100 egység profit egy augusztus alatt

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia , csak igy kapasbol latom, h minden over kivalasztasod feltetele ,h a vendeg csapat utolso mecsen  btts es over2.5, mig a hazai csapat over1,5 jatszott a ket utolso mecsen. Van meg valami?

Szia, igen van, nem vetted figyelembe az átlag életkort és azt ,hogy azok a focisták akiknek van gyerekük jobban védekeznek minél több apuka van egy csapatban annál kevesebb gól lesz, persze átlagban, azért vannak kivételek.

Nyílván, ha találtál egy kivételt ,akkor nem igaz az állítás és bizony nem egy kivétel van.

#17 augusztus 10, 2017, 22:22:37, FafNirRr
Kuopion PS   17/08/10 15:30   JJK Jyväskylä         Over    nem találtam rá sima 2,5 overt
Rovaniemi PS   17/08/10 15:30   IFK Mariehamn      2.139   Over   
SJK Seinäjoki   17/08/10 17:00   HJK Helsinki      1.636      Under
Utenis Utena   17/08/10 15:00   FC Stumbras   1.70         Under
Spartak Moskva 2   17/08/10 12:00   Zenit St. Petersburg 2   2.030      Over   
Trelleborgs FF   17/08/10 17:00   Degerfors IF      2.280      Under
FC ZĂĽrich   17/08/10 18:00   FC Sion      2.070      Under

Siralmas a helyzet megbántam ,hogy elkezdtem a naplót valami nagyon nincs rendben még az overes tippek el is mennek ,de az underesek hát no comment... ha a mai nap is mínuszos , hagyom a naplózást.

Egyenleg: -15,043 egység

A mai nap ugyan nem lett negatív ,de mindenképp újra szeretném vizsgálni a rendszert élesben és nem szeretném tovább égetni magam, így is eléggé sikerült, elnézést érte. Még mindig benne van mondjuk, hogy ez "csak" egy rossz széria, de erre már egyre kevesebb esélyt látok.

Most tévedtem ide, és meglep, a naplód nyitószövege: "Amit tudnotok kell, hogy most fogok ilyen módszer alapján először fogadni,de 2015-ig visszamenőleg van statisztikám arról hónapra lebontva is, hogy mennyire sikeres a kiválasztásom, remélem, hogy pont most nem fogok besülni vele, de visszamenőleg nézve nem volt mínuszos hónap, sőt..." Annyi kérdésem lenne, ha évek óta rendelkezel tuti nyerő statokkal, és annyira biztos volt a nyereséged, akkor ez a naplód miért nem működött --> https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14638.0.html - valahogy nem áll össze a fejemben a kép az idézett szöveg és a linkelt napló között.
Továbbá a kétkedésemet erősíti, hogy ez az aktuális napló ha jól látom kb. egy hét alatt szintén besült....

Az rendben van, hogy nem vagy nyereséges - legalábbis amit a nyilvánosság elé letettél az asztalra - az alapján nem vagy az. De ezzel semmi baj sincs. Nekem a nagy mellénnyel van gond: "100 egység profit egy augusztus alatt"...szerintem a PROFI sportfogadáshoz a türelem és fegyelmezettség mellett egy nagy adag alázat is szükségeltetik...még én is tanulom ezeket, csak gondoltam rákérdezek nálad arra az egy-két dologra, amivel fentebb kezdtem a kommentet.. Köszi a választ!

Idézetet írta: FafNirRr Dátum augusztus 09, 2017, 23:03:48
Szia, igen van, nem vetted figyelembe az átlag életkort és azt ,hogy azok a focisták akiknek van gyerekük jobban védekeznek minél több apuka van egy csapatban annál kevesebb gól lesz, persze átlagban, azért vannak kivételek.

Nyílván, ha találtál egy kivételt ,akkor nem igaz az állítás és bizony nem egy kivétel van.

Ezen kicsit felkaptam a fejem, hol az ördögbe lehet ilyen statisztikákat találni?  :D Őszintén szólva nem látom be, miért lenne ez igaz, de ha valami hiteles forrásból tudod, akkor szívesen elolvasnám én is a cikket.  :ok:

Akinek van gyereke az pont hogy nem vedekezik.  :P

Idézetet írta: fcbayern Dátum augusztus 15, 2017, 11:59:13
Ezen kicsit felkaptam a fejem, hol az ördögbe lehet ilyen statisztikákat találni?  :D Őszintén szólva nem látom be, miért lenne ez igaz, de ha valami hiteles forrásból tudod, akkor szívesen elolvasnám én is a cikket.  :ok:

Nem gondoltam, hogy valaki ezt komolyan veszi. Bocsánat  :)

#22 augusztus 15, 2017, 16:35:06, FafNirRr
Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 15, 2017, 11:50:06
Most tévedtem ide, és meglep, a naplód nyitószövege: "Amit tudnotok kell, hogy most fogok ilyen módszer alapján először fogadni,de 2015-ig visszamenőleg van statisztikám arról hónapra lebontva is, hogy mennyire sikeres a kiválasztásom, remélem, hogy pont most nem fogok besülni vele, de visszamenőleg nézve nem volt mínuszos hónap, sőt..." Annyi kérdésem lenne, ha évek óta rendelkezel tuti nyerő statokkal, és annyira biztos volt a nyereséged, akkor ez a naplód miért nem működött --> https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14638.0.html - valahogy nem áll össze a fejemben a kép az idézett szöveg és a linkelt napló között.
Továbbá a kétkedésemet erősíti, hogy ez az aktuális napló ha jól látom kb. egy hét alatt szintén besült....

Az rendben van, hogy nem vagy nyereséges - legalábbis amit a nyilvánosság elé letettél az asztalra - az alapján nem vagy az. De ezzel semmi baj sincs. Nekem a nagy mellénnyel van gond: "100 egység profit egy augusztus alatt"...szerintem a PROFI sportfogadáshoz a türelem és fegyelmezettség mellett egy nagy adag alázat is szükségeltetik...még én is tanulom ezeket, csak gondoltam rákérdezek nálad arra az egy-két dologra, amivel fentebb kezdtem a kommentet.. Köszi a választ!

A cím célja főként a figyelem felkeltés volt , mert tényleg elhittem, hogy nagy profitot tudok kihozni és ezt predesztinálta a statisztika is és szerettem volna ,ha ezt nem egyedül teszem.
A májusi naplóm nem ezen a statisztikán alapult, ott még manuálisan hasonlítgattam össze a statokat főleg a fórumról összeszedett tudás alapján, más volt a kiválasztási rendszer.
Azt nem írtam ,hogy ezekkel évek óta rendelkezem, csak hogy évekre visszamenőleg van statisztikám, ami azért más... június vége július elején készült el az adatbázis amiről ez a napló szólt, mivel programozó vagyok nem annyira nehéz az adatgyűjtés, mint más esetben...

Elég munka igényes volt a fórumon való vezetése a tippeknek és nem is alakult az elvárások szerint ami duplán elvette a kedvemet ,hogy vezessem.

Jelenleg történt egy kis javulás a tippekben 2 egység pluszban vagyok mai nappal ami még mindig nem az elvárt és tudom már ,hogy hol a hiba a dologban és hogy akkora profitot miért nem fogok tudni csinálni, de talán ha 500 meccsből 0-án állunk(jelenleg így van) akkor tudunk azon a tippeken még szűrni ,hogy jobb lehessen később.

Abban hibáztam nagyot ,hogy tényleg ez volt az első hónap, ahol élesben ment és ezt publikálni akartam egyből.

Köszönöm a részletes választ! Hajrá!  :ok: :beerchug: