Wimbledon 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!


Feli Lopez játékát látta valaki tegnap? Miért adta fel? Van rá esély, hogy ma kiáll a páros meccsre?

Még hétfőn tettem rájuk egy settes irodánál, és nem szívesen buknám be a tétet feladás miatt.

Jól hazavágták a tenisz közvetítéseket eurosportnál,nézhetjük 1 csatornán kizárólag a dögunalom meccseket

Idézetet írta: pukk Dátum július 07, 2017, 14:48:14
Jól hazavágták a tenisz közvetítéseket eurosportnál,nézhetjük 1 csatornán kizárólag a dögunalom meccseket

Itt jön képbe a bet365 élő közvetítés:cya:

Hamar gatyára mentek a pályák, kb szerdán már csak föld volt a kisebb pályáknál az alapvonal, de most ahol Ostapenkoek is jatszottak, ott fű sok nem maradt.. :D Ennyire gyenge most a gyep, vagy kemènyebbek a cipők vajon?!  :-\ :-\

#19 július 07, 2017, 20:38:30, markymark
Nem voidos irodában érdemes tenni  Fogninit. Nem néz ki valami jól Murray. Láthatóan fáj neki a dereka. Ha elbukja 3.at szerintem feladja.

Idézetet írta: markymark Dátum július 07, 2017, 20:35:46
Nem voidos irodában érdemes tenni  Fogninit. Nem néz ki valami jól Murray. Láthatóan fáj neki a dereka. Ha elbukja 3.at szerintem feladja.

Murray akkor is láthatóan szenved, ha egy légy leszarja a vádliját. Persze, ettől még lehet baja.  ;)

Bolond Tsonga ahelyett, hogy még lehozta volna az adogatását és 6-6-tal mentek volna aludni, ő kérte a suspendet a bírótól, Querrey pedig még mondta is, hogy just one more game... holnap ebből az lesz, mint Olivo ellen, hogy azonnal brék :D

Hali!
Gondolom nézted az oddsokat, mit ad az azonnali break?
49. játék nyertese  Querrey  9.00         Tsonga 1.071

Remélem nem lesz egyből break. Hajrá Tsonga!

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 08, 2017, 10:24:37
Hali!
Gondolom nézted az oddsokat, mit ad az azonnali break?
49. játék nyertese  Querrey  9.00         Tsonga 1.071

Remélem nem lesz egyből break. Hajrá Tsonga!


Szia,

Ezek csak szorzók, ugyan ezek a szorzók is játék közben amikor már be van melegedve az ember és jól bemérte a pályát mint pl. első adogatásra vagy mint pl. most is, viszont azért ha nem buki szemmel nézzük hanem reálisan nem ugyan akkora az esély, én sokat foglalkozom hold / breakkel és első adogatásra SOHA nem szoktam tenni mert általában az lutri, megfigyeltem azt is hogy ilyenkor mikor szünet aki adogat újra elsőnek szintén lutri szokott lenni, szóval szerintem igaza van simán benne van a break rögtön. 

Na ezt szépen megéreztétek, nem tudom miért volt ez így jobb Tsongának  :redchug:

Én tovább boncolgatom a pálya minőségét.
https://twitter.com/Shahovez/status/883298946826866688 Itt is látszik, hogy nagy a különbség, Mladenovic nyilatkozta is, hogy gyakorlatilag semmi fű nincs az alapvonalaknál, nagyon száraz a pálya és lassú. Ez a nagy szervásoknak kevésbé jelent jót..

Wozniacki pontosan lemásolja Kerbert. Szett és break hátrány, majd az utolsó pillanatban break, majd megnyeri a tb-et. Remélem a harmadikban is lemásolja Angiet.

#26 július 10, 2017, 11:07:50, peshark
Mára azért lehet szép oddsokat fogni.. A nőknél nagy csatákat várok már, Kerber kizúg, Konta meg húzza 2-0-val. Ffiaknál a két legnagyobb simán 3-ban megoldja  ;)

J. Ostapenko - E. Svitolina
Több, mint 21,5 (Játékszám 21,5) 1.80

A. Radwanska - S. Kuznetsova
Több, mint 21,5 (Játékszám 21,5) 1.83

A. Kerber - G. Muguruza Blanco
G. Muguruza Blanco (A mérkőzés győztese) 1.61

V. Azarenka - S. Halep
Több, mint 21,5 (Játékszám 21,5) (Ez nálam nagy tipp) 1.80

V. Azarenka - S. Halep
3 (Játszmák száma) 2.37

J. Konta - C. Garcia
J. Konta 2:0 (Pontos végeredmény) 1.90

R. Nadal - G. Müller
R. Nadal 3:0 (Pontos végeredmény) 1.66

G. Dimitrov - R. Federer
R. Federer 3:0 (Pontos végeredmény) 1.83

#27 július 10, 2017, 09:57:10, butyi
Idézetet írta: peshark Dátum július 10, 2017, 09:37:23
Mára azért lehet szép oddsokat fogni.. A nőknél nagy csatákat várok már, Kerber kizúg, Konta meg húzza 2-0-val. Ffiaknál a két legnagyobb simán 3-ban megoldja  ;)

J. Ostapenko - E. Svitolina
Több, mint 21,5 (Játékszám 21,5)

A. Radwanska - S. Kuznetsova
Több, mint 21,5 (Játékszám 21,5)

A. Kerber - G. Muguruza Blanco
G. Muguruza Blanco (A mérkőzés győztese)

V. Azarenka - S. Halep
Több, mint 21,5 (Játékszám 21,5) (Ez nálam nagy tipp)

V. Azarenka - S. Halep
3 (Játszmák száma)

J. Konta - C. Garcia
J. Konta 2:0 (Pontos végeredmény)

R. Nadal - G. Müller
R. Nadal 3:0 (Pontos végeredmény)

G. Dimitrov - R. Federer
R. Federer 3:0 (Pontos végeredmény)
odds nincs?  ;D :D :beerchug: