Magyar Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2018, 11:05:13
Az elmúlt három szezonban nem tudott nyerni a Vidi a nyitókörben. Azt mondjuk bevallom, nem nagyon látom magam előtt a Kisvárda sikert, de egy X2-őt 3.40-ért be lehet próbálni.

Ezzel a plusz infoval még inkább value betnek érzem a Várda +1.5 hendit 1.90-ért!

A statisztika alapján elég gyászos egy csapat ez a Gyakadémia. Szép volt Loki!

Őszíntén kíváncsi vagyok. Mit gondoltok a Sevilla - Újpest első meccsről? A bukik 2.25 góllal ítélik jobbnak a Sevillát (azt adják 2.00-ás odds körül). A határ felett vagy alatt lesz az Újpest?

NB1: Az Örökrangadó árnyékában

Vasárnap rendezik meg a 213. Örökrangadót! Kevesen vannak, akik ne tudnák, hogy ez a párharc két pesti klub, nevezetesen az MTK és a Ferencváros rivalizálását foglalja magába! Bár jó ideje ezen ütközetek favoritjának a Fradi számít, a frissen feljutott kék-fehér hazaiak is kedvező előjelekkel várhatják az ütközetet! Olvasd tovább ITT!

Hát ezen a Diósgyőr meccsen van minden, de amit a bíró művel az kritikán aluli...

azért az se volt semmi amit Knézy művelt...mondanám hogy a turul mezeseknek, de a Diósgyőr is turulban volt  ;D

Kisvárda frankón vb-formában tolja, kár, hogy a meccseiken nem lehet öngólra meg büntetőre fogadni  ;D
Egyébként az első két fordulóban volt tizi bőven, bet365 kitehetné a kínálatba, és akkor még több lenne  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 30, 2018, 16:41:58
Kisvárda frankón vb-formában tolja, kár, hogy a meccseiken nem lehet öngólra meg büntetőre fogadni  ;D
Egyébként az első két fordulóban volt tizi bőven, bet365 kitehetné a kínálatba, és akkor még több lenne  ;D

Fogadj végeredményre ha van vér a puccantóba. A 4:0 már be van járatva.....

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 30, 2018, 16:41:58
Kisvárda frankón vb-formában tolja, kár, hogy a meccseiken nem lehet öngólra meg büntetőre fogadni  ;D
Egyébként az első két fordulóban volt tizi bőven, bet365 kitehetné a kínálatba, és akkor még több lenne  ;D
Eddig úgy tűnik, hogy megfelelően működik a modell.  ;)


Elemért felállították Kisvárdán:
http://kisvardafc.hu/hir/a-valtas-mellett-dontottek/879

Azt gondolom nem rajta múlt ez, de nyilván ilyen kezdés után valamit lépni akartak, ez volt a legkönnyebb megoldás.
Abban sem vagyok biztos egyébként, hogy ezek az igazolások, meg hogy ezzel a kerettel kell nekivágni az NBI-nek, szóval hogy ez teljes egészében Elemér ötlete volt, de lehet még részben sem. Inkább Révészre tippelnék:-)

Én összességében nem pártolom a kis települések NB1 es szereplését. Méghozzá azért nem mert hosszútávon nem fenntartható. Látjuk hogy Kisvárdánál sokszor nagyobb települések és agglomerációk is képtelenek NB1es klubot HOSSZÚTÁVON fenntartani, lásd Kaposvár,Pécs, stb stb

Most még van pénz dögivel de aztán majd amikor Seszták Miki és spanjai megunják, hogy egy feneketlen kútba tolják a pénzt akkor visszakerül oda a Kisvárda, ahová való. NB2 és NB3. Ahová való az nem a szurkolók elhivatottságára értem, mert tényleg szép hogy a stadion méretéhez képest nagyon magas %ban kihasznált,de összességében ez kevés szerintem egy NB1hez.


Amúgy hogy védjem is őket egy picit, én nem csodálkozom hogy ennyi a külföldi. Mindenki tudja hogy sokkal olcsóbbak mint a magyar játékosok. Minőségi magyar játékost nem tudnak igazolni, hisz ki menne Kisvárdára. Gyanítom sem a fizetését nem bírnák el, sem a játékos nem szívesen játszana Szabolcs megyében egy "unalmas" kisvárosban. Maradnak a kókler és olcsó külföldiek mert ugye magyarból csak a kiégett, vagy a tehetségüket kihasználni nem tudók maradnak. (Gosztonyi pl)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 30, 2018, 19:51:25
Én összességében nem pártolom a kis települések NB1 es szereplését. Méghozzá azért nem mert hosszútávon nem fenntartható. Látjuk hogy Kisvárdánál sokszor nagyobb települések és agglomerációk is képtelenek NB1es klubot HOSSZÚTÁVON fenntartani, lásd Kaposvár,Pécs, stb stb

Most még van pénz dögivel de aztán majd amikor Seszták Miki és spanjai megunják, hogy egy feneketlen kútba tolják a pénzt akkor visszakerül oda a Kisvárda, ahová való. NB2 és NB3. Ahová való az nem a szurkolók elhivatottságára értem, mert tényleg szép hogy a stadion méretéhez képest nagyon magas %ban kihasznált,de összességében ez kevés szerintem egy NB1hez.


Amúgy hogy védjem is őket egy picit, én nem csodálkozom hogy ennyi a külföldi. Mindenki tudja hogy sokkal olcsóbbak mint a magyar játékosok. Minőségi magyar játékost nem tudnak igazolni, hisz ki menne Kisvárdára. Gyanítom sem a fizetését nem bírnák el, sem a játékos nem szívesen játszana Szabolcs megyében egy "unalmas" kisvárosban. Maradnak a kókler és olcsó külföldiek mert ugye magyarból csak a kiégett, vagy a tehetségüket kihasználni nem tudók maradnak. (Gosztonyi pl)

Azt kell mondjam, hogy nagyon jól látod a dolgokat. Bravo!  :beerchug:

Összességében a feneketlen kúttal kapcsolatban lenne észrevételem. A visszaosztásos részt nem ismerjük. Lehet, mit lehet, szinte biztos, hogy nem minden összeg ér le annak a bizonyos kútnak az aljára.

A kép címe:


"Meglátja Mester menni fog!"





Személy szerint nagyon sajnálom a történteket.
Tavaly nyáron is mindent megtettek hogy ellehetetlenítsék a munkáját. A hazai piacon jól csengő neveket engedtek el az akkori keretből és "no name" játékosokkal butították a keretet. Ezzel még meg tudott birkózni, sőt a kisvárdai labdarúgás legnagyobb sikerét érte el az első osztályba jutással.

Az idei "migránshullám" már Őt is elsöpörte. Nem az a baj, hogy tele vagyunk légiósokkal, hanem az, hogy nem tudnak focizni.

A VÁRKERTI VITÉZEK nevében is mondom:

Köszönjük MESTER és további sok sikert kívánunk! Mindig hálás szívvel gondolunk majd Rád és a közösen elért sikerekre!  :beerchug:

Teljesen nyilvánvaló, hogy Kondás inkább áldozat ebben a sztoriban. Felmenteni nem akarom mert azt mondják az edző felelőssége a csapat játéka, de itt szerintem másról van szó.
Az köztudott azért, hogy Révész az atyaúristen Várdán, csak az a baj hogy ő azt hiszi magáról azért mert ő a helyi Jani meg van pénze és kapcsolatai már ért is a futballhoz, leültette magát a kispadra éveken át, végül rájött hogy ebből így sehogy sem lesz feljutás, hozta Elemért és egyből feljutott a Várda.
Erre hoz Elemér nyakára most egy rakat légióst akikről szerintem azt sem tudta kik csak nyilván ilyen-olyan játékosügynökök ajánlására érkeztek hogy "majd biztos jók lesznek", most meg hogy kiderült hogy baj van, két forduló után kirúgja azt akivel a Várda története legnagyobb sikerét érte el. Valakin el kellett verni a port és Elemér lett az.
Nem sportszerű, enyhén szólva, ez a véleményem.

Ukrán edző kell oda, hisz több az ukrán, mint a magyar. A női kézicsapat is akkor indult meg felfelé, amikor magyar helyett külföldi lett az edző.

De ha őszinte akarok lenni, akkor minél magasabbra jut a Várda, annál kevésbé szerethető, hisz most is a nevek mögött nincsenek arcok. Ukrán tucatjátékosok, közben meg azok már sehol, akik pár éve még tényleg persze nagy pénzért, de szívből játszottak.