Ghastly NFL Tutkói

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 08, 2017, 13:36:40, Ghastly
Na elérkezett az első meccs!Csapjunk bele a lecsóba!Kedvenc csapatom, a Patriots fogadja a Chiefs gárdáját. Brady nagyon fel van tüzelve, Roger Goodell a helyszínen tekinti meg a találkozót, biztos hogy meg akarjuk mutatni nekik hogy kik a Janik. A csapat nagyon egyben van,főleg az offense. Edelman ugyan kiesett, és pont most olvastam,hogy Mitchell IR, de ő a 8. hét után visszatérhet legalább. Így se félek, bivalyerős offense ez, Gronk egészséges, jött Cooks, Amendola-Hogan adott, Dorsettet is elhoztuk. Futóposzton pedig igazi tolongás : Gillislee- vszínűleg ő lesz az erőfutó a rövid yardos futásoknál,Dion Lewis és James White pedig a Jokerek, bármire képesek :D És akkor még ott van Burkhead, aki előszezonban egész elfogadható volt.A kulcs azonban az lesz, hogy a Chiefs hogy akarja levédekezni Gronkot: ha 1v1 be fogják,akkor Tom végig fogja labdával tömni, hiszen úgy levédekezhetetlen, ha több embert állítanak rá, valakinek nyílván megnyílik az útja, és Tom kifogja ezt használni. Egy szó mint száz: Patriots oldalról nagyon sok pontot várok, legalább 28-at fel fogunk tenni sztem a táblára, és remélem a Chiefs is besegít néhánnyal.( De ha 40-et pakolunk fel,akkor se fogok meglepődni, benne érzem hogy egyedül lehozza a tippet a Patriots :cya: )

A mérkőzéstől sima Patriots győzelmet várok,egy jó kis szezonnyitó TD party-t.

A tippem pedig:

New England - Kansas City    Több, mint 43,5   1,50

#1 szeptember 11, 2017, 00:16:58, Ghastly
Indul a vasárnapi buli!

Először kezdeném egy Tutinak kinéző duóval:

Chicago - Atlanta
Atlanta hatalmnas SuperBowl vereségből kénytelen felállni,szerencsére a kezdés könnyűnek tűnik.A Bears kezdő QB-ja Glennon lesz.Khm...
Atlanta feladata, 8 embert rakni a boxba, és megállítani a futójátékot Howard személyében, és nem lehet nagy bajuk. Azt meg már ismerjük,hogy
az Atlanta milyen erős is tud lenni támadó oldalon. El akarják felejteni a SB kudarcot.

Cleveland - Pittsburgh
Hát,mit is írjak erről a párosításról. Browns fiatal csapat, újonc lesz az irányítójuk is Kizer,akit a 2. körben válaszottak ki, és az
NFL történetének harmadik legfiatalabb irányítója lehet. És ott van a Steelers,aminek az offense még mindig bivalyerős. Akkor a fegyverarzenál,
hogy nem tudom hogy kaphatnának ki.Reméljük a legjobbakat :) Mivel a tippmixpró nagyszerűen kínálja a hendiket, és pont a posztom közben csökkentette,így bevállalom ide a -3.5 pontot


Atlanta   1,30 + Pittsburgh -3,5   1,40

További tippek, hamarosan...

#2 szeptember 11, 2017, 00:17:35, Ghastly
Cincinnati - Baltimore

Egy jó meccsnek tűnő,de remélem elég sima meccs lesz.Hazai oldalt AJ Green játszani fog, szerintem szét tudják vele szedni a Ravens secondaryt.
Futóposzton Hill és Bernard darálhat majd. Másik oldalt Flacco sérült volt, ugyan már együtt edzett a csapattal, de a sérülése azért nem egy
életbiztosítás szerintem,és a mozgása is rozsdás lehet a mai meccsen.Előző szezonban a Denver után a Bengals engedte a legkevesebb elkapást az
elkapóknak.Dalton remélem összeszedi magát. Ja, és a titkos kedvencemről, Eifertről nem is írtam még, aki persze a Bengals oldalon az összekötő
szerepét tölti be,hatalmas fegyvere lehet Daltonnak a Red Zonéban.Összességében én Cincinnati győzelmet várok.

Cincinnati   1,60


Detroit - Arizona

Ebben a meccsben, a Lions gyenge védelmében látom az Arizona győzelmét :-)
Egyszerűen egész meccsen missmatchben érzem a Lionst.Arizona védelme partiban lesz a Stafford vezette offensel,de fordítva ezt már nem érzem.
Előző évben nyomást nem nagyon helyeztek az ellenfél irányítóira, és levegőben is nagyon lehetett haladni ellenük.Ha Palmer nem cseszi el, sima
Cardinasnak kellene lennie ennek.Aztán majd kiderül.

Arizona   1,65

Még pár tipp a 19 órási sávból hamarosan...

#3 szeptember 11, 2017, 00:18:09, Ghastly
Tennessee - Oakland

Na, indul a divatvagon, járatokra felszállni készüljünk :-)
Mindkét csapat nagyon jól építkezik évek óta, és most egymás ellen kezdik meg a szezont.
A Titans bivalyerős lehet, sokan őket tartják idén sötét lónak. Mariota jól bevállt, kapott minőségi célpontot Decker személyében.
Titans valószínűleg a futójátékot erőlteti majd, de az Oakland védelme eléggé gyengusz, szóval meglátjuk hogy sikerül megállítani őket.
Oakland meg igazi támadógépezet, Lynch visszatért a pályára.Ez a meccs igazi pontháborút igér, de én valamiért nem szállok fel a Tennessee
vonatra, inkább szemben az árral az Oaklandre teszek, ez az Offense nagyon ott van, és nem hiszem hogy a Titans megállítja őket olyan sokszor.
+ A Titans főpróbája elég rosszra sikerült,Mariota kicsit homály volt(bár ez ott nem számít), az OL nem nagyon volt a toppon, és az első körös CB-jük
(akinek MÉG nem tanultam meg a nevét:P ) nagyon égetve volt. Carr kihasználja majd ezeket.

Így szemben az árral :

Oakland   2,05


Washington - Philadelphia

Itt lehetne sok érvet mindkét csapat mellett, ez a tipp egy megérzésre alapul.(haha)
Washingtonban egész végig ez a QB macera ment h marad v megy Kirk Kapitány,végül maradt.Sean McVay OC elment,meglátjuk mi sül ki belőle.
Viszont én Wentzbe hatalmas potenciált látok,ami szerintem idén ki is jöhet belőle.Most kapott játszótársakat is,Alshon Jefferyt, aki WR1 szerepre jött,
vagy Torrey Smith-t,aki a nagyjátékokért lesz felelős.Patsből érkezett Blount erőfutónak. Védelem is erősödött egy kicsit. Utóbbi meccsiken rendre a
fővárosiak nyertek,én ma azt érzem hogy az Eagles fogja győztesen elhagyni a pályát.


Philadelphia   1,75

(igen,sokan kérdezitek hogy mik ezek az oddsok, a válasz: TippmixPro)

(hamarosan jön még egy megakombi az első fordulóból a poén kedvéért  :cya: )

És akkor a végére egy Buli mix:

NY Jets +7,5   1,80
Houston -4,5   1,80
Pittsburgh -6,5   1,50
Philadelphia   1,80
Arizona           1,65
Cincinnati           1,60
Oakland           2,05
Atlanta -6,5   1,75
LA Rams           1,50
Green Bay           1,65
Carolina -4,5   1,80


8/11-be

Esti meccsekről kicsit később :)



#5 szeptember 11, 2017, 00:18:31, Ghastly
LIVE

Atlanta -3,5   1,75

#6 szeptember 11, 2017, 01:33:18, Ghastly
Green Bay -2,5   1,75

Már nincs időm leírni az indoklást.
Let's gó Sajtfejűek.

#7 szeptember 11, 2017, 01:33:30, Ghastly
Ez meg lemaradt:

Green Bay   1,60+Carolina   1,40

#8 szeptember 11, 2017, 05:19:02, Ghastly
Dallas - NY Giants

Bízok az Óriások védelmébe, egy kis hendikeppel megtámogatva.

NY Giants +6,5  1.80

#9 szeptember 12, 2017, 04:09:02, Ghastly
Minnesota - New Orleans

Röviden:
AP elhagyta a Vikings csapatát és a Saintsba kerül, nagy lesz most a hype, biztos vagyok benne hogy lesz pár nagy playe,remélem ezekhez TD is párosul :)
Brees,hát mit kell írni róla, egy zseni.Amíg ő a Saints QB-je,mindig esélyes csapat a Saints :-)
Előző évben Bradford ezeket az 1-8y játékokat erőltette csak, ha ez nem változik ma, nagyon kevés lehet a Vikings.Ami még aggasztó lehet a Minnesotának,hogy a fal hogy védi meg Bradford kollégát,remélem sehogy és többet lesz a gyepen mint állva :D Kis hendivel megtámogatom azért a Saints-et,oddsba belefér, remélem szétdobálja őket Brees a levegőben, a földön meg AP darálhat majd :-)

New Orleans +3,5   1,80

Még lesz tipp a későbbi meccsre is,de ott nem igen lesz erőm indoklást írni :-)

#10 szeptember 17, 2017, 18:32:33, Ghastly
Denver - LA Chargers

LA Chargers   2,10
LA Chargers -3,5   2,65
   

Kansas City - Philadelphia                     Kansas City           1,40
Tampa Bay - Chicago                            Tampa Bay           1,30
Carolina - Buffalo                                 Carolina                   1,30
Baltimore - Cleveland                           Cleveland +10,5   1,50
Indianapolis - Arizona                           Arizona                   1,30
Jacksonville - Tennessee                       Tennessee           1,75
New Orleans - New England                  New England           1,30
Pittsburgh - Minnesota                         Pittsburgh -3,5    1,40
Oakland - NY Jets                                Oakland                   1,12
LA Rams - Washington                         LA Rams                   1,55
Denver - Dallas                                   Dallas -2,5           1,80
Atlanta - Green Bay                             Green Bay           2,10


Nyomtam egy 9/12-es kombit, lecc gó!

Elnézést h késve,de :

NY Jets - Miami A mérkőzés győztese   Miami   1,35   Nyitott
New England - Houston A mérkőzés győztese   New England   1,08   Nyitott
Green Bay - Cincinnati A mérkőzés győztese   Green Bay   1,30   Nyitott

Ez a tutkó.
Másik:

Buffalo - Denver A mérkőzés győztese   Denver   1,50   Nyitott
Minnesota - Tampa Bay A mérkőzés győztese   Tampa Bay   1,80   Nyitott


Live!


1. félidő - Hendikep 3.5
New Orleans -3,5   1,85