Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudjátok lehet, hogy idegesítő a srác stílusa, meg az is nyilvánvaló hogy egy fizetős csoportot promótál ingyen, de én itt vagyok x éve és egyikőtök se tudott felmutatni semmiféle hosszútávú biztosan visszakövethető pozitív eredményt. Tehát szerintem visszább kéne az arcból venni, és elég lesz majd akkor röhögni ha a srác pofára esik.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 18, 2017, 23:17:28
Tudjátok lehet, hogy idegesítő a srác stílusa, meg az is nyilvánvaló hogy egy fizetős csoportot promótál ingyen, de én itt vagyok x éve és egyikőtök se tudott felmutatni semmiféle hosszútávú biztosan visszakövethető pozitív eredményt. Tehát szerintem visszább kéne az arcból venni, és elég lesz majd akkor röhögni ha a srác pofára esik.

Ő kezdte úgy, hogy 1 hétig hozza el az ingyenes tippjeit, de hosszútávot érdemes nézni...

Nézzük akkor meg a hosszútávot, én kíváncsian várom.  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Sziasztok nincs semmi féle fizetős csoport....
A tippek pedig 100%-ig ingyenesek.

tervben volt egy fizetős csoport létrehozása,(ami végül nem készült el , nem volt megfelelő marketing, saját weboldal, megfelelő társak) mivel rengeteg facebookos csoport van,
és full vesztő tippekért pénzeket kérnek el.
és sok hülye ember fizet is értük.

Viszont még tervben lehet egy fizetős csoport nyilván csak olyan emberekkel akiknek komoly referenciája van, ehez az alábbit kérném

az illető megossza az accountját ( képernyő megosztás)
végig megyünk a legnépszerűbb fogadási oldalakon, és megnézzük mit produkált az illető az elmúlt idő szakban.  elbeszélgetünk f, ki miben jó.mennyire tudna hasznos lenni a még nem létező csapatnak.  maximum 3-4 emberel tervezek közös munkát az elején.


Röviden a lényeg:

-  Nem a sportfogadas.org tagjainak adunk el tippeket. ( sőt ide néha még gratis teszünk ki napi szinten 1-1 tippet)
- A többi oldallal ellentétben mi VALÓBAN olyan tippeket adunk amivel az adott fogadó hossz. távon pozitiv hozamot ér el.
- sok az áldozat aki veszi a tippeket és mégis sok pénzt veszít fogadáson, mi lennénk az első normális tippster oldal  ahol valóban minőségi szolgáltatást nyújtás megy az emberek felé.
- természetesen, a profitból adózunk, és bejelentett székhellyel, menne a dolog 100%-ig legálisan.

Magyarország legnagyobb tippster oldala lehetnénk. komoly emberek jelentkezését várom.




" amennyiben ezzel a posztommal sértem a sportfogadas.org szabályzatát , akkor szíves elnézésüket kérem és a posztot azonnali hatállyal eltávolítom/eltávolíthatják."

kicsit komikus az elkepzeles, hogy majd egy jo hosszutavon profitabilis tipszter megosztja az accountja keplenyomatat, es el fog beszelni veled... Elgondolkodtal azon, hogy mit is tudnal az ilyennek ajanlani te, illetve a csoport? Ez a legmagyarabb, legjobb, valóban pozitiv eredmeny, minoseg adozas, ez csak rizsa... Plane az utolsot minden jobb tipszter magasrol lesz... :D

Idézetet írta: lacko23 Dátum szeptember 20, 2017, 03:54:39
Sziasztok nincs semmi féle fizetős csoport....
A tippek pedig 100%-ig ingyenesek.

tervben volt egy fizetős csoport létrehozása,(ami végül nem készült el , nem volt megfelelő marketing, saját weboldal, megfelelő társak) mivel rengeteg facebookos csoport van,
és full vesztő tippekért pénzeket kérnek el.
és sok hülye ember fizet is értük.

Viszont még tervben lehet egy fizetős csoport nyilván csak olyan emberekkel akiknek komoly referenciája van, ehez az alábbit kérném

az illető megossza az accountját ( képernyő megosztás)
végig megyünk a legnépszerűbb fogadási oldalakon, és megnézzük mit produkált az illető az elmúlt idő szakban.  elbeszélgetünk f, ki miben jó.mennyire tudna hasznos lenni a még nem létező csapatnak.  maximum 3-4 emberel tervezek közös munkát az elején.


Röviden a lényeg:

-  Nem a sportfogadas.org tagjainak adunk el tippeket. ( sőt ide néha még gratis teszünk ki napi szinten 1-1 tippet)
- A többi oldallal ellentétben mi VALÓBAN olyan tippeket adunk amivel az adott fogadó hossz. távon pozitiv hozamot ér el.
- sok az áldozat aki veszi a tippeket és mégis sok pénzt veszít fogadáson, mi lennénk az első normális tippster oldal  ahol valóban minőségi szolgáltatást nyújtás megy az emberek felé.
- természetesen, a profitból adózunk, és bejelentett székhellyel, menne a dolog 100%-ig legálisan.

Magyarország legnagyobb tippster oldala lehetnénk. komoly emberek jelentkezését várom.




" amennyiben ezzel a posztommal sértem a sportfogadas.org szabályzatát , akkor szíves elnézésüket kérem és a posztot azonnali hatállyal eltávolítom/eltávolíthatják."


Fórum szabályzatából idéznék:

"5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást (vagy akár aláírásban is), úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!"

Lacko hol vannak a kaszálós tippek? Élezed a kaszát?

Kérdésem csak annyi, hogy miért árulnád a tippjeid ha egyszer nyereséges vagy meg úgy amúgy is ? Tudom, hogy sok idő meg rutin meg tudás, de akkor miért nem irod ki ingyen vagy miért nem csinálod csak magadnak csendben, soha nem értettem ezt, ha egyszer valaki nyereséges miért foglalkozna még pluszban ezzel, arra tudok kb. gondolni, hogy azért mert egyáltalán nem az hanem egy kb. egy csöves és legyen pénze játszani amit az előfizetőktől kap kb. lehet velem van a baj nekem soha nem jutott volna eszembe,hogy ilyet csináljak vagy pénzt kérjek tippekért cserébe pedig a látott képernyőmentéseim után nem egy-kettő megkeresésem volt amikor olyan összeget ajánlottak fel, hogy még én is meglepődtem amire vagy nemet mondtam vagy megpróbáltam magyarázni ingyen mindegy nem akarok belemenni hosszan mert nagyon gusztustalannak tartom ezt meg nem is ide való, a fő lényege amiért ez a poszt megszületett kiemeltem.

Kolléga most, hogy megtudta, zéró tolerancia van a fizetős tippekkel, már nem olyan lelkes.  :redchug:

Lacko Hamarosan 50 egységes tippel jelentkezik  ::) :beerchug: :beerchug:





Úrak Lacko ma elhoz nektek egy 5x - ös overbet fogadást.

' ami azt jelenti hogy a max tét ötszörösével játsszuk meg a tippet, mivel annyira nagy esély van rá hogy esik'



Dudelange U19 - Sparta Praha U19

Tipp:  - 3.5 gól sparta praha     odds: 1.5000 tét:  5x10 egység

benne van a mérkőzésben egy 10 gólos sparta siker is. ez a - 3.5 nagyon kecsegtető.


Fh: 17:00    GlGl
:great: :cya:

5x10 egyseg nem otven? Mint a szaz forintnak otven a fele... :D


a ma reggeli hozzaszolasban, ami at lett szerkesztve, tippek is voltak, ha jol emlekszem.
hova lettek?  ::)

Üdv Lunatik!

Lacko felülbírálta a tippeket, mivel nem tetszett neki ezért le kellet szedni.


csszka x szagú kézen fogva tovább mennek.
psg-nél összeveszett neymar meg cavani vannak bajok..


Anderlecht maradt. egyedül azokból  :cya:

De a teljesség hiánya nélkül itt vannak a mai bl tippek is:

Qarabak-As roma    X        5.700 odds     Tét:   10/2.5


Atletico de madrid - Chelsea    Mindkettő cs szerezz gólt  2.00 tét:  10/5

Psg-bayern   X2  1.74 odds  Tét:  10/8


Anderlecht-Celtic  H 2.44  tét:  10/6

csszk-mu D   3.76  tét:  10/3

Juventus-olympiakos  Hazai 1.15  tét: 10/10    -1 Hazai 1.36 tét: 10/8

:great: :beerchug: :cya:

Idézetet írta: lacko23 Dátum szeptember 27, 2017, 16:20:37
De a teljesség hiánya nélkül itt vannak a mai bl tippek is:

Qarabak-As roma    X        5.700 odds     Tét:   10/2.5


Atletico de madrid - Chelsea    Mindkettő cs szerezz gólt  2.00 tét:  10/5

Psg-bayern   X2  1.74 odds  Tét:  10/8


Anderlecht-Celtic  H 2.44  tét:  10/6

csszk-mu D   3.76  tét:  10/3

Juventus-olympiakos  Hazai 1.15  tét: 10/10    -1 Hazai 1.36 tét: 10/8

:great: :beerchug: :cya:

Teljesség hiánya nélkül az mit jelent, itt van az összes?