondolkodtam már,hogy 0-0-nál fogadok arra,hogy lesz gól,lehet indítok arra is egy vonalat majd
viszont underre valahogy nem szeretek fogadni,olyankor mindig egyből jön a gól,sokkal stresszesebb,meg elvileg a csapatok is gólra mennek(kivéve néhány esetet)

Na igen, underre én sem nagyon szeretek, nálam is mindig olyankor rúgnak még vagy 2-t...

De megközelíthetjük onnan is, hogy minden meccs 0-0-ról indul, egy jó under tipp az első pillanattól fogva nyertes, kérdés, hogy mikor fordul át vesztőbe.

Idézetet írta: flamman Dátum június 21, 2017, 10:46:37
Na igen, underre én sem nagyon szeretek, nálam is mindig olyankor rúgnak még vagy 2-t...

De megközelíthetjük onnan is, hogy minden meccs 0-0-ról indul, egy jó under tipp az első pillanattól fogva nyertes, kérdés, hogy mikor fordul át vesztőbe.

és milyen meccsekre gondoltad rakni,hogy már nem lesz több?ahol már lejött sok gól?

#10 június 21, 2017, 12:02:53, ereghard
megy most egy meccs, davao aguilas-meralco sparks 2-2 80. percben már fogadható volt 2-es szorzón a 4,5 gól felett
úgyhogy ezzel meg is van a 2. fogadás 100ft-ért

edit:ezt azért találtam jónak,mert a meralco elég ritkán játsztik döntetlent,végül ez sem jött,maradt a 2-2

Az első elképzelésemet mindenesetre dobom, mert annak semmi értelme, hogy napokat kell várni egy megfelelő meccsre, úgyhogy lejjebb megyek legalább 4 gólos meccsre, pl olyanokra mint az előző fogadás vagy ha a gyengébb csapat vezet

#12 június 21, 2017, 13:09:39, ereghard
Olympic fc u20 - western pride u20 3-3-nál 82.percben 200ftért (western pride még nem x-elt)

Edit: 88.percben 3-4, ez most jött

Idézetet írta: ereghard Dátum június 21, 2017, 11:17:42
és milyen meccsekre gondoltad rakni,hogy már nem lesz több?ahol már lejött sok gól?

Sajna ezt én sem tudom. De régóta foglalkoztat engem is a téma, csak még nem mélyedtem el annyira a mikéntjében, hogy elkezdjek valami szisztémát ráhúzni. Viszont nálam a meccs addigi gólszáma lényegtelen, sokkal inkább arra koncentrálok, hogy a hátralévő időbe az oddsmester belelátja-e a gólt vagy sem.

#14 június 21, 2017, 21:35:25, ereghard
kilátásban egy újabb jónak tűnő meccs,norvég u19-es nardo u19-byasen u19 2-2,már csak a szorzóra kell várni

szerk.: megfogadva 79. percben 50el