Európai Jégkorong Bajnokságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 21, 2019, 11:07:35, SPF Admin
Európai Jégkorong Bajnokságok


Ebben a témában lehet beszélgetni Európa rangosabb jégkorong bajnokságairól, mint pl. német DEL, cseh bajnokság, svéd, finn, KHL stb.

Hozhattok tippeket, információkat, s minden egyebet, ami a topik témáját érinti.

Hi!

Lesz ma egy UTE - HK Nitra meccs (Visegrád-kupa). Nem sok jót várok hazai részről. A Zsolna ellen pl. a 2. harmadban 4 perc kivételével végig a Zsolna nyomott. A Nitra meg 5-öt vágott a DVTK-nak, 6-ot a MAC-nak. Szerintem egy ötös ma is befigyel az Újpestnek. Bet365-ön tuti fogadható, Unibeten nincs a kínálatban. Egy -1.5 hendis Nitra is simán befér 1.75-ért.

2011. szeptember 7. – A jégkorong legsötétebb napja

Immár 6 éve annak, hogy a Lokomotiv Yaroslavl jégkorongcsapatának repülőgépe lezuhant Yarolslavl városától nem messze. A tragédia óta szeptember 7-én nem rendeznek mérkőzést a KHL-ben. Tovább


Jégkorong tippjáték

A hónap legjobb tippelője pénznyereményben részesül. Egyelőre elhúzott more75, de messze még a szeptember vége.

Játék ITT!


Már 13 meccs óta veretlen az SZKA, ami már most rekord. Szombaton a Yugrahoz mennek, ami szerintem simán vállalható hendibe is. Üssétek a vasat amíg meleg.

Az előző komment óta még mindig veretlen az SZKA, 18 meccs óta. Jelenleg KHL rekord holtversenyben, de ha holnap is nyernek, akkor új csúcsot állítanak be. Hazai pályán is lesznek, a Sibir nem nagy márka eddig, szerintem hendibe is mehet.

Újabb topicot nem találtam, szal ide írom. Szegény Riga jól rászaladt a cicire. 2 pont kéne nekik a rájátszáshoz, de az utolsó körben a CSZKA ellen játszanak idegenben. A CSZKA-nak kell a win az alapszakasz győzelemhez (mert nyert az SZKA, ők meg X), és kétlem, hogy a Riga meg tudná fogni őket. Így a Vityaz lesz a nevető harmadik, meg ők sem biztos, hogy meg tudják ütni a Jekatyerinburgot. Nagyon jó lesz a KHL utolsó napja holnapután.

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 20, 2019, 20:05:45
Újabb topicot nem találtam, szal ide írom. Szegény Riga jól rászaladt a cicire. 2 pont kéne nekik a rájátszáshoz, de az utolsó körben a CSZKA ellen játszanak idegenben. A CSZKA-nak kell a win az alapszakasz győzelemhez (mert nyert az SZKA, ők meg X), és kétlem, hogy a Riga meg tudná fogni őket. Így a Vityaz lesz a nevető harmadik, meg ők sem biztos, hogy meg tudják ütni a Jekatyerinburgot. Nagyon jó lesz a KHL utolsó napja holnapután.

A CSKA már megnyerte az alapszakaszt (3 pont a fórjuk az SKA-val szemben), ezért gondolkodok a lettek győzelmén (10-es odds a KHL-ben is elég vonzó lehet). A baj, h feltételezhetően a Yeka is rápihen a PO-ra, a Podolsknak meg győznie se kell, elég hosszabbításra kihúznia a meccset a PO-hoz, szóval a lettek bunda esetén is csak a csodában bízhatnak. De 10-es oddsot képtelen vagyok otthagyni :D

Igaz, aprót lehet megér, de az is lehet, hogy elengedem az utolsó kört.

Kedves Szurkoló!
A magyar férfi jégkorong-válogatott folytatja felkészülését az április–májusi kazahsztáni divízió I/A csoportos világbajnokságra. Összesen hat mérkőzést játszik csapatunk a torna előtt. Április 17-én vb-ellenfelünk, Szlovénia válogatottja érkezik hazánkba. A Magyarország–Szlovénia találkozót április 17-én este 19:00 órától rendezzük meg a Tüskecsarnokban.

Regisztrált szurkolóként máris lehetőséged nyílik megvásárolni a belépőjegyedet az összecsapásra. Ennek ára a C, D, G, K, L, M, N és O jelű hosszanti szektorokba 2990 forint, a P, A, B, H, I és J jelű, kapuk mögötti szektorokba pedig 2590 forint. A 14 éves és annál fiatalabb gyerekek belépői 1590 forintba kerülnek. 4 évesek és kisebbek számára a mérkőzés megtekintése ingyenes.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 04, 2019, 17:53:56
A magyar férfi jégkorong-válogatott folytatja felkészülését az április–májusi kazahsztáni divízió I/A csoportos világbajnokságra. Összesen hat mérkőzést játszik csapatunk a torna előtt.

Azt lehet tudni, hogy a tobbi meccs mikor es hol lesz? Vagy csak Bp lesz a helyszin vegig?

A felkészülési program:

április 5.    19:00 Magyarország–Svédország (Tüskecsarnok)
április 10. 18:30 Magyarország–Lengyelország (Miskolci Jégcsarnok)
április 12. 18:30 Magyarország–Lengyelország (Miskolci Jégcsarnok)
áorilis 17. 19:00 Magyarország–Szlovénia (Tüskecsarnok)
április 20. Magyarország–Olaszország (Anglia)
április 21. Magyarország–Nagy-Britannia (Anglia)