Spiffx

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 31, 2017, 16:06:31, SPF Admin
Sziasztok! Ezzel most találkoztam. Nem tudom meddig él a promójuk, de 10€ befizetés nélküli bónuszt adnak az új tagoknak. Nem tudom, privát promó-e, erről a linkről regeltem. Sikert! A promókódjuk "free10"
reklám
:cya:

Nem fogadja el a születési dátumot

Próbáld kötőjellel írni. Jah meg kell egy "free10" promó kód is a regisztrációnál.

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum augusztus 31, 2017, 13:27:41
Sziasztok! Ezzel most találkoztam. Nem tudom meddig él a promójuk, de 10€ befizetés nélküli bónuszt adnak az új tagoknak. Nem tudom, privát promó-e, erről a linkről regeltem. Sikert! A promókódjuk "free10"
reklám
:cya:

A megforgatási kötelezettségről esetleg tudsz valamit? Hányszorosát kell milyen oddson?

Bocsi srácok, nem reklámnak szántam, csak nem tudom, hogy ez privát promó-e, vagy sem. Ahoz meg a link kell. Tényleg sry. A forex-es bejegyzésemet sem. Pacsi :)

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 31, 2017, 17:26:21
A megforgatási kötelezettségről esetleg tudsz valamit? Hányszorosát kell milyen oddson?
Terms and Conditions for the Free10 bonus:
– Bonus is available only for new customers at Spiffx.
– A minimum of €10 must be wagered (matched) on SpiffIndex.
– The bonus can be used to play immediately. To withdraw the bonus, deposits are required to identify the bank account and confirm that it is held by the player.
– Deposits and turnover on SpiffIndex must be equal or above the withdrawal amount.
– The full bonus amount must be wagered (matched) at least once.
– One account per person is allowed. The general Spiffx Terms & Conditions apply.
– Spiffx reserves the right to block withdrawals if misuse of bonus is suspected and to remove the bonus if not used within 1 month.
– The maximum bonus amount is €10.

Jól fordítom, hogy egyszer kell megjátszani és már a sajátod?

Itt hogy a jóistenbe kell fogadni még nem jöttem rá. Van itt lay meg back meg minden de ezekhez nem értek. tegnap az egész 10 el megtettem a paraguay v-t be is jött 8as odds erre ma a számlán 11,6 és még mindig a bonushoz írja! WTF