Marathonbet vagy 1XBET

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.

Szeretnék egy meccset megtenni nagy téttel, ez kb 500-600 ezer Forint lenne, de jelenleg csak ennél a két fogadóirodánál lehet fogadni. Nem szeretném amíg a bet365 vagy valamelyik nagyobb oldal felteszi és levigyék a nagy szorzót, mert valószínűleg le fogják vagy változtatják a hendi határt.
Melyik oldal a megbízható? Vagy várjam meg inkább a bet365-öt ?

Van mind2 irodának van külön topicja , olvass bele. Marathon magyarokat nem fogad. 1xbet meg gyorsban lekorlátoz, küzdhetsz a pénzedért is.
GL

1Xbet-nel nem vagyok ugyfel, s nem veletlen, nagyon sok problemat olvasni roluk. Esetleg mehet megosztva, ha szamodra rendben vannak az irodak, bar lehet szukseg is lesz ra, elnezve a tetet.

Az a baj, hogy jelenleg csak ennél a két irodánál lehet megfogadni.. Abban reménykedek, hogy felteszik bet365-re holnap délelőtt. (10.-én lesz a meccs) Ha feltennék, akkor megkönnyítené a dolgomat, azért a 365-ben jobban megbízok :D

Idézetet írta: papitosz Dátum augusztus 07, 2017, 20:59:21
Egy ismerősömmel kezdtünk bele, mindkettőnknek van tőkéje, de egyenlőre nem szeretnék nagyobb pénzt kockáztatni.

...Akkor ne fizess be ide egyszerre ennyit és ne tedd fel egy "semmilyen" meccsre, amire normális iroda szorzót sem ad!

Alk leírt néhány dolgot neked, illetve az előtted érdeklődőnek pár órával ezelőtt  ("Nyilvan nem mindegyik megbizhato, mindig korultekintoen kell eljarni, eloszor alacsony osszegu befizetes, popularis liga ertektelen oddsan fogadgatni (felvezetes), verifikalas, kifizetes, felvezetest folytatni. Erdemes kicsit mindig elore dolgozni."  és  "olvassatok el mindent a temaval kapcsolatosan.") erre most pont az ellenkezőjét csinálnád...

Egyébként én sokáig használtam a marathonbetet korlát nélkül és most az 1xbetet is használom, de ha nem akarod, hogy korlátozzanak (szorzót és tétet is csökkentsenek!), akkor a népszerű eseményeknél és piacoknál kell maradni és nem szabad 50-100 eurós téteknél nagyobbakat pakolni.
Bónuszok kiforgatásához nekem így is nagy segítség, mert meccs előtt és élőben is piacvezető szorzókat adnak.
Hja és akárcsak a marathonbet, skrillre, netellerre kifizetnek akár pár perc alatt is, szerintem az elején pár száz euróig azonosítás nélkül is megy a kifizetés...
(persze ahogy Alk írta, a pénzforgalmat a lehető legalacsonyabbra kell csökkenteni mindenhol, ahol korlátozás fenyeget, ezeknél a "kétes hírű" irodáknál különösen igaz ez)

Idézetet írta: papitosz Dátum augusztus 08, 2017, 22:00:02
Sziasztok.

Szeretnék egy meccset megtenni nagy téttel, ez kb 500-600 ezer Forint lenne, de jelenleg csak ennél a két fogadóirodánál lehet fogadni. Nem szeretném amíg a bet365 vagy valamelyik nagyobb oldal felteszi és levigyék a nagy szorzót, mert valószínűleg le fogják vagy változtatják a hendi határt.
Melyik oldal a megbízható? Vagy várjam meg inkább a bet365-öt ?
Az 1xbet-re egy fillért fel nem töltenék, nálam csaló kategória

Idézetet írta: rem Dátum augusztus 09, 2017, 07:17:32
Az 1xbet-re egy fillért fel nem töltenék, nálam csaló kategória

A "problémás" irodáknál úgy szabad játszani, ha a bankod max. 5-10%-át tartod náluk.
Persze akkor sem muszáj.  :)