Atlétikai világbajnokság 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát én nem hittem, hogy valaha ilyet láthatok. Magyar futóérem! Elképesztő ez a Balázs! :beerchug:

Gratulálok! Megérdemelné, hogy stadiont építsenek neki!

Baji Balázs bronzérmes 110 méteres gátfutásban (VIDEÓ)

Az első magyar futó, aki érmet szerez atlétikai világbajnokságon. Elképesztő eredmény! Nézd meg ITT!


Óriási volt. Nagyon erős második fele volt a futásának. Mi lenne ha Balázs még ugyanazokat a 'vitaminokat' kapná mint a jamaikaiak :)

Először is elképesztő nagy gratuláció Bajinak, vele együtt dobtam magam a végén ;D Másodszor, nagyon kíváncsi leszek, hogy alakul innen a karrierje. Lássuk be, nagyon hálás szerepkörben állhatott oda a rajthoz és tökéletesen megragadta a lehetőséget. Én nagyon bízok benne, hogy ez nem csak egy egyszeri nagy siker volt, hanem szurkolhatunk még érte világverseny döntőjében.

Makwala miért nem állt rajthoz tegnap 200-on?


Atlétika-vb: Izgalmas döntők terítéken

Kedden a londoni atlétikai világbajnokság ötödik játéknapja kövekezik, az esti program második fele pedig abszolút a férfiakról szól majd, ugyanis 3000 akadályon, 400 és 800 méteren is győztest avatnak, illetve a rúdugrók is eldöntik ki a legjobb 2017-ben. Mind a négy finálé izgalmasnak ígérkezik, fogadás szempontjából sincs könnyű dolgunk. Olvasd tovább ITT!



Idézetet írta: Lewis52 Dátum augusztus 08, 2017, 09:08:07
Először is elképesztő nagy gratuláció Bajinak, vele együtt dobtam magam a végén ;D Másodszor, nagyon kíváncsi leszek, hogy alakul innen a karrierje. Lássuk be, nagyon hálás szerepkörben állhatott oda a rajthoz és tökéletesen megragadta a lehetőséget. Én nagyon bízok benne, hogy ez nem csak egy egyszeri nagy siker volt, hanem szurkolhatunk még érte világverseny döntőjében.

Idén többször is döntött országos csúcsot, az időeredményei alapján ez nem kifutott eredmény.
13.30 alatti időkkel bárhol döntős lehet ezután is. Ott meg "csak" jól kell rajtolni és hibátlanul gátazni az éremesélyhez.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 08, 2017, 14:51:41
Idén többször is döntött országos csúcsot, az időeredményei alapján ez nem kifutott eredmény.
13.30 alatti időkkel bárhol döntős lehet ezután is. Ott meg "csak" jól kell rajtolni és hibátlanul gátazni az éremesélyhez.  :)

Arra próbáltam utalni, hogy más úgy odaállni, hogy innentől csak az éremmel vagyok elégedett meg más úgy, hogy már azzal elértem a célom, hogy döntőbe kerültem. De ez semmit nem von le az érdemeiből, csak azt remélem, ha más lesz magával szemben az elvárás akkor is tud majd jól szerepelni.

Niekerk lazán nyert, Haroun mekkorát jön a végén :o:


Makwala nélkül tényleg nem volt kérdés. Kár, pedig megnéztem volna egy csatát köztük 200-on és 400-on. Viszont így a dél-afrikai duplázhat, okosan beosztotta az erejét, úgy futott 43.98-at, hogy az utolsó pár méteren csak kocogott. Remélem pár év múlva 100-on is láthatjuk stabilan versenyezni, kíváncsi vagyok, hogy ott egy vb vagy olimpiai döntőben mire lenne képes.

Még így is, hogy kocogott, mennyire kivolt a futás után. Reménykedtem, hogy rámegy a világcsúcsra. :-\

Csóri briteknek ma is jutott egy negyedik hely. Kyle Langford kegyetlen sprintet nyomott a végén, sajnáltam hogy nem jött össze neki. Az angol közvetítésbe meg behallatszott a francia kommentátor őrjöngése 3000 méteres akadályfutásnál. Mekhissinek majdnem meglett a bronz, köcsög amerikai sajnos időben hátranézett ;D

Nekem az az érzésem Niekerkkel kapcsolatban, hogy a 400-as csúcsot már nem fogja megdönteni. Mármint azt a számot annyira nem erőlteti majd, szükséges rosszként tekint rá, aztán lehet pár éven belül megszabadul tőle. Addigra a teste is "felépül" annyira, hogy stabilan bírja majd a 100-200 terhelést. Neki szerintem 200-on lesz majd nagy ideje, ott világcsúcstartó is lehet pár éven belül.