Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 14, 2017, 15:47:59
Szia,

Te tényleg nagyon érted, én biztosan követni foglak, ha kell fizetek is a tudásodért.   :beerchug:

gondolom rajtad kívül más nem lehet nyereséges fogadó?Vagy nem értem miért kell minden adandó alkalommal benyögni,hogy te mekkora ász vagy és mindenki más szar

bocs az offért lacko,de már nagyon unom ezt a nagyképű gyereket,inkább menne az töltögetné a milliós tétekről a shotokat a bejött témába,ahelyett hogy más naplójába írja az ilyen semmitérő kommenteket

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 14, 2017, 19:07:17
gondolom rajtad kívül más nem lehet nyereséges fogadó?Vagy nem értem miért kell minden adandó alkalommal benyögni,hogy te mekkora ász vagy és mindenki más szar

bocs az offért lacko,de már nagyon unom ezt a nagyképű gyereket,inkább menne az töltögetné a milliós tétekről a shotokat a bejött témába,ahelyett hogy más naplójába írja az ilyen semmitérő kommenteket

Én aztán nem vagyok nyereséges fogadó ::), viszont aki nyitotta a témát sem az, aki össze - vissza pickkel semmi szisztéma szerint minden sportágra gondolok itt arra, hogy egyszer kosárlabda egyszer röplabda, egyszer over egyszer under egyszer kimenetel stb. az biztosan nem az, ennyi sportágat és ennyi piacot nem lehet egyszerűen annyira 'kitanulni' hogy masszivan nyereséges legyen, viszont az ilyen hülyékből élnek a fizetős tippadó oldalak mint pl. TE.  :cya:  // többet nem offolok.

Kosárlabda:


Minnesota Lynx    -   Washington Mystics

5.75 odds

Tét erősség: 10/7.5

fh: 2:00
            :beerchug:

Kosárlabda:

Los Angeles Sparks    -   Phoenix Mercury

5.50 odds

Tét erősség: 10/7.5

fh: 4:00         :beerchug:

Szépen jönnek az eredmények!

Van már valami hír hogyan lehet előfizetni? Én is hasonló ütemben szeretném bukni a pénzem.
Egyébként nyugodtan kiértékelheted a tippeket, jobban átlátná mindenki hogyan kell csinálni. Sokan vagyunk akik tanulni szeretnénk egy totó profitól. :ok:

"-roi-m minden évben pozitiv volt , a tippjeim hatalmas plusz ev- mindenkinek."   :great: :beerchug:


Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 15, 2017, 09:26:09
Egyébként nyugodtan kiértékelheted a tippeket, jobban átlátná mindenki hogyan kell csinálni.
a kiértékelés tényleg átláthatóbbá tenné a naplót!
köszi előre is! :beerchug:

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 15, 2017, 09:26:09
Szépen jönnek az eredmények!

Van már valami hír hogyan lehet előfizetni? Én is hasonló ütemben szeretném bukni a pénzem.
Egyébként nyugodtan kiértékelheted a tippeket, jobban átlátná mindenki hogyan kell csinálni. Sokan vagyunk akik tanulni szeretnénk egy totó profitól. :ok:

"-roi-m minden évben pozitiv volt , a tippjeim hatalmas plusz ev- mindenkinek."   :great: :beerchug:


Szia Nasgur,a tippek ingyen vannak kirakva a mésik meg  ne haragudj de értelmi fogyatékosokkal nem szeretnék foglalkozni, mint mondtam a sportfogadás egy hossztávú dolog. es havonta egyszer összesitek.
Az a te szegénységi bizonyitvanyod ha egynapos minta alapján itélsz. nem értem hogy lehetsz ekkora retardált.

Idézetet írta: lacko23 Dátum szeptember 15, 2017, 15:10:40

Szia Nasgur,a tippek ingyen vannak kirakva a mésik meg  ne haragudj de értelmi fogyatékosokkal nem szeretnék foglalkozni, mint mondtam a sportfogadás egy hossztávú dolog. es havonta egyszer összesitek.
Az a te szegénységi bizonyitvanyod ha egynapos minta alapján itélsz. nem értem hogy lehetsz ekkora retardált.

Szia!

Ha havonta egyszer összesítesz és a promóciód csak egy hétig tart akkor hogyan tudjuk eldönteni, hogy mennyire éri meg nekünk befektetni ebbe az aranybányába? Elmagyaráznád kérlek? Bocsáss meg de retardált vagyok.  :'(  :great:

Egyébként urak halkan megsúgom hogy nagyon szép szorzókat fogtunk első napon  :great:


Nice 2.45 odds 5-1 Vajsima  :great:

Braga 2-1  10.00 Odds   :great:   :cya:

Zenit kielemzett tipp 1.60 odds 5-0    :beerchug:

Alytaus Dzukija (Ltu)   78-71   Ventspils (Lat) 3.300 odds  :great: :great:

Tunézia   81-60   Kongói DK Over 133.5   141 pont  :cya:


Legbüszkébbek a Braga sikerre voltunk 10.00 oddson , de szépen jött a kosár is 3,00 as oddson.
Az el dupla picin múlott ( crevena 1-1 végén ment el)

Összeségében Vaskos plusszal zárta a csoport az első napot!  :beerchug: :great:


Következő 3 Tipp akkor jön ha erre a posztra érkezik 10 Like 
:police:

Gl Mára is úrak!  :beerchug:


Következő 3 Tipp akkor jön ha erre a posztra érkezik 10 Like 
:police:



Ez a buli nem állhat le, ment a like!   :beerchug: :ok:

Utólag beírt 10-es Braga oddsra én is büszke vagyok nagy grat! Így nem nehéz a vaskós plusz   :beerchug:

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 15, 2017, 15:38:19

Következő 3 Tipp akkor jön ha erre a posztra érkezik 10 Like 
:police:



Ez a buli nem állhat le, ment a like!   :beerchug: :ok:

Utólag beírt 10-es Braga oddsra én is büszke vagyok nagy grat! Így nem nehéz a vaskós plusz   :beerchug:

Uram nem utólag volt beírva az a Braga siker sem.
Nagy tétes csoport egyik legjobban kielemzett tippje volt.
De én is megemlítettem itt nektek, ha kicsit is szemfüles lettél volna láthattad:

'ez az 1.33-10.00 odds kiosztást nem teljesen értem, egy német-portugál csatára, a braga játékosai sem ügyetlenek.
ez a napi ajándék szorzó."    :beerchug:

Gratula Lackó, csak így tovább!

Nice tipped dnb volt, így nem értem a 2.45-ös oddsot (segítek, dnb esetén 1.74). Lett kosármeccs szorzója is szépen felment az általad közölt 2.90-hez képest. Braga 10-es oddsot egyáltalán nem látom, hogyan lett 1.12-ből, de ehhez én is buta vagyok (persze, közben leírtad, hogy megemlítetted, így én is megszoktam, hogy héé srácok, van egy 100-as oddsom nem értem miért ennyi), mint ahogyan nem találom az EB-győztes spanyolok sikerét sem a szlovénok ellen, pedig ebben a naplóban olvastam, hogy a hispánok megnyerik a tornát. Zenit tippjében szintén nem találom, hogy lett 1.12-ből 1.60, mivel te az x2-őt jelölted meg biztos tippként. Szintén nem látom a bateboriszov (csak így lazán egybe) biztos vereségét sem, pedig egy kiöregedett csapatról beszélünk (28 év az átlagéletkor, de már menni alig tudnak ezek szerint), akiknek még a kerete is gyenge (igaz, hogy a nyáron a csapat nagy részét együtt tudták tartani, ami nagy szó náluk, ráadásul csak egy komolyabb távozójuk volt, a többi mint csak cserejátékos, illetve jött két rögtön kezdővé avanzsált úriember is).

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 15, 2017, 16:01:26
Gratula Lackó, csak így tovább!

Nice tipped dnb volt, így nem értem a 2.45-ös oddsot (segítek, dnb esetén 1.74). Lett kosármeccs szorzója is szépen felment az általad közölt 2.90-hez képest. Braga 10-es oddsot egyáltalán nem látom, hogyan lett 1.12-ből, de ehhez én is buta vagyok (persze, közben leírtad, hogy megemlítetted, így én is megszoktam, hogy héé srácok, van egy 100-as oddsom nem értem miért ennyi), mint ahogyan nem találom az EB-győztes spanyolok sikerét sem a szlovénok ellen, pedig ebben a naplóban olvastam, hogy a hispánok megnyerik a tornát. Zenit tippjében szintén nem találom, hogy lett 1.12-ből 1.60, mivel te az x2-őt jelölted meg biztos tippként. Szintén nem látom a bateboriszov (csak így lazán egybe) biztos vereségét sem, pedig egy kiöregedett csapatról beszélünk (28 év az átlagéletkor, de már menni alig tudnak ezek szerint), akiknek még a kerete is gyenge (igaz, hogy a nyáron a csapat nagy részét együtt tudták tartani, ami nagy szó náluk, ráadásul csak egy komolyabb távozójuk volt, a többi mint csak cserejátékos, illetve jött két rögtön kezdővé avanzsált úriember is).

Szia Pozzato!

Igen a Bateborisov vitte az El-szelvényt mint ahogy írtam is.
A Nice dnb amikor ki raktuk: 1.6 körül mozgott mivel a sima siker 2.20-2.25 volt csak feljebb mentek a szorzók. 
A spanyol tornagyőzelem és a spanyol siker elúszott.
A kosár 2.9 volt amikor kiraktuk végül 3.35 -ig felment.
A Braga-t és a Zenit sikert írtuk, de mivel ingyenes a tippek így nem emlitettük de értelemszerűen simában is játszottuk.  mint a hogy a Nice sima győzelmét is! ( 2.20-2.45)


A tegnapi csodálatos nap útán újra itt van Lacko és csapata a legjobb tippjeivel!
     






Ma több mint 50 Barátságos kosárlabda mérkőzés közül mazsoláztam!  :beerchug:
Hatalmas szorzók és hatalmas nyeremények várnak!
   :great: :great: :great: