Kriptovaluta

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




A száznapos mozgóátlagon kicsit megpihen.

Cél a 200 napos mozgóátlag.

Pluszba húztam. A 4 órás grafikonon megfigyelhető, hogy az EMA 8 dinamikus ellenállásként szolgál.
Remélem a továbbiakban is...

Nahát, bezárta a bróker a pozíciómat. A kriptovaluta CFD,ezért folyamatosan nem lehet nyitva tartani a pozit, hétvégére bezárja a bróker. Tőkeáttétellel most kereskedtem először kriptovalutával, azt gondoltam, hogy itt is a forex szabályok érvényesek.


Pinnacle elfogad btc-t. :)

Nagyon úgy fest, kilábaltunk a medve trendből. Akit érdekel, de kivárt, most érdemes lehet bevásárolnia. Csak azért írom, mert hamarosan újra tele lesz a nem szakmai média is a kripto hírekkel, de addigra már jóval magasabban leszünk. Ui: Nem vagyok befektetési tanácsadó, sem szakember.

Sziasztok,

Van jelenleg olyan lehetőség, hogy skrillről vegyünk btc-t, vagy bármit amit aztán el lehet cserélni?
NEO-ra vagy TRX-re gondoltam, hogy veszek egy kisebb mennyiséget.
Nem nagyon akarok elmenni automatáig.

Na találtam is egy helyet, ahol vehetek pár coint skrill-el, ez pedig a bitpanda.
Mostmár csak az a kérdésem, hogy ha veszek bitpandán pl litecoint, akkor azt át tudom küldeni mondjuk binance-ra, hogy ott kereskedjek vele? Nem igazán tudom, hogy honnan hova lehet ezeket küldözgetni...

Persze. Keresd meg az adott tőzsdén az adott coin címét, aztán mehet is.

Idézetet írta: Alk Dátum július 18, 2018, 18:44:25
Persze. Keresd meg az adott tőzsdén az adott coin címét, aztán mehet is.

Köszi, simán ment.

Úgy korrekt, hogy azért megemlítem, jól mellényúltam a prognózisommal. Ilyen mélységeket a coin árfolyamok masszív részénél nem is láthattunk idén, mint ahol most állunk. Az elmúlt hónapok befektetései sok 10% mínuszban vannak, de mindig azt mondom, örüljünk neki, lehet már soha az életben nem tudunk majd ilyen alacsony áron hozzájuk jutni.

(ez sem befektetési tanácsadás)

Brutális, hogy milyen visszaesések vannak.
NEO 16$. 160 volt a csúcson. Szerintetek? (én nem értek hozzá)

Ami a NEO-t illeti, én nagyon bizakodó vagyok. Van is néhány, s a közeljövőben ezt még megduplázom. Az ár pedig
ajándék. A legmegfontoltabb döntés szerint marketcap követő portfoliót lenne talán célszerűbb összeállítani, de én jelenleg NEO és EOS párti vagyok, valamint néhány egyéb is van kisebb arányban. Ez így rizikósabb, de hát midig úgy kell dönteni, amivel az ember a legjobban ki van békülve.